reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczynki mam macice dwurożna, poroniłam 5tyg temu miałam zabieg lyzeczkowania. Lekarz mówi ze to za długo. Usg wykazało ze czysto jeśli. Od jutra mam brać antykoncepcję (na wyregulowanie hormonów)
...krew leci i leci
Czy któraś miala podobnie ? Martwi mnie, ze tak długo. Dwiewizyty kontrolne miałam jeśli nie prEstane lekarz mówi ze znów zabieg łyżeczkowania mnie czeka
Ja mam ta wadę macicy i nie krwawiłam tak długo. Czy byłaś na usg? Na pewno dobrze Cię wyczyścili ?
 
reklama
Dziewczyny, mąż był wczoraj u urologa z wynikami fragmentacji plemnikow, badanie w porzadku, zadnych zylakow nie ma, wszystko super i stwierdzil ze fragmentacja na ppziomie 30 % nie jest zlym wynikiem, przepisal suplementy i tyle. Dla przypomnienia ginekolog zlecila zrobienie tych badan i jak zobaczyla wyniki to skierowala do urologa bo sa nieprawidlowe. Rece opadaja, tak sie zastanawiam, generalnie oprocz suplementow, zdrowego trybu itd nic wiecej w tym zakresie nie da sie zrobic, skoro w budowie jest wszystko okej. Macie jakies doswiadczenia w tym zakresie?
Mój mąż miał fragmentacje 23% - 32% i doktor uważała, że to bardzo zły wynik. Miał 2 razy usunięte żylaki wtedy fragmentacja spadła do max 23%. Lykal garści suplementów, zdrowo się odżywiał ale to nie odbiło się na wynikach.
 
No wląsnie moja ginekolog tez uwaza ze to zly wynik, i badanie bylo pod katem zylakow, ale wszystko wyszlo dobrze. Tak wiec inne rzeczy moga miec na to wplyw o licze ze jednak jakiea tabsy pomoga. A jakie sumplementy bral?. Jaka firma?
Mój mąż miał fragmentacje 23% - 32% i doktor uważała, że to bardzo zły wynik. Miał 2 razy usunięte żylaki wtedy fragmentacja spadła do max 23%. Lykal garści suplementów, zdrowo się odżywiał ale to nie odbiło się na wynikach.
 
No wląsnie moja ginekolog tez uwaza ze to zly wynik, i badanie bylo pod katem zylakow, ale wszystko wyszlo dobrze. Tak wiec inne rzeczy moga miec na to wplyw o licze ze jednak jakiea tabsy pomoga. A jakie sumplementy bral?. Jaka firma?
Brał kwas foliowy, Wit E, witaminę C 1000,selen, cynk, koenzym Q10, Omega 3,L-karnityne. Każdy osobno-lekarz nie zalecała tych łączonych suplementów.
 
reklama
Hej, Mam wyniki cytokin. Ogarnia któraś z Was ten temat?
Przypominam, że komórki nk wyszły mi 24%, stosunek cd4/cd8 1,9.
Aktualnie zakończyłam 5 letnie odczulanie zastrzykami na pyłki drzew.
IMG_20210330_121752.jpeg
 
Do góry