reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ola a możesz mi coś więcej napisać jak przeszłaś ta ciąże . Do którego tyg miałaś krwawienia ? W jakim miejscu ulokował się zarodek ?
Jakoś do 11 tyg miałam plamienia ale miałam tez krwiaka i do końca nie wiem co było winowajca,ogólnie to tak jak pisałam cała ciąże miałam bóle brzucha jak na @ i twardnienia. Lekarz mi tłumaczył ze po wycięciu przegrody moja macica już jest nadto czuła i Miał racje bo mój syn w brzuchu szalał strasznie i jego szaleństwa potęgowały te dolegliwosci.. tak pozatym gdyby nie to to wszystko było ok. Chora głowa probowala doszukiwać się problemow ale nie udało się :) a i co do miejsca zagnieżdżenia się zarodka to Ci nie powiem- bo nikt mi o tym nigdy nie wspominał, wiem tylko ze początkiem drugiego trym rogi zaczynały zanikać w sensie rozciągała się jak macica bez wady. Mialas usuwana przegrodę?
 
reklama
Zatrzymał się rozwój w 6t+2d po tygodniu byłam u lekarza i bez zmian dalej 6t+2d i brak serduszka. Gdy zarodek ma 6t+1d w badaniu USG musi być słyszane tętno! Byłam na konsultacji u dwóch lekarzy i każdy powiedział to samo na tym etapie musi być serduszko inaczej to oznacza że ciąża się nie rozwija. Wpisałam w google i pierwsze co mi się wyświetliło to artykuł mamyginekolog i mniej więcej w połowie artykułu o tym pisze: https://mamaginekolog.pl/usg-wczesnej-ciazy-jak-interpretowac/
Nie zgodzę się z Toba. Znam jedna dziewczynę która bodajze dopiero w 8tc zobaczyła serduszko-byla to ostatnia wizyta przed łyżeczkowaniem do którego cale szczęście nie doszło. Serduszko bylo pozno widoczne a wszystko zakończyło się szczęśliwie i ma synka
 
Nie zgodzę się z Toba. Znam jedna dziewczynę która bodajze dopiero w 8tc zobaczyła serduszko-byla to ostatnia wizyta przed łyżeczkowaniem do którego cale szczęście nie doszło. Serduszko bylo pozno widoczne a wszystko zakończyło się szczęśliwie i ma synka
Nawet tu na forum mamy taki przykład że serduszko pokazali się dopiero w 8 tc ;) także popieram w 100%!! :)
 
reklama
Do góry