reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś ja jestem meeeeeega sceptyczna do Zięby, wiec ja Cię nie zakrzyczę :) Podpytać mojego mogę, on się nie zdziwi, ZE PYTAM, bo ja przecież ciagle przychodziłam z „własnymi” pomysłami na swoje ciało ;) Chocuaz pewnie zdziwi się skad te pomysły ;) A co do wysmarowania policzków to wctym widze prawdziwy sens. O tym pogadam na mega serio z nim i położną :)
 
reklama
@Auria_a Jeśli dobrze zrozumiałam, to mama miała okazję Cię przestrzec a tego nie zrobiła? To przykre, ze kobiety nie roznawiaja o takich doswiadczeniach. Niestety poronienia to silne tabu. Nie miej do niej żalu, tak naprawdę nie wiesz, czy na początku starań o ciążę cos z tą wiedzą byś zrobiła. Sama wiesz,jaki jest poziom zajmowania się pacjentka z poronieniami. Watpie, zeby lepszy byl przy pacjentce, ktorej matka ronila. Ja tez mam corki i bede je badala za kilka lat.

@marshia Wow, to i tak blysnal w moich oczach, ze dal Ci na kogos namiar.


To, ze szczepionki wysokoskojarzone sa bezpieczniejsze, bo niby sa lepiej oczyszczone, jest moim zdaniem propaganda.
 
@Auria_a Jeśli dobrze zrozumiałam, to mama miała okazję Cię przestrzec a tego nie zrobiła? To przykre, ze kobiety nie roznawiaja o takich doswiadczeniach. Niestety poronienia to silne tabu. Nie miej do niej żalu, tak naprawdę nie wiesz, czy na początku starań o ciążę cos z tą wiedzą byś zrobiła. Sama wiesz,jaki jest poziom zajmowania się pacjentka z poronieniami. Watpie, zeby lepszy byl przy pacjentce, ktorej matka ronila. Ja tez mam corki i bede je badala za kilka lat.

@marshia Wow, to i tak blysnal w moich oczach, ze dal Ci na kogos namiar.


To, ze szczepionki wysokoskojarzone sa bezpieczniejsze, bo niby sa lepiej oczyszczone, jest moim zdaniem propaganda.
Być może ale w coś trzeba wierzyć i komuś zaufać . Sama wszystkiego nie doczytasz
 
Przeżyłam glukoze. Na końcu było ciężko oczy się zamykały ale nie plamie. Jedynie pobolewa mnie w prawym boku.

Dziewczyny potrzebuje rady. Czy mam w poniedziałek powiedzieć w pracy o ciąży. Teraz będę mieć w środę wizytę. Poprzednia ciąże straciłam w 7 t 5 dniu. Wizytę będę mieć w 8 t 3 dniu
 
@marzycielka81 ja mam dość stresów i wytrzymałam z powiedzeniem o ciąży do 10 tygodnia tyle, że u mnie nawet czasem nie było kiedy zjeść. W 12 tygodniu poszłam na l4 Malina mi kazał wypytał o rodzaj pracy i powiedział ,że on tego nie widzi i l4. Jakich masz szefów? u mnie niby to miała być tajemnica po godzinie dzwonił dyrektor także wiesz..Ja bym chyba powiedziala po wizycie bo nie bedziesz musiala się tłumaczyć jak będziesz się źle czuła i chciała wyjść wcześniej np
 
@Destino - trochę się z Tobą zgodzę z nadużywaniem określenia: autyzm, adhd. Może to dziwnie zabrzmi, ale... moja siostra miała stwierdzone adhd. Ok - byla inna niz ja, to prawda. Byla 3 lata młodsza, a potrafila mnie bić i tłuc (jak nikt nie widział), jak nie wiadomo kto. Niemniej, w szkole, przez ten papierek zawsze byla traktowana inaczej, mniej od niej wymagano itd. Co uwazam, ze bylo bledem, bo ona jak chciala i sie zaangazowala to potrafila zrobic wszystko i wszystkiego sie nauczyc, a niestety przez to poblazanie i gadanie moich rodzicow, ze trzeba ja zrozumiec, ze ma to adhd i jest jej trudniej - tylko ją rozleniwiało i pozwalało na więcej. Moim skromnym zdaniem, na za duzo miala pozwalane i się rozwydrzyła. Według mnie to normalna osoba, troche moze psychiczna bo ma swoje widzi misie i swój świat - podglądy na zycie, zwiazki, itd. (abstrahując od adhd), ale pracuje jak kazdy z nas, ma swoja firme, mieszka sama i sobie radzi. Nikt juz nie mowi, ze ma adhd. Natomniast w szkole, kazdy wiedzial, ze ma adhd, dysfunkcje ortograficzne, dyslekcje i wszystkie inne "dys"... I bylo to i dla niej wygodne i pewnie trochę dla moich rodziców też.

