reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@olaa90 - hahah! [emoji1]

@marshia - z tego co kojarzę to to coś do lutki jest „szczuplutkie”. A to taka średnice większa miało, grubsza proca [emoji14] ale ze tak powiem weszło gładko!


Chyba ze staraniami jednak dupa w tym cyklu. Odebralam właśnie ten lek z apteki na zamówienie - to Trioxal i wszędzie piszą ze starania można zacząć dopiero w następnym cyklu [emoji53] bo substancja jakaś tam wpływa negatywnie na ciąże, jest niebezpieczna, może powodować obumarcie płodu, wady wrodzone itd... piecze mnie nadal wiec chyba to łyknę [emoji53] Kurlaaaaa.... tyle czekania i znowu lipton [emoji57][emoji17]

Edit:
Sama nie wiem czy to brać czy nie :/ Uplawow brak, zapach normalny, tylko to swędzenie przy wejściu do pochwy (w środku nic nie czuje) :/
 
Ostatnia edycja:
@Marthi rozpędził się ten lekarz moim zdaniem bez sensu
Na lekką grzybicę wystarczyły by globulki tylko jak nie można wyleczyć dopiero doustne piszą albo jak nawraca
 
@iveo - no właśnie ja mam podobne przeczucia. Nigdy nie miałam takich infekcji a jak zapytałam doktora czy to coś poważnego, grzybica czy co? To odpowiedział: nie, to takie delikatne, kobiety maja o wiele gorsze stany...

Zapach mam ok, w środku nic nie czuje, uplawow brak tylko piecze/swędzi mnie na zewnątrz :/ nie wzięłam jeszcze tego leku, zastanawiam się co robić...
 
@iveo - no właśnie ja mam podobne przeczucia. Nigdy nie miałam takich infekcji a jak zapytałam doktora czy to coś poważnego, grzybica czy co? To odpowiedział: nie, to takie delikatne, kobiety maja o wiele gorsze stany...

Zapach mam ok, w środku nic nie czuje, uplawow brak tylko piecze/swędzi mnie na zewnątrz :/ nie wzięłam jeszcze tego leku, zastanawiam się co robić...
@olaa90 ja stosuje 1z w tyg lacrovaginal o 1z w tyg Vitagyn C (zakwasza , bo luteina zmienia ph na zasadowe i sklonne do infekcji)

@marzycielka81 ja robilam w 5 tyg chyba w pazdzierniku

@justaki ja nigdy nie mialam problemu z cukren a w ciazy zaczal szalec ale po wprowadzeniu pewnych zasad jest w normach ;)

@Marthi ja bym nie brala.. wzielabym.lactovaignal.posmarowala clotromazolul zrobila irygacje z wody utlenionej ale najpierw poszlabym na posiew niech sie tam pokaze co sie ukrylo ;)
 
reklama
@Oczekujaca123 a jak się zorientowalas z tymi cukrami, ze się w ciąży rozszalały...? Wystarczy zrobić glukozę na czczo?
Glukoza na czczo i wtedy skierowanie na krzywa..ale ka ze wzgledu na IO bylam pod kontrola diabetologa i pradni chorob metabolicznych. Oprocz tego od razu na 1szej wizycie u gin jak na usg nie bylo jeszcze nic widac dostalam skierowania na wszystko cow standardzir plus glukoza wyszla wysoka. Potem jiz byla ok. A na krzywej 1przekroczenie ale mimo to cukrzyca ciazowa zdiagnozowana mierze cukier mam diete
 
Do góry