reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Auri_a - hehe, no ja właśnie miałam identyczne podejście jak Ty - zawsze, ze po prenatalnych i po 1 trymestrze. ...którego nigdy nie doczekałam. W sensie doczekalam w 1 ciąży, ale do zabiegu.... Zobaczę co jutro powie lekarka, do której idę. Wezmę do niej wyniki, raport z cukrów, itd. Teraz rozplanowalam sobie prace tak, ze idę jutro do biura, w pt i pon pracuje w domu, potem wt i sr do biura i potem urlop na ten weekend Boże Ciało wiec w tym tygodniu i następnym będę mieć w sumie w miarę luz. Ale z jednej strony boje się postawić wszystko na 1 kartę, a z 2 mam świadomość ze może powinnam. Bije się z myślami. Pewnie tez dlatego, ze nie bardzo lubię siedzieć stałe w chacie :p Niemniej dziekuje za rady, kochana jesteś :*
 
reklama
@Marthi cukry mogą wariowac na początku ciąży. Jeśli czujesz że l4 to dobre wyjście dla Ciebie to idź. Ja po poronieniach czekałam aż do wyniku badań prenatalnych ale tylko że względu że wtedy mnie źle w pracy potraktowali

@justkaki super widok. Zawsze mnie wzrusza ja takie zdjęcia. Fajnie ze się obróciła glowkowo

@ovli22 ja również jestem ciekawa jak lekarz się nazywa. Też jestem z Poznania :)


Młody ma ospe. Ja na szczęście już miałam. Także siedzimy od dzisiaj w domu
 
@Marthi cukry mogą wariowac na początku ciąży. Jeśli czujesz że l4 to dobre wyjście dla Ciebie to idź. Ja po poronieniach czekałam aż do wyniku badań prenatalnych ale tylko że względu że wtedy mnie źle w pracy potraktowali

@justkaki super widok. Zawsze mnie wzrusza ja takie zdjęcia. Fajnie ze się obróciła glowkowo

@ovli22 ja również jestem ciekawa jak lekarz się nazywa. Też jestem z Poznania :)


Młody ma ospe. Ja na szczęście już miałam. Także siedzimy od dzisiaj w domu

Lekarz się nazywa Adam czyżyk
 
Hej.. Dołączę do was i ja.. jestem w 5 ciąży, 4 wcześniejsze poroniłam. Obecnie jestem 7+2tyg , w 5+5tgyg widzialam na usg serduszko. Bardzo boje sie cieszyć. W tej ciazy podchodzę w zestawie neoparin 0,6 ,acard 150mg, kwas foliowy 5mg, femibion 1 natal, duphaston, luteina, euthyrox 25. W moich badaniach które robiłam w sumie wyszły tylko ANA 1:100, ANA2 graniczne. Czy którejś pomógł taki zestaw? ;-) ;)
 
@Oczekujaca123 - jak maluszki?? :) Ile brałaś metformine i jaki lek dokładnie? Dobrze pamietam ze miałaś problemy z cukrem na czczo? Jak udało Ci się je opanować?

@ovli22 - taki ból miałam w każdej ciąży. Tej również. Trzymam kciuki. I dawaj znać po! Ps. Wróciliście już do PL bo nie pamietam? A chyba kiedyś pytałaś o lekarzy w Wlkp, dobrze kojarzę?
Ps. Ja tez myśle o L4. Rodzice mnie namawiają, mąż tez już wspominał...
Maluszki dobrze... gorzej że mną, nie czuje się dobra matka. Nie ogarniam opieki... czuje że sobie nie radzę....

Brałam metformine 3x500 do 12tc
Cukry na czczo hmm na początku piłem zakwas z buraków i sok z kiszonej kapusty przed spaniem później jakoś cukry się same informowały
Cokolwiek bym nie zjadła były dobre... Także no nie pomogę, bo tylko chwilę miałam coś ponad 90 na czczo poza tym okazało się że glukometr zawyza ok 10-15 więc problemu tak naprawde nie miałam
 
Hej.. Dołączę do was i ja.. jestem w 5 ciąży, 4 wcześniejsze poroniłam. Obecnie jestem 7+2tyg , w 5+5tgyg widzialam na usg serduszko. Bardzo boje sie cieszyć. W tej ciazy podchodzę w zestawie neoparin 0,6 ,acard 150mg, kwas foliowy 5mg, femibion 1 natal, duphaston, luteina, euthyrox 25. W moich badaniach które robiłam w sumie wyszły tylko ANA 1:100, ANA2 graniczne. Czy którejś pomógł taki zestaw? ;-) ;)
A encortonu nie dostałaś?
 
Ja pracowałam w kazdej ciąży w tej udanej do 15 tyg a chciałam i dłużej ale straszne upały były
Niestety nie należę do osób co dobrze takie wolne umieją wykorzystać i się zrelaksować więc już wolałam się praca zająć
@Oczekujaca123 żadna z nas na początku sobie nie radzi z czasem będzie coraz lepiej
Dawaj znać co u Was chętnie też zobaczyłabym dzieciaczki
 
reklama
Do góry