reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej super ❤pewne ze pamietam .
Ja bym encortonu wzięła Min 15 mg . Luteiny się nie bój weź więcej .
Weź jeszcE wieczorem na noc acard 75 jeśli nie ma krwawienia .
Ovli dzięki, ale sama wiesz nie wiadomo jak to się wszytsko zakończy. Zdarzyło się więc walczę. Bardzo mi przykro że znów musisz przeżywac ten ból, przytulam mocno.
 
reklama
Dzięki tak Acard już biorę od dawna, może dawkę zwiększę.
ja biore 10 mg encortonu do sniadania i 5 mg na noc. Rano i wieczorem heparyne 0,4, bo gin mowi ze samo 0,4 raz dziennie to za malo, a mialam krwiaka wiec z 0,6 raz na dobe, zmienil mi na 0,4 dwa razy dziennie. Wszystko poki co ok. Poza tym biorę wszytskie b metylowane. Zamiast zwyklego kwasu folian. Luteine biorę 2 razy dziennie po 3 tabletki 100 mg.
 
Ovli dzięki, ale sama wiesz nie wiadomo jak to się wszytsko zakończy. Zdarzyło się więc walczę. Bardzo mi przykro że znów musisz przeżywac ten ból, przytulam mocno.
Pewnie , że pamiętam ❤️❤️❤️❤️. O mój Boże malutka .... To cudzik ... Cieszę się po cichu bardzo cichutko ... Ja brałam encorton 15 mg .
10 mg do śniadania 5 mg do obiadu. Moim zdaniem 15 mg to minimum . Jeśli chodzi o kwas to może spróbuj te metylowane z solgara np i brałam jeszcze femibion czy femibion nie pamiętam to te dla kobiet w ciąży...

@ovli22 kochana jak się czujesz? Będziesz jeszcze próbować . Naszej @magda1208 też udało się u Maliny za 2 razem
 
@ovli22 jesteś dla mnie bohaterką. Nie dość ,że przechodzisz teraz ciężki czas, to jeszcze jesteś w stanie pomóc, doradzić. Ja wiem, że Ty się nie poddasz i będziesz walczyć dalej....a więc ściskam i życzę szybkiego dojścia do siebie...i siły na kolejną Walkę.
@mała79 ja chyba jak widzę taki wyraźny test, to jestem tak dobrej myśli jak nigdy wcześniej;) A więc zaciskam kciuki za pomyślny rozwój. Co do encortonu, to zalecenia mojej doktor też są takie, by brać 10mg rano i 5 popołudniu.
 
Hej Wszystkim.Niedawno pisałam ,czy któraś z Was nie potrzebuje neoparinu 1,0.Zostal mi z ostatniej udanej ciąży.U nas na stanie córeczka prawie pięcioletnia i synek,który ma prawie 7 miesięcy. Brałam ten sam zestaw co w ciąży z córką , zamieniłam tylko zwykły kwas foliowy na metylowany .
 
Dziewczynki nie które pewnie mnie jeszcze kojarzycie ze starej gwardii, pisze do Was o poradę, okres spóźnił mi się dwa dni dziś zrobiłam test i jestem w szoku- pozytywny 31 dc. Jestem przerażona. My starania juz dawno zakończyliśmy a tu taki psikus. Piszę do Was bo nie wiem co mam brać: rano wzięłam heparynę 0,4, i luteine dwie tabletki dowcipnie i encorton do pracy ale nie wiem ile go wziąść. Pomóżcie,coś poradzcie. Nie wiem co brać i ile pomóżcie.Zobacz załącznik 1181463

Ale wiadomość :) będę trzymać kciuki. Ja Cię kojarzę, natomiast nie pamiętam dokladnie twojej historii
 
Dziewczyny kojarzycie czy można te zastrzyki z heparyny tak dzielić żeby było 0,6 bo mam tylko 0,4. Coś kojarzę że @Destino tak robiła??? @Destino odezwij się.
Może zrób jak ja robię z accofilem. Przelej do insulinówki całą 0,4 i zobacz ile wyjdzie kreseczek jeżeli np. 6 to dolej z drugiej strzykawki połowę tj. 3 kreseczki. Insulinówki ze zdejmowaną igłą wtedy sa potrzebne i od strony dzióbka trzeba by lać po odciągnięciu tłoczka.
 
reklama
Do góry