reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny pomocy !
Dzisiaj jestem 3 dni przed okresem. Ale nie wiedziałam czy mogę pić. Więc zrobiłam test. Wyszła drugą blada kreska. Nie nastawiam się bo wiem że moze byc biochemiczna. :( stad tez nie wiem czy od jutra wlaczyc encorton? Czy dopiero od pozyttwbej bety ktora mogę zrobić w sobotę??? Umrę z niepokoju.
 

Załączniki

  • 15567209054874610681394895245934.jpg
    15567209054874610681394895245934.jpg
    961,9 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Dziewczyny pomocy !
Dzisiaj jestem 3 dni przed okresem. Ale nie wiedziałam czy mogę pić. Więc zrobiłam test. Wyszła drugą blada kreska. Nie nastawiam się bo wiem że moze byc biochemiczna. :( stad tez nie wiem czy od jutra wlaczyc encorton? Czy dopiero od pozyttwbej bety ktora mogę zrobić w sobotę??? Umrę z niepokoju.
Skoro krecha jest tzn, że i ciąża jest :) Ja bym włączała już. Chyba, że jakoś niedawno miałaś ovitrelle lub pregnyl?
 
Piękna krecha, ja bym włączyła od razu encorton. U mnie w w dniu spodziewanej miesiączki była mało wyraźna u ciebie pięknie widać.[emoji6]
 
@marzycielka81 @iveo @babydust @marshia
Byłam wczoraj u lokalnego ginekologa z tymi wynikami. Dał mi skierowanie do poradni diabetologicznej ale polecił iść prywatnie bo w poradni długie terminy. Powiedział ze będzie dieta i mierzenie cukru, mam już zacząć zapisywać co jem...
Strasznie mi smutno bo planowałam poród w prywatnym szpitalu a tam mnie nie przyjmą z cukrzyca. Muszę ją wyleczyć. Mam około 10 tygodni do wizyty kwalifikacyjnej.
W poniedziałek mam wizytę u Malinowskiego i liczę na to ze on coś wymyśli. Na razie czytam i podpytuje. Dziękuje Wam za opinie :)
Ostatnio miałam problem z przepływami, Malinowski od razy zareagował i jest już wszystko ok. Mój ginekolog chyba pierwszy raz szczerze pochwalił Malinę. Mam tez twardnienie brzucha i na to mam dalej brać luteinę. @Charlotte21 to trzymamy mocno kciuki, włącz od razu encorton
 
@Hatice nie ma czegoś takiego jak wyleczyć cukrzycę ciążowa już do końca ciąży ja masz. A do poradni diabetologicznej muszą Cię przyjąć w ciągu 7 dni że względu na ciąże. Kolejna kwestia mi od razu powiedzieli ze mam rodzic w szpitalu o największej referencyjnosci że względu na bezpieczeństwo dziecka.

@Charlotte21 gratulacje
 
@marzycielka81 jestem załamana :( mam traumę z państwowymi szpitalami... no właśnie mój gin mówił ze niby misza przyjąć ale jest takie obłożenie ze kombinują. Oczywiście pójdę walczyć o swoje.

Tak mi złe ze może coś złe jadlam skoro wyszła cukrzyca.... cukrzyca wydaje mi się do opanowania ale brak kwalifikacji do szpitala prywatnego to dla mnie masakra. Psychika jest mega ważna a ja nie mam zaufania do naszych trójmiejskich państwowych szpitali... mama rodzinie dzieci z komplikacjami po ciężkich porodach i zbyt później decyzji o cc. Pomorze króluje w wysokości urodzeń SN i jest u nas mega nacisk na to. A moja panika może mi nie pomóc urodzić :( do tego wczoraj lekarz dał mi zakaz spacerów i leżenie wiec jak przy takiej słabej kondycji mam urodzić ? Czas iść do psychologa chyba :( dziękuje za pomoc.... muszę sobie to wszystko jakos poukładać...
 
reklama
Dzięki dziewczyny ! Jejku mam nadzieję że to nie będzie biochemiczna. Nigdy tak wczesnie nie robilam testu. W sobotę zrobię beta i dam znać. To byłby cud dosłownie...
 
Do góry