reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@olaa90 smutny ale jaki prawdziwy ja dopiero teraz zdaje sobie sprawe jak to jest pochopnie cos powiedziec i jaK SLOWA MOGA RANIC , TERAZ WIEM ZE TRZEBA SIE UGRYZC W JEZYK BO SLOWA RANIA A MY NIE WIEMY CO CZLOWIEK PRZEZYL LUB WCIAZ PRZEZYWA. Musze przyznać ze kiedyś szybko i łatwo przychodzilo mi ocenianie innych teraz to calki8em inna sprawa nie umiem oceniac innych bo wiem ile zlego moze nas spotkac i slowa bolą. Tak łatwo zranic kogos, nas . Nie wybrałysmy tego ale musimy codziennie stawiuać człoa swiatu i dla mnie takie mamy jak my to bohaterki, takie kobiety jak my to prawdziwi szczerzy ludzie . A ci przy ktorych czujemy wstyd ze stracilysmy dzieci nie zasluguja na rozmowe z nami . niestety są i tacy ludzie ktorzy maja nas za gorsze wybrakowane i ja dlugo sie tak czulam w koncu stwierdzilam ze jesli dam sobie to wmowic to taka będa a my jestesmy wartosciowe kochane.:)
ech rozpisalam się
 
@Marthi tez bym postawila poki co na domowe sposoby. Kup ten gynoxin optima albo zrob irygacje z tantum rosa. Albo jedno i drugie a potem zapodaj probiotyk, ttlko nie za duzo bo probiotyki zakwaszaja a plemniory chyba wola zasadowe srodowisko. Jakby ci mialo nie przejsc a zajdziesz to ten pimafucort włączysz i bedzie git ;)

Pozdrowki dla wszystkich!
 
Dzięki dziewczyny za rady!
Tego mocnego leku nie wzięłam.
Mam ten Pumacufin w maści, Clotrimazolum, Trivagin, Lactovaginal, i jakiś jeszcze priobiotyk + wczoraj zapisałam ten Gynazol co działa 4 dni (dopochwowo). Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. A i kupiłam jeszcze Latcatacyd do podmywania, pomagający niby łagodzic stany przy infekcjach grzybiczych.

Przepraszam, ze odpisuje dopiero teraz, ale byliśmy trochę poza domem. Byliśmy tez w kinie na „narodziny gwiazdy”.... ahhh jaki piękny film. Polecam. Cały czas słucham muzyki z tego filmu. Baby płakały jak cholera :)

Jak się położę przeczytam artykuł... [emoji8]
 
@Marthi zawsze lepeij sprobowac domowych sposobów nie wiem czy wiesz ale wszystkie kiszonki wskazane typu kapusta kiszona ogorki kiszone naturalne probiotyki. Nie ubolewaj jeden cykl nie ma znaczenia warto poczekac jesli czeka taka nagroda :)
 
reklama
Do góry