reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Czesc dziewczyny[emoji4]
Matko nie bylam na forum ponad rok[emoji33]
Bardzo Was przepraszam ale mloda jest mega absorbujaca,do tego praca ,budowa i inne problemy
Do dzis nie daje sie wyspac.
Na poczatku chcialabym zlozyc gratulacje wszytskim dziewczynom ktore powitaly maluszki pod moja nieobecnosc[emoji5]
@marshia @roki_1991 @Destino @roxie123 @Auri @magda1208 ,jezeli o ktorejs zapomnialam to bardzo przepraszam.
@Porzeczka1234 Tobie kochana gratuluje drugiej dzidzi w brzusiu,znasz juz plec?[emoji4]
@Marthi @magda1208 przeczytalam tylko kilka stron a Wy mnie wspominacie,jak milo[emoji5]
Marthi bardzo mi przykro z powodu kolejnej straty ale gleboko wierze ,ze teraz uda sie odnalezc problem i w 2020 roku bedziesz szczesliwa mamusia[emoji5]
Nalezy Ci sie tak jak kazdej tu obecnej dziewczynie.
@bertha @olvi @czarnamala @burczus @dzol Wy dziewczyny tez musicie dolaczyc do grona brzuchatek i to szybko[emoji5][emoji5][emoji5]

@babydust witaj ,widze ,ze piszesz o przyrostach bety.
Ja teraz mialam zly przysrost ,juz sie zalamalam.
Przysrost wyniosl duzo ponizej normy a mimo to jest ok.
Dodam ,ze wczesniej byl prawidlowy.

A co u mnie .
Jestem w ciazy.
Z usg ponad 10 tyg z om 11.1
Ale oczywiscie nie obylo sie bez problemow.
Ciaza byla opizniona o ok 10 dni.
Mimo ,ze pecherzyk pojawil sie prawidlowo to dlugo nie bylo zarodka
Lekarz wyslal mnie na bete ,wyszla slabo,juz sie zalamalam,po czym za dwa dni na usg bylo serduszko.
Lekarz stwierdzil ,ze bije zbyt wolno i na domiar tego wszytskiego mam krwiaka.
Kazal duzo odooczywac co przy 1,5 rocznej mlodej nie wchodzilo w gre.
Na nastepnej wizycie serduszko bilo ok.
Wczoraj bylam na wizycie i mega sie balam ale poki co dzidzia z usg wyszla na 10 tygodni i wszystko wyglada dobrze.
Za tydzien kontrola i skierowanie na prenatalne.
Trzymajcie prosze kciuki[emoji5]
 
reklama
Czesc dziewczyny[emoji4]
Matko nie bylam na forum ponad rok[emoji33]
Bardzo Was przepraszam ale mloda jest mega absorbujaca,do tego praca ,budowa i inne problemy
Do dzis nie daje sie wyspac.
Na poczatku chcialabym zlozyc gratulacje wszytskim dziewczynom ktore powitaly maluszki pod moja nieobecnosc[emoji5]
@marshia @roki_1991 @Destino @roxie123 @Auri @magda1208 ,jezeli o ktorejs zapomnialam to bardzo przepraszam.
@Porzeczka1234 Tobie kochana gratuluje drugiej dzidzi w brzusiu,znasz juz plec?[emoji4]
@Marthi @magda1208 przeczytalam tylko kilka stron a Wy mnie wspominacie,jak milo[emoji5]
Marthi bardzo mi przykro z powodu kolejnej straty ale gleboko wierze ,ze teraz uda sie odnalezc problem i w 2020 roku bedziesz szczesliwa mamusia[emoji5]
Nalezy Ci sie tak jak kazdej tu obecnej dziewczynie.
@bertha @olvi @czarnamala @burczus @dzol Wy dziewczyny tez musicie dolaczyc do grona brzuchatek i to szybko[emoji5][emoji5][emoji5]

@babydust witaj ,widze ,ze piszesz o przyrostach bety.
Ja teraz mialam zly przysrost ,juz sie zalamalam.
Przysrost wyniosl duzo ponizej normy a mimo to jest ok.
Dodam ,ze wczesniej byl prawidlowy.