@Porzeczka1234 - a Ty się teraz starasz czy co? ;>

@aspekt @Porzeczka1234 - ja właśnie też słyszałam, że te wysokoskojarzone nie są takie extra... znajoma ma synka z autyzmem, który wg niej aktywował się własnie po tym szczepieniu. :(
Strasznie trudny to temat...


Ja za to dziś byłam u mojego ukochanego Osteopaty <3 :D

Według niego, mój stan na dziś jest o wiele lepszy niż ostatnio. W brzuchu lepiej, cokolwiek tam było spięte i na co narzekał, kręgosłup ok. Szyja średnio (te ujścia nerwow błędnych czy coś) bolało + oddech trochę za płytki żeby dotlenić macice i inne narządy (muszę codziennie 15 min cwiczyc glebokie oddychanie z rekami na spojeniu lonowym). Wklowal mi dziś igły jakieś w brzuch. Trochę bolało bo to takie duże były, ale mówił ze reakcja super bo od razu miałam odczyny jakieś i widać ze poprawione ukrwienie mam mocno i to tez tłumaczy siniaki i krwiwaki od clexane co mi się teraz robią (ktore robie od owu - na razie jakies 3 wykonalam) - mówił ze to dobrze, ze tak reaguje bo przynajmniej widzimy zmiany (nawet jeśli delikatnie krwawią mi miejsca wklocia - wczesniej nigdy tego nie mialam)... Poza tym masował mi wątrobę i mówił ze może mnie przez 2-3 dni szczypać jak będę sikać + mogę mieć problemy z koordynacja (z utrzymaniem równowagi). No i faktycznie; lekko mnie się kręci w głowie cały czas i mam takie zawirowania
1f61b.png
ale ma to minąć. Oprócz tego coś tam robił z jelitem grubym, bo mu się średnio podobało. Kazał mi robić 5 ćwiczeń dziennie, ale mówi ze gdybym ostatnio była w takim stanie u niego jak dzisiaj to by w sumie nic mi nie robił bo jest naprawdę ok.
1f60d.png
Przykleił mi tez jakiś plaster na brzuchu na 3 dni mam nosić. Wytarmosił mi ostro głowę i kręgosłup żeby sprawdzić jak się wszystko trzyma
1f602.png
Ostatnio było przyjemniej zdecydowanie, bo bardziej masaż i mile uciskanie, a teraz takie ćwiczenia, nastawianie i targanie "za włosy", ale ogółem ok
1f61c.png


No i mówił, ze ten mega ból kręgosłupa i ostra miesiączka w tym cyklu to po tych jego zabiegach i ze teraz tez tak będę mieć jeśli dostanę
1f644.png
Ale, że to bdb znak bo oznacza, że ukrwienie się bardzo poprawiło, dotlenienie narzadów rodnych i to mu się podoba.

Ahh, fajnie tak zacząć piąteczek :D

EDIT:
Najdziwniejsze tez bylo to jak on mi kazal polozyc sobie rece na brzuch i wdychac tak mocno powietrze, abym czula je pod rekami, po czym kladl mi sam rece na dekolt i jak juz nabralam powietrza to dusil mocno na klatke piersiowa i przepychal te powietrze do brzucha az mi sie tak "odbilo" jakby. To bylo megaaaaaaaaa dziwne! MEGA




@marzycielka81 - Ja bym się chyba wstrzymała jeszcze. Sama mam plan, że jeśli będzie ok to będę chciała chociaż do prenatalnych nie mówić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry