reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ovill ja ci nikogo nie polecę bo miałam przed profesorem wszystko dosłownie co można mieć dwa razy żelazny zestaw raz 15 mg drugi raz 20 mg encortonu zastrzyki z peogesteronu wlewy nawet oczywiście acardu dupy szwancy wszystko. No nie pomogło ...dwie ciąże takie straciłam a jednak nawet w 9 TC dość późno. Mój mąż miał przeciplemnikowe dostał steryd podczas starań ja dzięki szczepiniom hartowalam organizm przed odrzuceniem tylko że teraz mój mąż nie miał sterydu bo wpadka pojechałam do profesora i nie wiem dlaczego dziecko dalej żyje wczoraj byłam na USG 10t3d. Ja wierzę że to dzięki niemu zwiększył mi acard chociaż Plamilam i obecnie mam.odstawiony ale chwilowo tylko na 10 dni. Ja ci nie polecę żadnego przybycienia nie znam więc nie wypowiadam się kwiatuszek chyba dzięki nie mu ma dzieciątko.
Pan śpiący w Krakowie jeszcze myślę że jest sensowny wysyła do sachy na szczepinia i daje te same badania co malina ale musisz wtedy dwóch zaliczać lekarzy. Jedź do maliny szkoda czasu i stresu ale fakt na pewno cię zaszczepi. Nikogo innego dobrego nie znam i nie polecam. W Katowicach jest magnucki u niego straciłam.dwie ciążę na żelaznym zestawie.
 
reklama
@fondie bardzo się cieszę::)

@ovli22 to wyskrobin na histopatologie też Ci nie pobierali? Ja nie wiem do końca jak to jest bo też pierwsze poronienie miałam 5akie że "wszystko stracilam" w domu (tak mniemam) ale w szpitalu pobrali histpat i były tak kosmki parafinowe ktore wysłałam do Genesis

Niestety ale nic mi nie zabezpieczyli ;( świnie !!
 
@ovli22 bardzo mi przykro,że przeżywasz teraz to co przeżywasz. Wyczuwam u Ciebie wielki chaos. Postaraj sobie dać kilka dni chociaż,zanim podejmiesz decyzję o dalszym działaniu. Już czasu się nie cofnie i materiału do badania się nie pobierze. No nie zmienisz tego,a szkoda Twojego zdrowia na nerwy na to. Odetchnij,nabierz troszkę dystansu i dopiero podejmij decyzję co dalej. Bo wierzę,że będziesz walczyć :) Tak jak i ja :) a mam 6 poronień za sobą oraz 6 łyżeczkowań. Jestem świeżo po histeroskopii i zrobili mi porządek w macicy:) Teraz muszę obniżyć homocysteinę i mąż musi się podkurować.
Postaraj się na spokojnie ułożyć plan działania. Napisz na kartce, może skonsultuj się z @Marthi , jakie badania ma wykonać mąż. Tylko masz kogoś, kto te badania zinterpretuje? Jeśli nie...to musisz się przejechać trochę dalej, by po wynikach obrać odpowiednie leczenie. Każda z nas jeździ do jakiegoś lekarza poza granice swojego miasta. Czasami nawet kraju. Także tutaj nie szukaj wymówki:) Jeśli zdecydujesz się na prof.Malinowskiego, to musisz jedynie wiedzieć,że u niego pierwsze badania są bardzo kosztowne. i to liczysz na tysiączki:) No ale jak czytałaś forum, to wiesz,że on dzięki szczepieniom pomógł wielu parom. Twoja decyzja,czy się ich podejmiesz. Nie jestem pacjentką Maliny,więc więcej nic nie napiszę:) Ważne,że jest też ginekologiem i bada też kobiety od "strony technicznej " :)
Mam nadzieję,że nie uraziłam Cię, ao też szczególnie trzymałam kciuki za Twoją ciążę @ovli22 ...
 
Dziewczyny czy któraś z Was brała dostinex ? Bo ja miałam zlecony, nie brałam bo było wszystko ok A drugi cykl mam mocny pms, bole piersi i dłuższe cykle i chciałabym zacząć brać. Już napisałam do profesora czy mogę itp. Ale chciałam was zapytać czy brała któraś? Mogę to zacząć brać w dowolnym dniu cyklu czy muszę czekać do nowego ?
 
