reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Charlotte21 Tylko ja też jestem niskociśnieniowiec, jak nasza porzeczka. U mnie ciśnienie rzadko przekraczało w ciąży 90/60. Poza tym ja jestem fanką latte i bez tego nie ma dnia. Teraz ze względu na alergię małej zostałam zmuszona do przerzucenia się na mleko owsiane, żadne inne mi w ogóle nie smakuje. I niestety tęsknię za prawdziwą kawą :/
 
Dziewczyny ktore chodza do gyncentrum w Katowicach czy zawsxe trzeba tak dlugo czekac na wizyte ?Wlasnie dzwonila do mnie babka i wizyte mam na 9 stycznia a juz pare tyg czekam i zastanawiam sie jezeli doktor zleci mi jeszcze jakies badania to znowu bede musiala tyle czekac .Moze lepiej zarejestrowac sie juz na druga wizyte pod koniec stycznia jakbym miala czekac na wyniki to akuat te dwa tygodnie.Tylko nie myslcie ze jestem stuknieta po prostu zalezy mi na czasie jak kazdej z nas..
 
Dziewczyny ktore chodza do gyncentrum w Katowicach czy zawsxe trzeba tak dlugo czekac na wizyte ?Wlasnie dzwonila do mnie babka i wizyte mam na 9 stycznia a juz pare tyg czekam i zastanawiam sie jezeli doktor zleci mi jeszcze jakies badania to znowu bede musiala tyle czekac .Moze lepiej zarejestrowac sie juz na druga wizyte pod koniec stycznia jakbym miala czekac na wyniki to akuat te dwa tygodnie.Tylko nie myslcie ze jestem stuknieta po prostu zalezy mi na czasie jak kazdej z nas..
Do kogo idziesz? Druga wizyta jest raczej ustalana przez lekarza czyli jakies 2-3 tygodnie ale to zależy jaki lekarz specjalizacja?

@Nadzieja2018 a jak obraz na usg mmoja doświadczenia to zawsze krwiaki w ciąży i z tego się krwawi plami. Ja lezałam , trzymam kciuki
 
Dostałam ostatnie wyniki z partii zespół antyfosfolipidowy - wszystkie ujemne.
🙂
Jeszcze przedemna kariotypy i trombofilia.
Jeżeli kwas foliowy mam w normie i homocysteinę niską to może wyjść ta mutacja MTHFR??
Do tej pory wychodzi na to że NK są wysokie reszta wygląda dobrze.
Dziewczyny Czy heparyna i acard działaja na NK? Bo tak się zastanawiam że ostatnia ciąża się zaimplementowała tyle że wystąpila wada genetyczna (bralam heparyne i acard) to NK nie zabiły zarodka chyba że mogą mieć wplyw na wady genetyczne.
Dzięki za odpowiedz
 
Do kogo idziesz? Druga wizyta jest raczej ustalana przez lekarza czyli jakies 2-3 tygodnie ale to zależy jaki lekarz specjalizacja?

@Nadzieja2018 a jak obraz na usg mmoja doświadczenia to zawsze krwiaki w ciąży i z tego się krwawi plami. Ja lezałam , trzymam kciuki
Do dr Sydora pierwsza wizyta.Nie wiem co robic bo mam jakies badania porobione ale nie wiem moze bedzie chciec cos wiecej i to mysllam ze na wyniki czeka sie ok 10 dni jakby cos to pod koniec stycznia .Jak wy robicie ?To moja pierwdza wizyta w gyncentrum i nie wiem jak to wyglada z kolejnymi wizytami.
 
reklama
Dostałam ostatnie wyniki z partii zespół antyfosfolipidowy - wszystkie ujemne.
🙂
Jeszcze przedemna kariotypy i trombofilia.
Jeżeli kwas foliowy mam w normie i homocysteinę niską to może wyjść ta mutacja MTHFR??
Do tej pory wychodzi na to że NK są wysokie reszta wygląda dobrze.
Dziewczyny Czy heparyna i acard działaja na NK? Bo tak się zastanawiam że ostatnia ciąża się zaimplementowała tyle że wystąpila wada genetyczna (bralam heparyne i acard) to NK nie zabiły zarodka chyba że mogą mieć wplyw na wady genetyczne.
Dzięki za odpowiedz
A ty masz juz dzieci czy starasz sie o pierwsze?
 
Do góry