reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia - Nie wiem szczerze, czy jeszcze mam siły latać tak po Polsce i łapać się każdego pomysłu... Wcześniej problemu z zajściem nie było, 1 i 2 ciąża od razu, w 3 zachodziłam 5-6 cykli, a teraz znowu ileś tam... Nie wiem co się pozmieniało we mnie... :/ Mąż nasienie ok, ja niby wyniki całkiem w miarę. Nie wiem.
Dziękuję ;*

@Charlotte21 - Ja też wszelkie badania robię i robiłam prywatnie... Mam ogromną teczkę. Ale do Kato mam kawał drogi :/

@Porzeczka1234 - a Wy jak tam? Zaczęliście bobosexy?
 
reklama

U mnie 1dc. Przypuszczam ze każda tu prędzej urodzi drugie niż ja zajdę w ciąże... :(
Już mało się udzielam i czytam, bo jakos wyczerpała się moja potrzeba wiedzy w temacie, co powinnam wiedzieć już wiem (i w zasadzie już zaczynam zapominać ;)).
teraz skupiam się na medycynie chińskiej, z jednej strony sama się jej ucząc, a z drugiej strony się zgodnie z nią lecząc. Wierze się w końcu da to rezultaty.
W nowej pracy się ułożyło wiec już stresów nie mam choć nie żebym chodziła do pracy w podskokach ;) wciąż jednak pojawia się myśl ze jak fajnie by było być już w ciąży.
 
U mnie 1dc. Przypuszczam ze każda tu prędzej urodzi drugie niż ja zajdę w ciąże... :(
Już mało się udzielam i czytam, bo jakos wyczerpała się moja potrzeba wiedzy w temacie, co powinnam wiedzieć już wiem (i w zasadzie już zaczynam zapominać ;)).
teraz skupiam się na medycynie chińskiej, z jednej strony sama się jej ucząc, a z drugiej strony się zgodnie z nią lecząc. Wierze się w końcu da to rezultaty.
W nowej pracy się ułożyło wiec już stresów nie mam choć nie żebym chodziła do pracy w podskokach ;) wciąż jednak pojawia się myśl ze jak fajnie by było być już w ciąży.
Chciałabym tak bardzo pomóc, ale jedyne co mogę zrobić to wesprzeć słowem. Znam uczucie, ale nie tak dobrze jak ty. Widzę w twoim opisie wiele ciężkich lat zmagań, tyle wyników badań, tyle starań i niegasnącej nadziei. Jesteś wielka ! Uwierz w to. Na każdą przyjdzie pora.. musi...Ja nie wiem czy bym udźwignęła tyle co ty. Co prawda nie znam się na medycynie chińskiej, raczej na modlitwie i z miła chęcią ją odmówię :) Najgorsza jest niewiedza. Ja dlatego też tyle badań wykonałam, aby wiedzieć i znaleźć przyczynę. Trzymaj się i nie poddawaj. Musi się udać!
 
U mnie 1dc. Przypuszczam ze każda tu prędzej urodzi drugie niż ja zajdę w ciąże... :(
Już mało się udzielam i czytam, bo jakos wyczerpała się moja potrzeba wiedzy w temacie, co powinnam wiedzieć już wiem (i w zasadzie już zaczynam zapominać ;)).
teraz skupiam się na medycynie chińskiej, z jednej strony sama się jej ucząc, a z drugiej strony się zgodnie z nią lecząc. Wierze się w końcu da to rezultaty.
W nowej pracy się ułożyło wiec już stresów nie mam choć nie żebym chodziła do pracy w podskokach ;) wciąż jednak pojawia się myśl ze jak fajnie by było być już w ciąży.
@Bertha kochana, ja również mogę odmówić modlitwę:* i wierzyć, że Ci to pomoże...
Nie pamiętam- za co przepraszam- czy masz już ziemskie dziecko czy nie, ale trzymam kciuki by czy to medycyna chińska czy nasze modlitwy , ale pomogły żebyś była w ciąży;**
 
@Marthi @burczuś wiecie u nas bobosexy są ale nie takie zeby celowac monitować cykl itd jestem trochę tym zmęczona wiec staram sie normalnie ale czy to przyniesie efekt nie wiem moze bede musiala znów przeprosić sie z usg zobaczymy.

@Oczekujaca123 wspaniałe wieści dzieciaczki duże. Myślę , że 36 jest osiagalny tym bardziej , że szyjka sie nawróciła . Jak ty sie czujesz ?

@Hatice kochana bardzo Ci współczuję niestety ciąża trwa 40 tygodni i tak jest najlepiej dla dziecka. Musisz się wyciszyć bo może przez to odczuwasz te wszystkie bóle. Może porozmawiaj z jakimś psychologiem ,psychiatra wbrew pozorom oni czasem pomagają.

