reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Boję się że już schizuje i sama sobie wszystko wkręcam po tych wszystkich przejsciach
Weź lek tak jak doktor mówił. Dzięki dr Przybycieniowi mam syna, mimo złej immunologii donosiłam na lekach ustalonych przez niego. A jeśli chodzi o schizy... mniejsze nie będą :( wiec poki co staraj się myśleć pozytywnie, ja żałuje ze sama tak nie robiłam mimo wsparcia dziewczyn tutaj - ale człowiek mądry po „szkodzie” ;)
 
reklama
Weź lek tak jak doktor mówił. Dzięki dr Przybycieniowi mam syna, mimo złej immunologii donosiłam na lekach ustalonych przez niego. A jeśli chodzi o schizy... mniejsze nie będą :( wiec poki co staraj się myśleć pozytywnie, ja żałuje ze sama tak nie robiłam mimo wsparcia dziewczyn tutaj - ale człowiek mądry po „szkodzie” ;)
Posluchalam i wzięłam... Przynajmniej będę mieć pewność że wszystko zrobiłam żeby było dobrze
 
Czysto zero śluzu, do wczoraj miałam bóle rozpierajace, takie które zawsze przy zagnieżdżaniu miałam, ale przeszły został ból jajnika. Stąd mam obawę że już po ciąży. Zawsze tak było, przynajmniej podobnie choć miałam nadzieję że przy accofilu i duphastonie może będzie szansa na Utrzymanie
 
Czysto zero śluzu, do wczoraj miałam bóle rozpierajace, takie które zawsze przy zagnieżdżaniu miałam, ale przeszły został ból jajnika. Stąd mam obawę że już po ciąży. Zawsze tak było, przynajmniej podobnie choć miałam nadzieję że przy accofilu i duphastonie może będzie szansa na Utrzymanie
Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej [emoji1307][emoji1307] masz wskazanie do Encortonu?
 
Czy któraś z Was spotkała się z tym że obecnie mimo wskazań do sterydu lekarz nie chce podać w obawie przed ciężkim przebiegiem przy potencjalnym zachorowaniu na covid ? Mi immunolog powiedział że nie zapisze bo się boi i mam brać tylko intralipid (komórki NK 19.3%).
 
Czy któraś z Was spotkała się z tym że obecnie mimo wskazań do sterydu lekarz nie chce podać w obawie przed ciężkim przebiegiem przy potencjalnym zachorowaniu na covid ? Mi immunolog powiedział że nie zapisze bo się boi i mam brać tylko intralipid (komórki NK 19.3%).
Czytałam gdzieś, że lekarze w Novum nie przepisują sterydu podczas pandemii [emoji6]
 
reklama
Czy któraś z Was spotkała się z tym że obecnie mimo wskazań do sterydu lekarz nie chce podać w obawie przed ciężkim przebiegiem przy potencjalnym zachorowaniu na covid ? Mi immunolog powiedział że nie zapisze bo się boi i mam brać tylko intralipid (komórki NK 19.3%).
Ja biore steryd i prawdopodobnie przeszłam covid wyjątkowo łagodnie(myślałam że dzięki sterydowi ) . Zrobiłam po 3 tyg od objawów przeciwciała ale ujemne będę powtarzac bo być może się nie wytworzyly jeszcze...
 
Do góry