reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@aspekt potrzebuje i tak dwa.. i w okolicy mam tego dość sporo, a jaka cena Cię interesuje ?

Po tym jak od 1 z Was dostałam wiadomość, że nie wypada pokazywać rzeczy dla malucha na takim forum. Przepraszam. Nie raz tu wstawiano takie zdjęcia i nic się nie działo....

@Destino A za ile chciałabyś odpsrzedac snuze? Tu wiem , że zalecają wcześniakom wszystkim... Ja chyba czulabym się bezpieczniej. Najpierw myślałam o baby sense, ale w sumie to tylko w lozeczku , a do naszego stylu życia też średnio to pasuje... bo myślę że i w ogródku będą dzieciaki i w salonie A nie tylko w lozeczku
 
@Oczekujaca123 piekne rzeczy a czy druga strona sciany jest różowa? tak by bylo sprawiedliwie ;););) Jesli chodzi o wózek uważam , że dokonałaś dobrego wyboru bo przynajmniej zakupy bedziesz mogła normalnie zrobic w lidlu itd chodzi podejście do kasy. Ja mam monitor do łóżeczka angel care dla mnie jest super używam cały czas chyba juz z przyzwyczajenia mi w domu wystarczał. Mnie osobiscie nie przeszkadzają zdjecia dla mnie możesz wstawiać.
 
@Oczekujaca123 piekne rzeczy a czy druga strona sciany jest różowa? tak by bylo sprawiedliwie ;););) Jesli chodzi o wózek uważam , że dokonałaś dobrego wyboru bo przynajmniej zakupy bedziesz mogła normalnie zrobic w lidlu itd chodzi podejście do kasy. Ja mam monitor do łóżeczka angel care dla mnie jest super używam cały czas chyba juz z przyzwyczajenia mi w domu wystarczał. Mnie osobiscie nie przeszkadzają zdjecia dla mnie możesz wstawiać.
Nie reszta jest szara, a to w zasadzie jest turkus A nie niebieski tylko zdjęcie tak wyszło;) więc uznałam że turkus będzie uniwersalny [emoji14] mam nadzieję. Na tej ścianie będą mebelki i łóżeczka- białe. Amelka będzie miała 2 szuflady różowe w komodzie A Staś niebieskie.
 
Odebrałam wyniki ANA. Czekam jeszcze na wynik antykoagulantu toczniowego. Takie wyniki chyba nic nie wnoszą do kwestii płodności?

ANA2
STWIERDZONO obecność przeciwciał przeciwjądrowych o typie świecenia nuclear dots i ziarnistym z dodatnimi strefami chromosomowymi w mianie 1:1280 oraz przeciwciał przeciwcytoplazmatycznych w mianie 1:2560.


ANA3
wszystko negatywne poza
DFS70 - SILNIE POZYTYWNY
 
@aspekt nie znam się dokładnie na ANA, ale Chyba ma to wpływ na poronienia. Pare dziewczyn tutaj miało specjalnie ze wzgledu na to zalecenie do sterydu. Jeżeli się mylę, to mnie poprawcie
@Oczekujaca123 pięknie się pokój zapowiada - zdążyłam zobaczyć fotki ;). Mi tez foty tu nie przeszkadzają. A jeszcze tym bardzuej w Twoim przypadku. Tak mocno Ci kibicujemy wszystkie.
Jeśli ja kogoś uraziłam wrzucając zdjęcia Mai na wątek o poronieniach, a nie dzieciaczków to też przepraszam.
 
reklama
Odebrałam wyniki ANA. Czekam jeszcze na wynik antykoagulantu toczniowego. Takie wyniki chyba nic nie wnoszą do kwestii płodności?

ANA2
STWIERDZONO obecność przeciwciał przeciwjądrowych o typie świecenia nuclear dots i ziarnistym z dodatnimi strefami chromosomowymi w mianie 1:1280 oraz przeciwciał przeciwcytoplazmatycznych w mianie 1:2560.


ANA3
wszystko negatywne poza
DFS70 - SILNIE POZYTYWNY

Ja miałam ANA 1:1000 i brałam encorton od początku ciąży ale w tej małej dawce 5mg - wystarczyło [emoji1431][emoji1431] w ANA 3 nic mi nie wyszło więc moim zdaniem steryd na pewno
 
Do góry