reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Mamatrzylatka witaj. Co oznacza dla Ciebie badanie immunologiczne? Bo operujesz tym hasłem, ale które to badanie? Test CBA? Allo mlr? Kiry? Nk? Napisz które badania masz zrobione i jak aktualna sytuacja partnera? Robiliście badania spermy?
@Destino kurczę :( przykro mi strasznie z powidu takiej „diagnozy”, choć wierze, ze zrobisz wszystko, żeby te zmiany u Helenki były jak najmniej odczuwalne i widoczne. Szkoda, ze rodzina nie udźwignęła tematu :( Co do główki - nawet ja Majce odpuszczam i liczę, ze jest 3 tyg do tylu i ma prawo robić coś ciut później, a co dopiero Helenka urodzona w 26 tc. Nie licz jej 5 muesiecy, bo ona nawet nie miała szans na prawidłowy rozwój motoryczny leżąc w inkubatorze. Trzymam kciuki za Was - sile dla Cuebie, dla Helenki i żeby mąż jednak nie stracił pracy :/.
 
reklama
Po weekendowym przeziębieniu w poniedziałek już było super. Od wczoraj zaś czułam że mam zatoki załadowane, choć od roku był spokój. Na wieczór odebralo mi glos i cała noc nie mogłam spać a o 4 zaczęła mnie krtan dusić :(
Ot i takie święta będę mieć. W domu pod kocykiem. Teraz też już leżę po lekarzu i z antybiotykiem. Zapalenie tchawicy. Co prawda u gina nie byłam ale mam ogarnietego ogólnego i bezpiecznie leki dobiera.
Ahh, nie urok to....
 
Hej Dziewczyny,
ale dzisiaj tu cichutko na forum :)

@marshia
Kojarzę, ze Ty chodziłaś na akupunkturę, mam pytanko. Ile serii tego miałaś?
Umówiłam się ma przyszły tydzień na spotkanie, ale zastanawiam się czy iść skoro i tak w przyszłym miesiącu znowu podchodzę do starań, więc pewnie nie zdążę. ..
 
Hej Dziewczyny,
ale dzisiaj tu cichutko na forum :)

@marshia
Kojarzę, ze Ty chodziłaś na akupunkturę, mam pytanko. Ile serii tego miałaś?
Umówiłam się ma przyszły tydzień na spotkanie, ale zastanawiam się czy iść skoro i tak w przyszłym miesiącu znowu podchodzę do starań, więc pewnie nie zdążę. ..

Jak poszłam na pierwsze kłucie to babeczka powiedziała mi, żebyśmy dały sobie 3 muesiące. Żeby się nie starać w tym czasie. Sesje miały być co tydzień. Pierwsza wypadła dokładnie w 1 dc. Trzecia wypadła w owulację, a piąta - już miałam potwierdzenie, że beta rośnie. Za stara byłam, żeby odpuszczać którykolwiek cykl ;). Potem zrobiłam jeszcze 2 na podtrzymanie ciąży. Łącznie 7 zabiegów.
 
reklama
Do góry