A co u mnie .
Jestem w ciazy.
Z usg ponad 10 tyg z om 11.1
Ale oczywiscie nie obylo sie bez problemow.
Ciaza byla opizniona o ok 10 dni.
Mimo ,ze pecherzyk pojawil sie prawidlowo to dlugo nie bylo zarodka
Lekarz wyslal mnie na bete ,wyszla slabo,juz sie zalamalam,po czym za dwa dni na usg bylo serduszko.
Lekarz stwierdzil ,ze bije zbyt wolno i na domiar tego wszytskiego mam krwiaka.
Kazal duzo odooczywac co przy 1,5 rocznej mlodej nie wchodzilo w gre.
Na nastepnej wizycie serduszko bilo ok.
Wczoraj bylam na wizycie i mega sie balam ale poki co dzidzia z usg wyszla na 10 tygodni i wszystko wyglada dobrze.
Za tydzien kontrola i skierowanie na prenatalne.
Trzymajcie prosze kciuki[emoji5]
Funia to trzymamy kciuki. @Porzeczka1234 też leci z druga seria i @fondie (właśnie odezwij sie) :)
@Marthi bardzo mocno trzymam kciuki. Oby trop był trafny i owocny :)
@Hatice mega gratulacje! Już was dopisałam do listy :D
 
Czesc dziewczyny[emoji4]
Matko nie bylam na forum ponad rok[emoji33]
Bardzo Was przepraszam ale mloda jest mega absorbujaca,do tego praca ,budowa i inne problemy
Do dzis nie daje sie wyspac.
Na poczatku chcialabym zlozyc gratulacje wszytskim dziewczynom ktore powitaly maluszki pod moja nieobecnosc[emoji5]
@marshia @roki_1991 @Destino @roxie123 @Auri @magda1208 ,jezeli o ktorejs zapomnialam to bardzo przepraszam.
@Porzeczka1234 Tobie kochana gratuluje drugiej dzidzi w brzusiu,znasz juz plec?[emoji4]
@Marthi @magda1208 przeczytalam tylko kilka stron a Wy mnie wspominacie,jak milo[emoji5]
Marthi bardzo mi przykro z powodu kolejnej straty ale gleboko wierze ,ze teraz uda sie odnalezc problem i w 2020 roku bedziesz szczesliwa mamusia[emoji5]
Nalezy Ci sie tak jak kazdej tu obecnej dziewczynie.
@bertha @olvi @czarnamala @burczus @dzol Wy dziewczyny tez musicie dolaczyc do grona brzuchatek i to szybko[emoji5][emoji5][emoji5]

@babydust witaj ,widze ,ze piszesz o przyrostach bety.
Ja teraz mialam zly przysrost ,juz sie zalamalam.
Przysrost wyniosl duzo ponizej normy a mimo to jest ok.
Dodam ,ze wczesniej byl prawidlowy.

A co u mnie .
Jestem w ciazy.
Z usg ponad 10 tyg z om 11.1
Ale oczywiscie nie obylo sie bez problemow.
Ciaza byla opizniona o ok 10 dni.
Mimo ,ze pecherzyk pojawil sie prawidlowo to dlugo nie bylo zarodka
Lekarz wyslal mnie na bete ,wyszla slabo,juz sie zalamalam,po czym za dwa dni na usg bylo serduszko.
Lekarz stwierdzil ,ze bije zbyt wolno i na domiar tego wszytskiego mam krwiaka.
Kazal duzo odooczywac co przy 1,5 rocznej mlodej nie wchodzilo w gre.
Na nastepnej wizycie serduszko bilo ok.
Wczoraj bylam na wizycie i mega sie balam ale poki co dzidzia z usg wyszla na 10 tygodni i wszystko wyglada dobrze.
Za tydzien kontrola i skierowanie na prenatalne.
Trzymajcie prosze kciuki[emoji5]

