reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi tak na polna. Na 3 do 4 dni. Babka obiecała, że nikomu w pracy nie powie ale cała firma będzie chuczec. Nie wierzę, że się cieszyła. Zareagowała bardzo pozytywnie

@roki1991 u mnie 9 tc 4 d

@Oczekujaca123 242 po godzinie po obciążeniu.

@Ganka ja biorę rano heparyne 0.6 wieczorem acard
 
reklama
@Marthi tak na polna. Na 3 do 4 dni. Babka obiecała, że nikomu w pracy nie powie ale cała firma będzie chuczec. Nie wierzę, że się cieszyła. Zareagowała bardzo pozytywnie

@roki1991 u mnie 9 tc 4 d

@Oczekujaca123 242 po godzinie po obciążeniu.

@Ganka ja biorę rano heparyne 0.6 wieczorem acard
A na czczo? A jak mierzysz w domu to jakie cukry? Pytam, bo ja mialam po 1h 208 czy 216 i nikt mniw do szpitala nie wyslal. Dostalam czas na ogarnięcie dieta i ani razu nie przekroczylam normy... czy u Ciebie dieta nie dziala ? Dlatego szpital ?
 
A na czczo? A jak mierzysz w domu to jakie cukry? Pytam, bo ja mialam po 1h 208 czy 216 i nikt mniw do szpitala nie wyslal. Dostalam czas na ogarnięcie dieta i ani razu nie przekroczylam normy... czy u Ciebie dieta nie dziala ? Dlatego szpital ?
Na czczo najwyższe 99. Po posiłku najwyższe 132. Po obciążeniu było 242. Ja byłam u diabetologa który pracuje w szpitalu ginekologicznym tam prowadzą poradnie diabetologiczna dla kobiet w ciąży. Lekarz stwierdził że jak biorę siofor to takich cukrów nie powinnam mieć.

Szpital dlatego że wg lekarza powinnam dostać insulinę zastrzyki
 
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie, trochę głupie :D bo mam 75 acard w domu, jak wezmę 2 tabletki to wiadomo że to 150, ale tak można czy lepiej kupić całościowo 150?
 
Ja brałam właśnie po 2 bo 150 drożej wychodzi [emoji16]
Jeśli masz 75 to bierz po dwie, a jeśli męczy Cię połykanie tabletek to acard 150 występuje w jednej tabletce ale nie jest to juz takie fajne serduszko ;) a ceny nie pamietam bo wykupowałam wtedy pół apteki...
 
Dziewczyny czy któraś z was miała podany accofil domacicznie?

Ja. W 2 cyklach. Niestety za pierwszym razem owu nie potwierdziłam monitoringiem, a prog był dziwnie niski 7 dpo. Wiec nie wiem czy owu była, pomimo Ovitrelle. W kolejnym cyklu owu nie było na pewno. Bo pomimo stymulacji lamettą, 3 ładnych pęcherzyków i aż 2 (!) Ovitrelle w różnych dniach żaden pęcherzyk nie pękł.
A endo jsk było słabe przed, tak było tez po :).
Kolejny cykl odpuscilam ze wszystkim, żeby się oczyścić. A w kolejnym wyprodukowała się Majeczka, którą powitamy 14.02 :)
 
Ostatnia edycja:
Witam [emoji6]
Dziewczyny, mam na brzuchu guzki po zastrzykach. Jeden ma jakby odczyn zapalny. Jest lekko zaczerwieniony, bolesny i twardy. Czy mogę go czymś potraktować? Myślałam żeby użyć A L T A C E T
 
reklama
Ja. W 2 cyklach. Niestety za pierwszym razem owu nie potwierdziłam monitoringiem, a prog był dziwnie niski 7 dpo. Wiec nie wiem czy owu była, pomimo Ovitrelle. W kolejnym cyklu owu nie było na pewno. Bo pomimo stymulacji lamettą, 3 ładnych pęcherzyków i aż 2 (!) Ovitrelle w różnych dniach żaden pęcherzyk nie pękł.
A endo jsk było słabe przed, tak było tez po :).
Kolejny cykl odpuscilam ze wszystkim, żeby się oczyścić. A w kolejnym wyprodukowała się Majeczka, którą powitamy 14.02 :)
Bo właśnie byłam wczoraj na wizycie u dr przybycienia. Dr paśnik zlecił przez dwa cykle podać accofil domacicznie a dr przybycień mówi że często jak tak poda to pecherzyki nie pękają... Nie wiem co robic....
 
Do góry