reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Powiedziała jeszcze zanim zaszłam w ciążę że prowadzi ciążę na mecie. Właściwie to mi nawet na tym zależało bo w pierwszej ciąży odstawiłam przy pozytywnym teście i poroniłam, a potem się dowiedziałam że nagłe odstawienie mety mogło spowodować poronienie. Nie mam wątpliwości co do stosowania mety w ciąży tylko nie znalazłam nikogo kto robił krzywą nie odstawiając jej wcześniej :)
Zastanawiam się czy moja lekarka zrobiła to świadomie czy zapomniała mi powiedzieć żeby odstawić [emoji2368]
Wiesz ja myślę , że jeśli lekarz ma zamiar prowadzic ciążę do końca na mecie to bezsensu odstawić na czas badania krzywej bo prawie pewne , że miałabyś wysoki cukier na czczo . Teraz kwestia i pytanie czy po mimo brania mety twoja krzywa wyjdzie dobrze. Myślę , że twój lekarz wie co robi
 
reklama
Wyszła ideolo [emoji6] Dzięki za odpowiedź!
Wiesz ja myślę , że jeśli lekarz ma zamiar prowadzic ciążę do końca na mecie to bezsensu odstawić na czas badania krzywej bo prawie pewne , że miałabyś wysoki cukier na czczo . Teraz kwestia i pytanie czy po mimo brania mety twoja krzywa wyjdzie dobrze. Myślę , że twój lekarz wie co robi
 
Wyszła ideolo [emoji6] Dzięki za odpowiedź!
ja jestem na mecie i robiłam krzywą. Biorę 1000 xr na noc, krzywa wyszła dziwna ... na czczo ok a potem co godzinę cukier rósł, po 2 h był wyższy niż po godzinie. Lekarz powiedział, że wtedy przestawała meta działać i stąd ten wynik. Mam glukometr i mierzę cukry po posiłkach no i niestety po węglowodanach lubią poszybować, ale dietą udaje mi się je ogarnąć.
 
O! Chociaż ktoś kto robił krzywą bez odstawiania mety. Dzięki za info!
Ja w pierwszych miesiącach brania mety miałam zawsze cukier na czczo za wysoki, teraz o dziwo udało się mieć prawidłowo, być może to po miesiącach stosowania leku.
ja jestem na mecie i robiłam krzywą. Biorę 1000 xr na noc, krzywa wyszła dziwna ... na czczo ok a potem co godzinę cukier rósł, po 2 h był wyższy niż po godzinie. Lekarz powiedział, że wtedy przestawała meta działać i stąd ten wynik. Mam glukometr i mierzę cukry po posiłkach no i niestety po węglowodanach lubią poszybować, ale dietą udaje mi się je ogarnąć.
 
O! Chociaż ktoś kto robił krzywą bez odstawiania mety. Dzięki za info!
Ja w pierwszych miesiącach brania mety miałam zawsze cukier na czczo za wysoki, teraz o dziwo udało się mieć prawidłowo, być może to po miesiącach stosowania leku.
jeżeli bierzesz tylko na noc to sprawdzaj sobie co jakiś czas po posiłkach. Ja się lekko zdziwiłam, że po kubku glukozy po godzinie miałam cukier 100 a po frytkach po godzinie 230 ;/
 
Ja biorę siofor 500 rano i wieczorem po jednej tabletce. Ale glukometr mam to będę sprawdzać raz na jakiś czas :)
jeżeli bierzesz tylko na noc to sprawdzaj sobie co jakiś czas po posiłkach. Ja się lekko zdziwiłam, że po kubku glukozy po godzinie miałam cukier 100 a po frytkach po godzinie 230 ;/
 
Cześć dziewczyny, ja mam pytanie - czy któraś miała problem z zajściem w ciąże po szczepieniach? Generalnie jestem po całej diagnostyce, leczę się u Maliny i Przybycienia, miałam 7 szczepień i allo w porządku. Tylko teraz od września beta nie drgnie, 2 stymulacje, potem bez bo do momentu starań teraz udawało się zawsze za 1 razem...I trochę zgłupiałam teraz, dlaczego tak się dzieje... może któraś ma jakieś doświadczenia z takim przypadkiem
 
Cześć dziewczyny, ja mam pytanie - czy któraś miała problem z zajściem w ciąże po szczepieniach? Generalnie jestem po całej diagnostyce, leczę się u Maliny i Przybycienia, miałam 7 szczepień i allo w porządku. Tylko teraz od września beta nie drgnie, 2 stymulacje, potem bez bo do momentu starań teraz udawało się zawsze za 1 razem...I trochę zgłupiałam teraz, dlaczego tak się dzieje... może któraś ma jakieś doświadczenia z takim przypadkiem
Ja prawie rok nie umiałam zajść. Nawet po zastrzykach na pęknięcie jajeczka.
 
reklama
Do góry