reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@7Martynka88 ja mam 1:100 Ty 1:1000 to trochę różnica. Ale nie ważne, mam nadzieję że maleństwo już ze mną zostanie, Tobie też tego życzę.
@Marthi tydzień to niewiele:-) ja to już bym chciała mieć pierwszy trymestr za sobą, zawsze bezpieczniej :-) :)
 
Dziewczyny jeśli któraś potrzebuje to mam do oddania sporo luteiny dopochwowej. Są z różnych opakowań ale z długą data ważności. Ja już od kilku tygodni mam odstawiona a szkoda żeby się przeterminowala.okolo 140 tabletek.
 
@olaa90 Ja też nigdy w poprzednich ciazach nie widziałam serduszka. Ta ciąża również bez encortonu ( nigdy go nie stosowalam ) A serduszko pięknie bije, maleństwo rosnie:-)
 
reklama
Jestem po wizycie.
Na początku się mega wystraszyłam jak zobaczyłam czarna dziurę na usg [emoji20] bez zarodka, bez niczego w środku... Ale okazało się, ze u tej gin jest po prostu mega inne usg, mniej wyraźne. U mojego gina wszystko dokładnie widziałam a tu nic...
Na początku wiec zaniemówiłem, bo była czarna dziura... ale okazało się, ze dzidzik się chował, słabo było widać, ale dr byla mega dokładna, długo badała potem kazała mi iść siku w między czasie, i znowu badała a Serduszko biło[emoji7] mówiła, ze tempo odpowiednie, spokojnie powyżej 100, ale nie słuchaliśmy bo tak wcześnie mowila, ze nie można. Wg usg obraz odpowiada 6 tydz 1 dzień a wg ostatniej miesiączki 6 tydzień 3 dni wiec jest mała rozbieżność co mnie już zeschizowalo... nie ukrywam... chyba bardziej niż byłam przed ta wizyta... ale ta lekarka mówi, ze to żadna różnica na tym etapie, ze mogłam mieć później owulacje itd. CRL 3,99 mm. Torbiel czynnościowa ciałka żółtego na jajniku 4 cm [emoji53] Kazała zwiększyć duphaston do 3x1 i acard mocniejszy brać - 150 a nie 75. Umówiłam się do niej na Kolejna wizyta u niej w sobotę 22.06. W między czasie mam 1 wizytę jeszcze u mojego gina 19.06 i pewnie na nią pójdę... bo umrę z ciekawości... Niemniej, jeszcze nie wierze, nie umiem się chyba cieszyć z serduszka bo naprawdę nie wierze!!![emoji24][emoji24][emoji24][emoji173]️

Edit:
Te 2 dni mnie trochę zeschizowaly bo zarodki zawsze miałam mniejsze. :( Ale lekarka mówi, ze akcja serca jest ok i tym nie mam się martwić na razie, ze tempo serca nie jest złym markerem. Kazała mi zrobić OGTT ale ustalilysmy ze doczekam jeszcze te newralgiczne tygodnie i potem zleci badania...
 
Do góry