reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny czy znacie jakiegoś godnego polecenie immunologa ze śląska lub okolic? Wiem że Paśnik podobno najlepszy ale do niego na razie nie ma zapisów, a do Łodzi i tak mam 3h drogi :(
 
reklama
Hej, ja leczyłam się u Papuga Szela - pierwsza wizyta była prywatną w Będzinie a kolejna już państwowo w Krk. Zrobiła mi masę badań.

Później konsultowałam wyniki z Sydorem przyjmowal w Gyn Centrum W Kato i też kazał mi robić dodatkowe badania w Krk ale u niego wszystko prywatnie.

Nie polecam Magnuckiego to nie immunolog a za takiego się uważa.
 
Kurcze był jeszcze taki profesor u niego reż byłam i pamiętam, że on bardzo mądrym człowiekiem był. Tylko wyleciało mi z głowy nazwisko. Wiem, że wielu immunologów się fascynowało jego działalnością. Za nic nie jestem w stanie przypomnieć sobie jego nazwiska. Przyjmował w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia nie wiem czy to nie byl Hrycek. Tylko on jest już wiekowy i nie pamiętam czemu nie zdecydowałam się na dalszą diagnostykę u niego. Pamiętam tylko jak pokazałam dr Szela jego kartę konsultacyjna i jej się oczy zaświeciły.
 
Hej, immunolog od kolejnego cyklu zapisała mi encorton 20 mg na komórki NK 24% i rozjechane cytokiny. Czy któraś z Was bierze też ten lek? To duza dawka? Teleporada trwa chwilę, a pytania po soe pojawiają.
 
Hej, immunolog od kolejnego cyklu zapisała mi encorton 20 mg na komórki NK 24% i rozjechane cytokiny. Czy któraś z Was bierze też ten lek? To duza dawka? Teleporada trwa chwilę, a pytania po soe pojawiają.
ja od początku brałam 15 mg, po 20 tyg zmniejszona dawka do 10 mg i na niej juz do konca bede. Jak to mi powiedzieli lekarze w szpitalu są kobiety które biorą dużo większe w ciąży.
 
reklama
Do góry