reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Paula919191 noestety takie sa wytyczne i niektorym lekarzom nie chce sie szukac przyczyn ppronien. Dla nich to tylko praca, a dla nas serce peknkete na zawsze. Porob badania na wlasa reke, bo z tego co wiem to wiekszosc i tak nie jest refundowana.

Ja dzis w szpitalu na zalozeniu szwu. Trzymajcie kciuki, zeby wszysko poszlo dobrze.
Wow. To faktycznie szybka decyzja, ja musiałam poleżeć kilka dni zanim posiew przyszedł.
Powodzenia ! ;***
 
reklama
@Paula919191 noestety takie sa wytyczne i niektorym lekarzom nie chce sie szukac przyczyn ppronien. Dla nich to tylko praca, a dla nas serce peknkete na zawsze. Porob badania na wlasa reke, bo z tego co wiem to wiekszosc i tak nie jest refundowana.

Ja dzis w szpitalu na zalozeniu szwu. Trzymajcie kciuki, zeby wszysko poszlo dobrze.
kciuki trzymam :)
 
Czy któraś z Was miała łuszczycę a mimo to udało się odnosić ciążę? Co raz więcej artykułów na temat poronień z powodu łuszczycy... A ja niestety to okropne choróbsko mam.
 
@justkaki piękna fotka

@Oczekujaca123 juz skończony 32 +2 tydzień super bardzo się cieszę. Jak sie czujesz? Jak dzieciaczki?

@Paula919191 ja bym się zastanowiła nad zmianą lekarza jeśli nie chciał nawet spojrzeć na wyniki.

@SheWolf trzymam mocno kciuki

@marzycielka81 ja niestety tez bardzo tyłam skończyłam na 18 kg niestety nie kazdy tyje 10 kg. Jak u Was?

@Hatice jak u Ciebie? Jak sie czujesz?

@Marthi co u Was?

@dżoasia jak sie czujesz pochwal sie jak twoje dziewczynki

@bertha co u Ciebie?

@burczuś staracie się?

@Psiara1996 popieram wypowiedź @Destino badałaś sie ? Byłaś u lekarza? Mówiłaś o chorobie?
 
Chorobę miałam wykrytą wiele lat temu, ogniska choroby w ciąży mi się nasiliły i jutro pogadam z lekarzem czy mogę wdrożyć jakieś silniejsze leki. To już 13 tydzień, nie wiem czemu tak późno o tym pomyślałam.
 
Chorobę miałam wykrytą wiele lat temu, ogniska choroby w ciąży mi się nasiliły i jutro pogadam z lekarzem czy mogę wdrożyć jakieś silniejsze leki. To już 13 tydzień, nie wiem czemu tak późno o tym pomyślałam.
Zdecydowanie powinnas to zrobić może do immunologa powinnaś pójść jesli jesteś w ciąży wizyte musisz mieć w ciagu 7 dni
 
reklama
Jestem juz po zabiegu, ale oczywiscie panikuje, bo brzuch mnid boli.

Wow. To faktycznie szybka decyzja, ja musiałam poleżeć kilka dni zanim posiew przyszedł.
Powodzenia ! ;***

Kochana, czy Ciebie tez bolal brzuch okresowo? Strasznie sie boje.
Nie pamietam czy mnie poprzednio bolalo :/
 
Do góry