reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Zastanawiam się czy przyjąć dziś druga dawkę accofilu czy poczekać do wyniku kontrolnego bety jutro, mam brać co 2 dni 1/2 ampulki ale nie wiem czy jest sens
 
reklama
Ja byłam dwa razy w Tarnowie i raz weszłam o 1 w nocy na usg (w domu byłam po 3, a na 7 miałam do pracy [emoji23]), a za drugim razem wracałam ciemną nocką sama [emoji85] drogę mam mniej więcej taką samą do Krk i Tarnowa, ale ze względu na własną wygodę wybieram zawsze Kraków [emoji23]



Zastanawiam się czy przyjąć dziś druga dawkę accofilu czy poczekać do wyniku kontrolnego bety jutro, mam brać co 2 dni 1/2 ampulki ale nie wiem czy jest sens

Ja bym robiła tak jak kazał lekarz [emoji6]
 
Ja u prof Hurasa prowadziłam 2 ciąże (niestety nie udane) za jego poleceniem przeszłam do Przybycienia. To jego kolega. Huras jest od prowadzenia ciąż a Przybycień od niepłodności i imunologi. Huras się tym nie zajmuję. Dobry też jest ponoć Paśnik w kwestii imunologicznej
No wlasnie ja tez na pocztku ciazy chodzilam do Knafel, ona tez ogarnia immunologie tylko prowadI ciaze do 12 tc i ona mnie po 12 tc odeslala Hurasa i on teraz mnie prowadzi
 
Ja byłam dwa razy w Tarnowie i raz weszłam o 1 w nocy na usg (w domu byłam po 3, a na 7 miałam do pracy [emoji23]), a za drugim razem wracałam ciemną nocką sama [emoji85] drogę mam mniej więcej taką samą do Krk i Tarnowa, ale ze względu na własną wygodę wybieram zawsze Kraków [emoji23]





Ja bym robiła tak jak kazał lekarz [emoji6]
O 1 w nocy? Jak to możliwe?
 
reklama
O 1 w nocy? Jak to możliwe?
Mimo urlopu doktora teraz, trafiłaś na dobry czas leczenia u niego. Za „moich czasow” siedziałam w kolejce po 6-8 h... nawet zabieg hsg który mi robił w swoim gabinecie miałam o 23:30, zabieg trwał 30 minut, po mnie nadal na poczekalni było 5 pacjentek do monitoringu :) no i to był niestety standard na monitoringu nawet i po 40 pacjentek w kolejce...
 
Do góry