reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@mała79 cichutko gratuluję [emoji7] niespodziewajki są najlepsiejsze
Pamiętaj, że zawsze możesz napisać do Maliny z wiadomością i prośba rozpiski leków i recepty. Teraz można on linę wystawiać i prowadzić teleporady.
Polecam poczytac ciążę po poronieniu zakończone sukcesem. Wtedy dobierzesz sobie dawki leków. Nie wiem ile ważysz i nie pamiętam czy masz aps lub coś innego z krzepliwości.
Ja brałam encorton 15 jednorazowo i siofor 1000. Polecam metformine jeśli masz na stanie. Razem z beta zrób ddimery i TSH. Zobacz jak przyrastają. Jeśli nie masz nadwagi, to narazie zostałabym na dawce 0,4 plus acard. Po tygodniu sprawdź płytki krwi. Jak będą ok to możesz zwiększyć dawkę. Sprawdź też czy ddimery mocno wzrastają. Jeśli nie, to tak chętnie nie zwiększała bym dawki. Chyba, że masz Aps albo trabofilie, czy v-laiden, wtedy od razu 0,6. Choć mam aps i Oskara w większości miałam na 0,4. Ale ddimery były ok. Jeśli boli cię brzuch to polecam bardziej magnez niż luteinę. Chyba, że masz niedomoge lutealna czy plamienia. Cokolwiek będziesz brać pamiętaj, że progesteron zagęszcza krew. Więc jeśli nie ma konieczności brania luteiny to z dawką nie przesadzaj. Jak masz wolny pregnyl, to polecam. Ja brałam też ACC na rozrzedzenie płynów podobnie jak @magda82.
Co do zastrzyków, to z dawki 0,6 robiłam 0,4. Wtedy 2x 0,2 zlewalam do jednej strzykawki na porcje. Możesz dzielić zastrzyki, choć lepiej mieć gotowy. Możesz nawet ta sama igłę stosować 2 razy bez problemu.

@magda82 ogromne gratulacje. To niesamowita wiadomość. Miałam ogromną nadzieję, że się uda. Gratuluję synka [emoji3590][emoji178][emoji177]
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.
Ja już dawno wypadlam z obiegu,ale teraz potrzebuje informacji . Czy ktoś się orientuje ile się czeka na pierwszą wizytę do dr Przybycienia? Mamy problemu żeby się dodzwonić do Tarnowa.
 
Kochane mam takie dzisiejsze wyniki: bhcg: 2828, mlU/ml, progesteron 50,30 ng/ml, tsh 1,05 i ddimery mniej niż 0,19 mikrog/ml (norma od 0 - 0,5).
Biorę 2x200 luteinę dowcipnie i 100 pod język
Clexane 0,6 mam aps aktywny w ciąży
Encorton 20mg
Femibion Natal 1
Prosze napiszcie czy to jest wporzadku, co ew. jeszcze brać, zwiększyć bo zmniejszyć, jesteście bardziej doświadczone. Kiedyś byłam przygotowana, teraz mam pustkę bo z losem pogodzilam się ponad rok temu.
 
reklama
Do góry