@Marthi kochana Gyncentrum polecam bardzo zięba chlinic nie moim zdaniem trochę naciagają. Ja bylam tylko na 1 wizycie ale moja kolezanka byla u nich 2 lata i niestety kupa kasy zero dzieci pozniej gyn 5 miesiecy i ma córkę. Mąż zbadany? Zanim podjełabym decyzję o in vitro to zbadałabym męża i może inseminacje ale to moje zdanie.

@dżoasia jak po wizycie?

@bertha wspieram Cie kochana przykro mi, że tak sie sprawy toczą życzę Ci z całego serca abyś jednak sie myliła i zaszła w ciąże . Aby medycyna chińska albo modlitwa pomogły.
 
Dziewczyny odebrałam dziś wypis ze szpitala i okazało się że robiło mi wymaz z pochwy. Wyszło: mycoplasma ujemne, ureaplasma ujemne, grzybów candida brak i streptococcue agapactiar nie wyhodowano. Czy uważacie że powinnam jeszcze zrobić wymaz na chlamydie??
 
@Marthi @burczuś wiecie u nas bobosexy są ale nie takie zeby celowac monitować cykl itd jestem trochę tym zmęczona wiec staram sie normalnie ale czy to przyniesie efekt nie wiem moze bede musiala znów przeprosić sie z usg zobaczymy.

@Oczekujaca123 wspaniałe wieści dzieciaczki duże. Myślę , że 36 jest osiagalny tym bardziej , że szyjka sie nawróciła . Jak ty sie czujesz ?

@Hatice kochana bardzo Ci współczuję niestety ciąża trwa 40 tygodni i tak jest najlepiej dla dziecka. Musisz się wyciszyć bo może przez to odczuwasz te wszystkie bóle. Może porozmawiaj z jakimś psychologiem ,psychiatra wbrew pozorom oni czasem pomagają.

@Marthi kochana Gyncentrum polecam bardzo zięba chlinic nie moim zdaniem trochę naciagają. Ja bylam tylko na 1 wizycie ale moja kolezanka byla u nich 2 lata i niestety kupa kasy zero dzieci pozniej gyn 5 miesiecy i ma córkę. Mąż zbadany? Zanim podjełabym decyzję o in vitro to zbadałabym męża i może inseminacje ale to moje zdanie.

@dżoasia jak po wizycie?

@bertha wspieram Cie kochana przykro mi, że tak sie sprawy toczą życzę Ci z całego serca abyś jednak sie myliła i zaszła w ciąże . Aby medycyna chińska albo modlitwa pomogły.
@Dżoasia jak tam ? ;*

@Porzeczka1234 czujemy się... hmm w miarę bezpiecznie. W sali też spoko osoby od w sumie 3 tyg te same, więc jakoś leoiej ;)
Raźniej. No i brniemy do przodu. Coraz większy nacisk na ktg i badanie przepływów więc czuwają. Jestem gotowa na każdą chwilę.
Ogólnie dużo spie... większość rzeczy już mamy... może się troszkę pochwale. . Wszystko na odległość... ale mąż ogarnia :D
Wózek jednak kupiliśmy 1 za drugim A nie tak jak pierwotnie mieliśmy kupić i wplacislimy zaliczkę na ten jeden obok drugiego - ładniejszy ale praktyczność wygrała .
Mam pytanie o monitor oddechu. Snuza hero przypinany do pieluszki czy babybsense 5 pod materac ? Co polecacie i dlaczego ?
Laktator narazie mam z canpola zobaczy czy wgl rozkręci się coś najwyżej wtedy zainwestuje w medele... no to trochę teraz pospamuje zdjęciami. Przepraszam za bałagan
Resized_20190428_200504(2).jpeg
DSC_0550.JPG-1.jpeg
Resized_20190507_141314.jpeg
Resized_20190507_141324.jpeg
Screenshot_20190427-193350_OLXpl.jpeg
 
@Paula919191 Ja bym z tego zrozumiała, że nie badali w kierunku Chlamydii.

@Oczekujaca123 Ja kupiłam Snuzę po tym jak córce wykryto bezdechy na OIONie. Wiedziałam, że dziecko będzie spało w różnych miejscach, niekoniecznie w łóżeczku. Po prostu jakoś babysense nie pasuje akurat do naszego stylu życia. Było kilka fałszywych alarmów, ale były też faktyczne bezdechy, z których córka się otrząsała sama podczas wibrowania i pikania. Chcę już go sprzedać, kupiłam 8 miesięcy temu nowy u dystrybutora.
 
reklama
@Oczekujaca123 mam monitor oddechu baby sens i nie uzywam. Mam tez pulsoksymetr i tez niemalze nie uzywam. Nam na oiomie nie kazali takich rzeczy kupowac. Helenka wychodzac ze szpitala nie miala bezdechow. Inaczej by jej nie wypisali. No i nauczyli na co zwrocic uwage w razie co. Ja pytalam duzo i cierliwie odpowiadali

@bertha ja w ciaz pamietam o tobie i bejbiku [emoji178]
 
Do góry