reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Udało się jak bralas podskornie? To znów dr paśnik mówił że ma 8/10...nie kojarzę które to te kiry. A jaki masz genotyp?
Brałam podskórnie, ale właśnie wolałabym tego uniknąć przy kolejnym razie, dlatego Chcialabym się dowiedzieć które kiry są niezbędne. Ja nie mam 5. Ja mam bx. Mam półroczną Córkę.
 
@matylda23 @monikao777 ja tez mam zlecony accofil ale p[odskornie od pozytywnego testu co trzy dni od przybycienia i będę się go trzymać w lutym na feriach jadę na monitoring a potem działamy :)a wlasnie @olaa90 powiedz mi jak teraz i gdzie doktor przyjmuje albo w wiadomosci prywatnej wyslij jesli mozesz chodzi o Tarnów ty jeździłaś
 
@matylda23 @monikao777 ja tez mam zlecony accofil ale p[odskornie od pozytywnego testu co trzy dni od przybycienia i będę się go trzymać w lutym na feriach jadę na monitoring a potem działamy :)a wlasnie @olaa90 powiedz mi jak teraz i gdzie doktor przyjmuje albo w wiadomosci prywatnej wyslij jesli mozesz chodzi o Tarnów ty jeździłaś
A jaki masz genotyp? Ja też niby miałam zlecony od pozytywnej bety ale jej ciągle brak :(
 
@zosiak ta wit b 12 to miałam przy górnej granicy ale niestety tez nie odstawione witaminy te z prenatal uno..bo jeszcze tego nie wiedziałam wtedy, o mutacji wiem od 4tygodni -4tygodnie temu zaszłam w ciąże :( wiec to jest wynik niemiarodajny, i tak jestem w czarnej du... :/ :( teraz jem metyl 400 plus 4tabletki optimal prenatal czyli w sumie mam 800 mg metylu i inne wit dostarczam -nie wiem czy kojarzycie ten preparat on jest polecany w tej grupie Mthfr polska na Facebooku. Zapłaciłam za niego 239 zl;/ ale już się wszystkiego chwytam, nie chce wogole syntetyku a w preparatach dostępnych w Polsce jest tylko wersja mieszana ;/ a ja wiem ze to jest szkodliwe... nie dla mnie, to dla dziecka... o ile będę je wogole mieć....




hej...tez kupiłam optimal ale teraz się przeraziłam bo widzę, że od 13tc należy brać też dha i omega 3 a optial nie ma tego w składzie, należy dokupić coś dodatkowo z dha?
 
hej...tez kupiłam optimal ale teraz się przeraziłam bo widzę, że od 13tc należy brać też dha i omega 3 a optial nie ma tego w składzie, należy dokupić coś dodatkowo z dha?
Najlepiej by było. Genetalnie zakłada się ze wszystko co jest mieszane lub complex jest conajmniej mniej skuteczne. To tak jak szampon i odżywka lub szampon z odżywka :)
 
@basiawol doktor cały czas przyjmuje na Lwowskiej w Tarnowie. Tylko nie wiem jak teraz godziny, najlepiej sobie zadzwoń na rejestracje i dopytaj. Musisz tez pamiętać, ze w określone dni Pani z rejestracji wydaje numerek na godzinę przed rozpoczęciem monitoringu i wtedy doktor przyjmuje tylko 15 pacjentek. Ale teraz Ci nie powiem, w które dni. Wiem tylko, ze od stycznia dr bierze 90 zł za monitoring,już nie 80zl. Pewnie wizyta tez poszła do góry.
@Asienka! W prenatalu,który w tej ciąży łykałam tez nie było kwasów dha i tez je Dokupywalam osobno.
 
@basiawol doktor cały czas przyjmuje na Lwowskiej w Tarnowie. Tylko nie wiem jak teraz godziny, najlepiej sobie zadzwoń na rejestracje i dopytaj. Musisz tez pamiętać, ze w określone dni Pani z rejestracji wydaje numerek na godzinę przed rozpoczęciem monitoringu i wtedy doktor przyjmuje tylko 15 pacjentek. Ale teraz Ci nie powiem, w które dni. Wiem tylko, ze od stycznia dr bierze 90 zł za monitoring,już nie 80zl. Pewnie wizyta tez poszła do góry.
@Asienka! W prenatalu,który w tej ciąży łykałam tez nie było kwasów dha i tez je Dokupywalam osobno.
Ola się pozmieniało pozmieniało u domtorka od 2015 roku :) :) :) jak to leci...
 
reklama
Do góry