reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@ovli22 chyba większość z nas u Maliny już miała kariotypy jak poszła więc nie wiem czy zleca
Można karta tylko trzeba zwiększyć limit na koncie żeby przeszla płatność
Ja tylko na chwilę przypomnieć swoja historie gdyby ktoś czegoś potrzebował o Malinie szczepieniach ciąży po 40tce piszcie na priv.
U mnie po 3 obumarłych ciążach gdzie jedna aż do 14 tyg ale maluszek mniejszy o 2-3 tyg , ciążach z plamieniami, gdzie test wychodził zawsze ok 35 dnia przy cyklach 28 po leczeniu u Maliny ciąża książkowa test pozytywny w 25 dc cała ciaza bez problemów szpitala itd. i jest Maly Wielki Cudzik Michałek ma już 10 miesięcy. Też nie wierzyłam że po takiej historii wcześniej moze być tak prosto

Już nie mam czasu tu zaglądać bo mój mały nie ma prawie drzemek w dzień a ostatnio i noce niespokojne chyba ząbki.
Ale ze mi forum bardzo pomogło jesli mogę komuś pomóc pytajcie.
 
@ovli22 chyba większość z nas u Maliny już miała kariotypy jak poszła więc nie wiem czy zleca
Można karta tylko trzeba zwiększyć limit na koncie żeby przeszla płatność
Ja tylko na chwilę przypomnieć swoja historie gdyby ktoś czegoś potrzebował o Malinie szczepieniach ciąży po 40tce piszcie na priv.
U mnie po 3 obumarłych ciążach gdzie jedna aż do 14 tyg ale maluszek mniejszy o 2-3 tyg , ciążach z plamieniami, gdzie test wychodził zawsze ok 35 dnia przy cyklach 28 po leczeniu u Maliny ciąża książkowa test pozytywny w 25 dc cała ciaza bez problemów szpitala itd. i jest Maly Wielki Cudzik Michałek ma już 10 miesięcy. Też nie wierzyłam że po takiej historii wcześniej moze być tak prosto

Już nie mam czasu tu zaglądać bo mój mały nie ma prawie drzemek w dzień a ostatnio i noce niespokojne chyba ząbki.
Ale ze mi forum bardzo pomogło jesli mogę komuś pomóc pytajcie.

Ok ale muszę mieć u niego zbadane kariotypy ?
 
Nie musisz on wszystko zleci co potrzeba. Aczkolwiek kariotypy może powiedz że jesteś w trakcie badania bo u niego drogo może być
 
@ovli22 jest u niego możliwość zbadania kariotypów ale na pewno drożej jak @iveo pisała. Skad ty jesteś ?
Wiesz myślę sobie , że dobrze ze do niego jedziesz bo widzę , że potrzebujesz konkretnego lekarza który myśli za Ciebie nie Ty sama. Bedziesz przebadana wzdłuż i w szerz zrobi ci na pewno histeroskopie da leki na których jeszcze nie próbowałaś i pewnie szczepienia . Wierzę , że i Tobie się uda urodzić zdrowe żywe dziecko. Przytulam
 
Dziewczyny! Jak na forum mogę znaleźć informację o instrukcji wbicia clexane? Czytałam ostatnio, że któraś z Was odsyłała do jakiegoś wątku, ale teraz ja nie mogę znaleźć tego wpisu :/ Pomocy !
 
Mam pytanie
Czy ktoś się orientuje czy badanie mlr można wykonać na Śląsku gdzie indziej niż w gym centrum ?
Moim zdaniem tylko w Gyn ja tam robiłam wysylają to do Krakowa. Moze sprawdź w diagnostyce oni idą z czasem albo na testdna tam mają laboratorium w Kato i pewnie to robią ja robiłam u nich trombofilię

@Charlotte21 nie pomogę nie jestem na bieżąco. Jak u Ciebie?
 
reklama
Moim zdaniem tylko w Gyn ja tam robiłam wysylają to do Krakowa. Moze sprawdź w diagnostyce oni idą z czasem albo na testdna tam mają laboratorium w Kato i pewnie to robią ja robiłam u nich trombofilię

@Charlotte21 nie pomogę nie jestem na bieżąco. Jak u Ciebie?
U mnie wiele do przodu. W końcu jestem spokojniejsza. 6 t2d już jestem. Wczoraj widziałam malucha i serducho ❤ dzisiaj zaczęłam wbijać clexane. Trochę się bałam. Na szczęście @Lu_cy mi dała instruktaż i trochę uspokoiła. Za co dziękuję :*
Po dwóch stratach strach zostal. Ale jestem na żelaznym zestawie i jest mi psychicznie lzej. Wierzę że to będzie ten szczęśliwy czas ;*
 
Do góry