Fajnie ze się odezwałaś :) dziękujemy za gratulacje i Tobie również gratuluję drugiego dzieciaczka w brzuszku. Trzymam kciuki żeby było dobrze. To serduszko wolno biło, bo dopiero się rozkręcało, teraz już będzie tylko lepiej! Daj znać po wizycie
 
@Porzeczka1234 - dzięki za informacje zatem.

@Charlotte21 - warto! Ja widzisz w 1 i 2 ciąże zaszłam od razu, potem w 3 i 4 zachodziłam 6-9 miesięcy... no i po 4 poronieniu wysłałam mojego na badanie i wyszło - pytanie jak długo ma te przeciwciała... i czy one powodowały te wady, które doprowadzały do poronień. Dziś byliśmy u androloga z wynikami. Poniżej opisze.

@Hatice - gratulacje.



Ja dziś byłam z mężem u androloga, profesora który ponoć jest tez immunologiem... Powiedział nam, ze M. ma „połamane” DNA i ze będzie tu co robić... wg niego nie ma szału z wynikami... no i, ze te przeciwciała mogły spowodowac niestety te wady ;/ wziął się mocno za te bakterie mojego męża w 1 kolejności - ma terapie prawie na 3 mies rozpisana[emoji50] najpierw 10 dni antybiotyk domięśniowo 2x dziennie, potem 10 dni probiotyk, 20 dni colostrum jak dobrze pamietam, potem znów 10 probiotyk, i znów colostrum. Po tych antybiotykach zrobić ponowny posiew i z wynikami do niego. Oczywiście zero alkoholu, używek, telefonu nie może nosić w kieszeni, kazał gacie nosić tylko 100% bawełna, zero jazdy na rowerze bo nie wskazana. Obmacał go, badał jądra i cała resztę, kazał kaszleć gdy gdzieś tam uciskał, ale w dotyku mówi, ze wszystko ok. Potem powiedział, ze po antybiotykoterapii weźmie się za te przeciwciała męża i nad ta fragmentacja DNA popracujemy i ze się jeszcze mi przyjrzy... ehh z jednej strony fajnie, ze jego leczenie ruszy, ale z drugiej chciało mi się płakać jak wyszłam i to wszystko usłyszałam... bo 4 lata walki, 4 poronienia a zaraz się okaże, ze może to nie była moja wina, choć ciagle wszystko brałam na siebie i tylko siebie za te poronienia winiłam i na sobie skupiałam. Dużo znów tych cierni pod nogami... Mam dość... Mam ochotę odpuścić, rzucić to wszystko w cholerę i wrócić do życia, takiego jak znam sprzed 4-5 lat, chociaż z drugiej strony wiem, ze kiedyś mogę... ba, ze BEDE tego bardzo żałować. FUCKING SHIT! [emoji24][emoji24][emoji24]
Po pierwsze!!!!
Nigdy nie była to Twoja wina!!! Jak możesz tak pisać? I teraz to też nie jest wina męża! Jestem bardzo przeciwna obwinianiu się. Nie jesteśmy lekarzami,sami się nie zdiagnozujemy. Poza tym... jakoś tak czarno Wam to nakreślił. Kuracja 3 miesiące? potem dopiero na przeciwciała? Jakoś mało mnie to przekonuje:/ Ale w międzyczasie doczytałam,ze u @Porzeczka1234 też tak było i się powiodło:) więc już zmieniam zdanie i nie widzę tego czarno :)
Nie jestem już z forum na bieżąco. Napisz z jakich badań to wyszło,że ma być na tych lekach?
@Hatice jak ja Ci gratuluję;*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry