reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Po 4 latach walki ( poronienie , ciaza pozamaciczna ( usunięty jajowód) i 3 lata bezskutecznych starań) w końcu przyszła na świat córeczka jestesmy bardzo szczęśliwi ;)
Gratulacje [emoji2956] To największe szczęście na świecie, tym bardziej to doceniacie, że tak ciężka droga za Wami [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Dużo zdrówka!
 
Cześć dziewczyny, mogę Was prosić o interpretacje moich wyników subpopulacji limfocytów?! Mi te cyferki za wiele nie mówią[emoji2368] czekam na jeszcze Cytokiny. Zobacz załącznik 1249849
Delikatnie podwyzszone Nk.Lakarze immunolodzy mówią że przy staraniach o ciaze powinno być na poziomie 10%.CD4/CD8 tez delikatnie podwyzszone.
 
Możesz napisać coś więcej ? Wyszło coś podczas laparoskopii? Podpytuje tak bo sama nie mogę zajść w ciążę po drugim poronieniu i lekarz zaleca laparoskopię 🙂
Co prawda pytanie nie jest kierowane do mnie ale pozwolę się wtrącić :) po drugim poronieniu również nie mogłam zajść, lekarz zeobil mi zabieg hsg w gabinecie- coś jak laparoskopia ale zabieg mniej inwazyjny bo bez nacinania itd. Okazało się, ze po poronieniach zapchały mi się oba jajowody, zaszłam w tym samym cyklu co miałam hsg :) warto drążyć wiec temat ,dlaczego nagle nie można zajść...
 
reklama
Co prawda pytanie nie jest kierowane do mnie ale pozwolę się wtrącić :) po drugim poronieniu również nie mogłam zajść, lekarz zeobil mi zabieg hsg w gabinecie- coś jak laparoskopia ale zabieg mniej inwazyjny bo bez nacinania itd. Okazało się, ze po poronieniach zapchały mi się oba jajowody, zaszłam w tym samym cyklu co miałam hsg :) warto drążyć wiec temat ,dlaczego nagle nie można zajść...
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź 😀 Daje nadzieję 😀 Mój lekarz sam się dziwi czemu teraz zajść nie mogę skoro wcześniej udawało się bez problemu. Tylko on sugeruje laparoskopię twierdząc, że więcej się dowiemy niż na drożności. A ja wolałabym drożność bo tak jak piszesz mniej inwazyjny. Muszę z ginem jeszcze o tym pogadać 🙂 Dziękuję 🙂
 
Do góry