reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 moze jutro bedzie sie czym chwalic, bo mamy wizyte ;) a tak ogolnie u nas chyba wszystko dobrze, nie ma na co narzekac ;)
A jak u ciebie? Jakies testy sie szykuja?

@SheWolf oby wszystko bylo cacy. Masz mozliwosc zwolnienia czy musisz pracowac?

@Oczekujaca123 zobacz, jeszcze 1,5 tygodnia i bedzie twoj wymarzony 34tc. Mam nadzieje, ze to jeszcze nie koniec i dotrwasz do 37 :)

@justkaki piekny okraglutki nosek ;)

Pozdroweczki dla wszystkich!
 
reklama
@marzycielka81 u mnie i u roki ten aptt tez tak leciał w dol. Ja tez to konsultowałam i tj @Pilades napisala organizm ma nas chronić przed krwotokami. Mam cicha nadzieje, ze się nie wykrwawie przy porodzie na dawce 0,6 bo odkąd nie mam acardu to na takiej jestem... u mnie 13kg na plusie 34+4. Teraz od 3 ms przybieram równo 2,5 kg, najwiecej mi poszło w górę przy encortonie :( ale tym będę się martwić po porodzie. Byle by wszystko było dobrze...
 
@Psiara1996 jeśli chodzi o łuszczyce i poronienia to ja mam łuszczycowe zapalenie stawów bez łuszczycy skórnej i zarówno reumatolog jak i immunolog (prof.Malinowski) mówili że to nie ma znaczenia w poronieniach...... moja reumatolog wyciągnęła mi 3 ogromne stosy teczek kobiet które mimo choroby bez problemu donosily ciążę. Więc "niestety" dla mnie nie tu jest problem poronień. Tak jak dziewczyny pisały że można brać wtedy encorton i wszystko jest ok. Jesteś w ciąży w 13tc więc głowa do góry i będzie ok :) nie martw się na zapas. Powodzenia
 
Hej Dziewczyny
otrzymalam dzisiaj wyniki badania komorek NK
czy ktoras pomoze ? wydaje mi sie ze sa masakryczne :(
Komórki NK 16% norma (6-27)
Komorki NK 0.38 norma (0.10 - 0.67)
Komórki NKT wynik 0,5 % norma (0,9- 15,1)
Komórki NKT wynik 11 komorki/ul norma (19,7 - 344,4)

CD56high / CD16neg 1.99%
CD56dim / CD16pos 91%
Komórki NK aktywowane - wczesne 0,1 % norma (0-0,5)
Komórki NK aktywowane - wczesne 0 komorki/ul (0-10)
Komórki NK aktywowane - późne 2,5% norma (0,2-7,28)
Komórki NK aktywowane - późne 10komorki/ul norma (3-99)
Hej. Ja ostatnio miałam.komorki nk na poziomie 19 %. Dowiedziałam się po badaniu po poronieniu. Teraz stosuje wlewy i Encorton. ;) powinny być tak koło 10 %. Tak mówiła moja pani doktor. ;) głowa do góry. Grunt to wiedzieć co jest nie tak i walczyć. ;)
 
@Porzeczka1234 dzięki,że pytasz:) Jeszcze sie nie staramy. Teraz mój mąż ma wypad męski.Ja za tydzień wypad babski. A na 30-05-2019 mamy wizytę u tej dr Janosz,co ją tu dziewczyny polecały. No zobaczymy co tam ona nam powie.
Ty pisz co u Ciebie??
@Oczekujaca123 pięknie wytrwałaś:)
@dżoasia pozdrawiam:)
@marzycielka81 nie przejmuj się kg. Znikną;)
@SheWolf trzymam kciuki by wszystko było dobrze z tym szwem:)
Pozdrawiam resztę dziewczyn:)
 
@justkaki piękna fotka

@Oczekujaca123 juz skończony 32 +2 tydzień super bardzo się cieszę. Jak sie czujesz? Jak dzieciaczki?

@Paula919191 ja bym się zastanowiła nad zmianą lekarza jeśli nie chciał nawet spojrzeć na wyniki.

@SheWolf trzymam mocno kciuki

@marzycielka81 ja niestety tez bardzo tyłam skończyłam na 18 kg niestety nie kazdy tyje 10 kg. Jak u Was?

@Hatice jak u Ciebie? Jak sie czujesz?

@Marthi co u Was?

@dżoasia jak sie czujesz pochwal sie jak twoje dziewczynki

@bertha co u Ciebie?

@burczuś staracie się?

@Psiara1996 popieram wypowiedź @Destino badałaś sie ? Byłaś u lekarza? Mówiłaś o chorobie?

@Porzeczka1234
Wrócił profesor :) szyjka ok, szew trzyma. Powiedział, że nawet może trochę się wydluzyla ;p waga dzieciaków to 1611 i 1925g
Teraz będę miała codziennie ktg (Tak to miałam co drugi dzien) i co drugi dzień badane przepływy, a tak to badali raz na tydzień no chyba że coś się działo
W każdym razie t4raz będę pod jeszcze większą kontrola [emoji23]
32t3d :)

@burczuś dziękuję [emoji8] A co u Ciebie ?
Poznaje kolejne osoby lekarza pod którym jestem i wiesz co....? Coraz bardziej myślę, że może on by Wam pomógł?


@dżoasia jak się czujesz? Co u Ciebie? No wymarzony 34 coraz bliżej... chciałabym dotrwac do 36go.... to już marzenie ;)

@SheWolf tak bolał mnie brzuch jak na okres, zresztą przez większą część ciąży A po szwie to jeszcze bardziej. Ledwo mogłam usiąść. Krwawilam A potem plamilam 7 dni .. także to całkiem normalne :)
 
reklama
@burczuś ja jestem u dr Janosz. Poszłam do niej po poronieniu. Czuje się zaopielowana przez nią. Bardzo ciężko się do niej dostać i długo się czeka. Nawet jak jesteś pacjentka. ;) przyjmuje w 3 miejscach i czasem muszę się nagimnastykowac aby ją "zlapac". To chyba jedyny minus. Że pomimo że się u niej leczysz to nie wyznacza od razu terminu kolejnej wizyty. Byłam do tego przyzwyczajona w poprzedniej klinice. Ale kontakt mam z Panią doktor. Więc narazie polecam ;)
 
Do góry