reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki u mnie z czasem krucho, pamietam o Was...
Na zblizajace sie swieta, ktore w zasadzie od niedzieli juz trwaja dzien za dniem zycze Wam mocnego ducha, wytrwalosci w spelnianiu marzen, cierpliwosci tam, gdzie trzeba czekac, milosci by oslodzic kazdy znoj, obfitosci laski i plynacych z nieba cudow nie tylko Zmartwychwstania. Nade wszystko Wesolych Świat [emoji235][emoji207][emoji214][emoji213][emoji195][emoji231][emoji212][emoji207][emoji214][emoji235]
 
Dziewczynki u mnie z czasem krucho, pamietam o Was...
Na zblizajace sie swieta, ktore w zasadzie od niedzieli juz trwaja dzien za dniem zycze Wam mocnego ducha, wytrwalosci w spelnianiu marzen, cierpliwosci tam, gdzie trzeba czekac, milosci by oslodzic kazdy znoj, obfitosci laski i plynacych z nieba cudow nie tylko Zmartwychwstania. Nade wszystko Wesolych Świat [emoji235][emoji207][emoji214][emoji213][emoji195][emoji231][emoji212][emoji207][emoji214][emoji235]
Wszystkiego najlepszego!
 
Też miałam dodatnie ana3 i też dostałam ten lek.brałam go 4 miesiące jakoś. On ma za zadanie wyciszyć organizm żeby nie był agresywny dla ewentualnej ciąży. Nie wiem czy to u mnie było kluczem, ale efekt jest taki że obecnie u mnie 37+6 :)
Hmm to czemu nie podadzą mi tego leku tylko encorton... A które ana masz dodatnie?
 
Hmm to czemu nie podadzą mi tego leku tylko encorton... A które ana masz dodatnie?

Myślę że to zależy na jakiego lekarza trafisz. Jak ja dostałam ten lek, to nie był on dostępny w Polsce. Kupowałam w Czechach. Teraz już podobno jest (tu ktoś pisał, nie pamiętam kto, ale sama nie sprawdzałam). Ja miałam brać ten lek dalej w ciąży, bo jest podobno bezpieczny, ale odstawiłam i w samej ciąży brałam już tylko encorton. U mnie dodatnie wyszły dsDNA. Po 4 miesiącach brania tego leku już ana2 wyszło z mniejszym mianem a w ana3 wszystko ujemne :)
 
reklama
Do góry