reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej Dziewczyny :)
czy którejś z Was doskwierało/doskwiera w ciąży uczucie napięcia, rozpierania w podbrzuszu? Jestem w 23+3tc i tylko wieczorem doskwiera mi uczucie jakbym miała za chwilę pęknąć, skóra jest naciągnięta i napięta. Jestem szczupakiem i zastanawiam się czy to np. efekt wzdęć po całym dniu jedzenia, czy rośnięcie brzucha, czy może najgorsze skracająca się szyjka, która i tak u mnie nie jest super długa a naczytalam się, że przy skracającej się szyjce towarzyszy uczucie rozpierania w dole :/
 
Cześć dziewczyny mam pytanie do tych dziewczyn które brały ACCOFIL. Dziś pierwsze wkucie za mną ale mam pytanie czy tez miałyście przepisane po 0,5 ampułki i drugie pół tej samej ampułki kolejnego dnia pod warunkiem ze lek trzymany jest w lodowce ? I drugie pytanie wkuwalyscie sobie lek w brzuch ? Z tym lekiem nie mam doświadczenia wcześniej tylko brałam clexan podskórnie to tez robiłam w brzuch z tym ze tam miałam cała ampułkę na dzień.
Z góry dziękuje za odpowiedz i miłego dnia życzę 😊
 
Cześć dziewczyny mam pytanie do tych dziewczyn które brały ACCOFIL. Dziś pierwsze wkucie za mną ale mam pytanie czy tez miałyście przepisane po 0,5 ampułki i drugie pół tej samej ampułki kolejnego dnia pod warunkiem ze lek trzymany jest w lodowce ? I drugie pytanie wkuwalyscie sobie lek w brzuch ? Z tym lekiem nie mam doświadczenia wcześniej tylko brałam clexan podskórnie to tez robiłam w brzuch z tym ze tam miałam cała ampułkę na dzień.
Z góry dziękuje za odpowiedz i miłego dnia życzę 😊
Bralam accofil 0.5 ampułki codziennie :) druga część robiłam następnego dnia. Lek w lodówce koniecznie A zastrzyki tylko w brzuch robiłam :) powodzenia !!
 
Widzę, że zostałam wywołana. Pami ja brałam bardzo dużo Intra, córeczka dzisiaj Kończy 14 miesięcy. Jak wrócę ze spaceru to wszystko dokładnie opiszę :)
 
reklama
Cześć dziewczyny czy któraś z Was miała pendrive na USG połówkowe w GYNEMED i mogła nagrywać badanie?
Nie wiem czy badanie będę mieć u syna Profesora Malinowskiego czy u dr Pogody, a Panie w rejestracji nie potrafią mi odpowiedzieć czy to możliwe więc pytam Was :)
jakie są wasze doświadczenia czy któraś nagrywała dla siebie USG?
 
Do góry