reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Cześć,
Dziewczyn jestem po 3 szczepieniach + jedno doszczepienie. Miałam 2 Msc zielonego światła. Dziś robiłam betę i wyszła <0.1. jestem załamana... To wszystko jest takie trudne... w prawdzie @ mam mieć w poniedziałek a owu była miej więcej 31.08.
czy jest szansa, że może beta jeszcze ruszy?
Kochana ciężko powiedzieć, ale już raczej nie ruszy, chyba że przesunęła Ci się owu, wtedy to oczywiście możliwe ☺️ Z resztą nasze organizmy to nie zegarki, czasem u jednej implantacja jest szybciej, u drugiej później.. Poczekaj spokojnie, choć na pewno to ciężkie ☹️
 
reklama
Cześć,
Dziewczyn jestem po 3 szczepieniach + jedno doszczepienie. Miałam 2 Msc zielonego światła. Dziś robiłam betę i wyszła <0.1. jestem załamana... To wszystko jest takie trudne... w prawdzie @ mam mieć w poniedziałek a owu była miej więcej 31.08.
czy jest szansa, że może beta jeszcze ruszy?
Witaj jeśli owu miałaś 31 ok rozumiem , że nie miałaś monitoringu? I nie wiesz tego dokładnie to moim zdaniem wszystko jest jeszcze możliwe dziś masz 11 dni po owu czekaj do poniedziałku i zrób test sikany. ✊✊✊✊✊

A ha to ja nie wiem jakie dr P ma podejście bo ja się leczę u Maliny w Łodzi ;)
Jak u Ciebie sytuacja kochana?
Cześć dziewczyny, podczytuje Was od dawna, szczerze mówiąc między innymi dzięki temu wątkowi się nie poddałam. Mam 10 letniego syna, przed nim straciłam ciąże w 13 tc. Potem chorowałam i dwa lata temu zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko. Pierwsza ciąża biochemiczna, druga puste jajo. Po nich trafiłam do dr P w Łodzi. Przeszłam leczenie immunosupresyjne, zaszłam w kolejną ciążę. Beta ładnie rosła i nagle zaczęła wyhamowywać. Pęcherzyk mniejszy niż przewidywaliśmy według owulacji ... Jestem obstawiona lekami, ale boję się że znowu będzie powtórka z pustym jajem. Za tydzień w czwartek okaże się czy zarodek się rozwija, czy mój organizm znowu okazał się silniejszy :(. Nikt mnie nie zrozumie tak jak Wy ...
Megi9007 ja robiłam kariotypy w Zielonej Górze, nie wiem ile masz lat ale jeżeli powyżej 35 to przysługuje termin na cito. Przynajmniej w Zielonej Górze ja tak dostałam.
Trzymam mocno kciuki daj szansę ciąży . Może wszystko jest dobrze tylko po takim doświadczeniu ciężko patrzeć optymistycznie. Jakie leki bierzesz ?
 
Nie miałam nigdy monitoringu bo problem był z utrzymaniem ciąży a nie zachodzenie
Wiec nie ma wskazań :/ Mam jeszcze jedna szanse i jak się nie uda To musze się doszczepiac i kolejna wizyta...
 
Porzeczka1234 biorę Letrox 100 (nie mam połowy płata tarczycy), rano encorton 10, wieczorem 5, duuużo luteiny, clexane 0,6, Glucophage 1000xr na noc, plaquenil (na chorobę auto), accofil, ldn na noc (zalecony przez gina zaakceptowany przez dr P), teraz dodatkowo zaczęłam brać pregnyl od ginekologa, żeby wzmocnić zarodek. Oczywiście do tego wit metylowane. A pomyśleć, że w pierwszej ciąży zastanawiałam się czy na pewno mogę wziąć 1 apap na migrenę. Prawdę mówiąc boję się nawet mieć nadzieję.
Dominos mnie z moim synkiem bardzo późno beta wyszła, więc spokojnie zaczekaj do terminu @.
 
A możesz napisać jakie badania robił Twój mąż? I co wyszło ? Mój prewencyjnie pół roku przyjmował suplementy zalecone przez mojego lekarza.
Robił chromatynę -jakoś tak to się nazywało. Czy DNA plemnika? Wyszły mu złe wyniki,ale po braniu Profertilu wyniki mocno sie poprawiły. Miał też wlewy z witaminy C.
Jak chcesz kogoś wywołać, to dajesz @ przed nickiem i wtedy widzimy w powiadomieniach:) a wytłuszczenie nie pokaże się :)
 
Robił chromatynę -jakoś tak to się nazywało. Czy DNA plemnika? Wyszły mu złe wyniki,ale po braniu Profertilu wyniki mocno sie poprawiły. Miał też wlewy z witaminy C.
Jak chcesz kogoś wywołać, to dajesz @ przed nickiem i wtedy widzimy w powiadomieniach:) a wytłuszczenie nie pokaże się :)
Dzięki :), widzę że mój mąż brał w zasadzie to samo tylko oddzielnie każdy suplement. Wlewów nie miał, ale brał doustnie duże dawki wit. c. No nic zobaczymy.
 
Kochane Moje!!! Nie napiszę inaczej,bo tak o Was myślę!!!Obserwuję to forum od mojej ostatniej tragedii,czyli trzeciego poronienia i to dzięki wam zdecydowałam się na leczenie u Malinowskiego.Wizytę mam 1 października i nie ukrywam,liczę,że w końcu dowiem się,dlaczego tak się dzieje i będę mogła coś zrobić w tym kierunku!! Dlatego bardzo wam dziękuję,że tu jesteście,opisujecie swoje historie i pomagacie sobie nawzajem❤️Dzięki Wam ciągle mam nadzieję,a życie bez nadziei byłoby straszne!!!
 
Kochana na pierwszej wizycie nic się nie dowiesz ;) to będzie tylko chwila rozmowy , zlecenie badań , badania i do domu . Za 3-4 tyg wizyta i wtedy będziesz wiedzieć więcej . Tylko weź kasę ze sobą ! Dużo kasy !
 
reklama
Kochana na pierwszej wizycie nic się nie dowiesz ;) to będzie tylko chwila rozmowy , zlecenie badań , badania i do domu . Za 3-4 tyg wizyta i wtedy będziesz wiedzieć więcej . Tylko weź kasę ze sobą ! Dużo kasy !
Teraz to mnie przestraszylaś🙄jak rejestrowałem się na wizytę,to pani z którą rozmawiałam mówiła o cenie za badania,mam nadzieję,że nic się nie zmieniło o kwota którą podała wystarczy na początek 🤪
 
Do góry