@ovli22 bardzo mi przykro,że przeżywasz teraz to co przeżywasz. Wyczuwam u Ciebie wielki chaos. Postaraj sobie dać kilka dni chociaż,zanim podejmiesz decyzję o dalszym działaniu. Już czasu się nie cofnie i materiału do badania się nie pobierze. No nie zmienisz tego,a szkoda Twojego zdrowia na nerwy na to. Odetchnij,nabierz troszkę dystansu i dopiero podejmij decyzję co dalej. Bo wierzę,że będziesz walczyć [emoji4] Tak jak i ja [emoji4] a mam 6 poronień za sobą oraz 6 łyżeczkowań. Jestem świeżo po histeroskopii i zrobili mi porządek w macicy[emoji4] Teraz muszę obniżyć homocysteinę i mąż musi się podkurować.
Postaraj się na spokojnie ułożyć plan działania. Napisz na kartce, może skonsultuj się z @Marthi , jakie badania ma wykonać mąż. Tylko masz kogoś, kto te badania zinterpretuje? Jeśli nie...to musisz się przejechać trochę dalej, by po wynikach obrać odpowiednie leczenie. Każda z nas jeździ do jakiegoś lekarza poza granice swojego miasta. Czasami nawet kraju. Także tutaj nie szukaj wymówki[emoji4] Jeśli zdecydujesz się na prof.Malinowskiego, to musisz jedynie wiedzieć,że u niego pierwsze badania są bardzo kosztowne. i to liczysz na tysiączki[emoji4] No ale jak czytałaś forum, to wiesz,że on dzięki szczepieniom pomógł wielu parom. Twoja decyzja,czy się ich podejmiesz. Nie jestem pacjentką Maliny,więc więcej nic nie napiszę[emoji4] Ważne,że jest też ginekologiem i bada też kobiety od "strony technicznej " [emoji4]
Mam nadzieję,że nie uraziłam Cię, ao też szczególnie trzymałam kciuki za Twoją ciążę @ovli22 ...

Chaos ? ja wiem [emoji6] czuje się spokojnie ha ha

Po prostu czuje , że chyba nikt mi już nie pomoże w tej kwestii i tak myśle , że jak mam wydawać kasę na prawo i lewo to może jednak pojechać tam do Łodzi i on zrobi wszystko od razu .

Teraz tez wydałam ponad tysiąc złotych i to było tylko kilka wizyt i nic z tego nie wyszło !!
I wydaje mi się , ż jeśli podjąć jakieś leczenie to już konkret u konkretnego lekarza ! Bo u mnie w okolicach nie ma takiego ;( niestety .
Wiem , że do maliny długo się czeka także trzeba podjąć decyzje już na dniach i umawiać się na wizytę .

Nie chce kiedyś sobie pluć w brodę , że czegoś nie zrobiłam ! Mam 33 lata .
 
Ostatnia edycja:
Ja też mam 3godziny:) jedziesz na pierwszą bulisz 6000 potem rozpisuje ci 3 szczepionki i badanie mrl bodajże co dwa tyg. Szczepionka 700-800zl wizyta 350 test mrl nie pamiętam potem dał nam zielone światło w pierwszym miesiącu zaszłam w ciążę i jest moja córa co właśnie śpi za mną :) u nas pierwszy wyjazd był w marcu a w lipcu 28 zrobiłam test i byłam w szczęśliwej ciąży po 5poronieniach (a miałam nawet wlewy encortonu promutexy dawkę encortonu nawet 20 mg) nic nie pomogło tylko szczepieniaa
Można wiedzieć jakie allo nk kiry i ana miałaś?
 
Witam,

dziewczyny w badaniach wyszła mi mutacja genu MTHFR homozygotyczny A1298c - homecysteina w porządku.
Co wy bierzecie przy tej mutacji ?
 
@Apsik1981 metylowane B. np b-complex z Jarrow, lub poszukaj Swansona.
@ovli22 no własnie i o to chodzi, by znaleźć lekarza, któremu zaufasz. Zapisać możesz się już dziś, najwyżej jak zmienisz zdanie, to oddasz komuś wizytę :)
 
reklama
@Apsik1981 metylowane B. np b-complex z Jarrow, lub poszukaj Swansona.
@ovli22 no własnie i o to chodzi, by znaleźć lekarza, któremu zaufasz. Zapisać możesz się już dziś, najwyżej jak zmienisz zdanie, to oddasz komuś wizytę :)

i jeszcze jedno pytanie te tabletki Swansona to obojętnie które tylko z kwasem foliowym ?
 
Do góry