reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jeśli Ana wyszły dodatnie to chyba powinnaś dostac ?
Ja mam akurat encorton ale chyba bardziej na SM bo Ana ujemne
Reumatolog stwierdziła że takie ANA według niej nie zagrażają ciazy ... A ginekolog nawet nie zaproponował. No ale jak narazie jest wszystko dobrze. Serduszko bije... teraz mam tylko nakaz lezenia bo pokazal sie maly krwiak
 
reklama
@ovli22 - to ja nie znam go :)

@Oczekujaca123 - no co Ty!!! Zobacz ile przeszłaś!!! Jesteś na pewno CUDOWNĄ mamą! A zjazd formy każdej kobiecie się zdarza, depresja poporodowa często czycha tuż za rogiem! Nie daj się jej. Nie pozwól sobie tak myśleć! Skup się na zadaniu, nie rozważaj czy robisz to źle czy dobrze - to Twój czas, i Twoich maluszków. W końcu macie je przy sobie i to się tylko liczy. Wszystko inne przejdziecie, tymbardziej jeśli udało Ci się donosić tak trudną i wymagającą ciążę!
Dziękuję za informacje o cukrach ;* A pamiętasz w którym tc Ci się unormowało?

@Malinkaa123 - Witaj, ja mam Encorton na podstawie Hashimoto i wyników immunologicznych. ANA 1 chyba miałam też 1:320 czy 1:1320 jakoś tak.
 
Maluszki dobrze... gorzej że mną, nie czuje się dobra matka. Nie ogarniam opieki... czuje że sobie nie radzę....

Brałam metformine 3x500 do 12tc
Cukry na czczo hmm na początku piłem zakwas z buraków i sok z kiszonej kapusty przed spaniem później jakoś cukry się same informowały
Cokolwiek bym nie zjadła były dobre... Także no nie pomogę, bo tylko chwilę miałam coś ponad 90 na czczo poza tym okazało się że glukometr zawyza ok 10-15 więc problemu tak naprawde nie miałam
@Oczekujaca123 ja Ci dam :) Jesteś najlepszą mamą jaką dzieci mogły sobie wymarzyć...bo jesteś ICH Mamą :) Ja Cie pocieszę,że czasami jest bezradność przy jednym dziecku...a co dopiero przy dwójeczce :) Najgorsze pierwsze 2,5 roku...potem już z górki :D Nie łam się, wszystko się poukłada:*
 
reklama
@Malinkaa123 - Witaj, ja mam Encorton na podstawie Hashimoto i wyników immunologicznych. ANA 1 chyba miałam też 1:320 czy 1:1320 jakoś tak.
[/QUOTE]
Oprócz ANA miałaś jeszcze jakieś immunologoczne? MI zespół antydosfolipidowy i toczeń wyszedł ujemnie, ewentualnie te ANA w niskim mianie mi wyszly i miejmy nadzieje ze neoparin i acard dadza rade :-) euthyrox biorę tylko na obniżenie tsh bo miałam ok2,8. Tpo i Tg ujemne. Do którego tygodnia masz encorton? W którym tygodniu jesteś?:-)
 
Do góry