reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@mała79 a przypomnij mi Ty urodziłaś jakieś dziecko? Na zestawie czy nie? Ty się chyba szczepiła tak?
Urodziłam w 2012 roku córkę na zestawie clexane, acard tylko. Potem poroniłam jeszcze 2 razy. Po poronieniach się szczepiłam ale to był 2017-2018 rok.
Dodam że nie mam żadnych objawów oprócz braku miesiączki i pobolewania podbrzusza jak na miesiączkę, cycki sflaczałe.:shocked2:
 
Ja bym brała sama pregna plus ale dziewczyny biorą te metylowe nie wiem to zależy jak się czujesz i czy przy wcześniejszej ciąży brałaś jakieś metyle.

Jak beta będzie ładna to ja bym dawki leków zwiększyła tak do heparyny 0,6 i encortonu co najmniej 20
 
Dziewczynki nie które pewnie mnie jeszcze kojarzycie ze starej gwardii, pisze do Was o poradę, okres spóźnił mi się dwa dni dziś zrobiłam test i jestem w szoku- pozytywny 31 dc. Jestem przerażona. My starania juz dawno zakończyliśmy a tu taki psikus. Piszę do Was bo nie wiem co mam brać: rano wzięłam heparynę 0,4, i luteine dwie tabletki dowcipnie i encorton do pracy ale nie wiem ile go wziąść. Pomóżcie,coś poradzcie. Nie wiem co brać i ile pomóżcie.Zobacz załącznik 1181463
Może weź jeszcze acard
 
Ja bym brała sama pregna plus ale dziewczyny biorą te metylowe nie wiem to zależy jak się czujesz i czy przy wcześniejszej ciąży brałaś jakieś metyle.

Jak beta będzie ładna to ja bym dawki leków zwiększyła tak do heparyny 0,6 i encortonu co najmniej 20
tez tak myśle dzięki @Auri za podpowiedzi a te 20 mg encortonu to naraz łyknąć czy jakoś podzielić. Heparynę mam tylko 0,4 chyba że będę wstrzykiwać na razie po 1,5 strzykawki może. Boziu ja nawet żadnego lekarza nie mam, jestem załamana.
 
Hej super ❤️pewne ze pamietam .
Ja bym encortonu wzięła Min 15 mg . Luteiny się nie bój weź więcej .
Weź jeszcE wieczorem na noc acard 75 jeśli nie ma krwawienia .
 
reklama
Do góry