reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej dziewczyny, chciałam się przywitać ze starymi bywalczyniami i pozdrowić te nowe ;)
Dawno nie było mnie na forum.. Właściwie to od momentu zajścia w 4 ciąże. Potrzebowałam wyciszenia i tak jakoś zdecydowałam, że na ten czas usuwam się w krzaki ;)
23.10 urodziłam zdrowego synka Leona 10 punktów, 3640kg 57 cm :)
Chciałam Wam wszystkim podziękować za każde dobre słowo na tym forum, każdą wskazówkę, która zbliżyła mnie do urodzenia mojego cudu :D
Ciąża przebiegała w sumie bardzo spokojnie, ale moja psychika wymagała wyciszenia bo z nią nie było lekko ;)
Synek jest cudowny, mimo trudów macierzyństwa jestem najszczęśliwa na świecie, że w końcu go mam mojego Leona Franciszka:D:p
Gdyby ktoś był zainteresowany moim leczeniem moge je opisać.
Chciałam Wam wszystkim życzyć magicznych świąt! Tym, które się starają życzę tego abyście nigdy nie watpiły, że Wam się uda! Buziaki!

Kochana, gratuluję :) pamiętam Cię jeszcze :)
A leczenie jak najbardziej opisz, na pewno będzie pomocne następnym dziewczynom :)
 
Roki kochana o te Ana chodzi ? Robiłaś takie właśnie badanie ?
IMG_154445335631F.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_154445335631F.jpeg
    IMG_154445335631F.jpeg
    47,8 KB · Wyświetleń: 794
Tak, dokładnie o te chodzi. Masz ujemne więc jest dobrze :) jakbyś miała dodatnie to wtedy steryd by się przydał
Dzięki roki . Mam jeszcze jedno pytanie doktorka kazała mi powtórzyć badanie na zespół antyfosfolipidowy powiedz mi ( zaraz wstawie foto) czy na ten zespół składa się wszystkie te badania czy tylko to ostatnie? I pamiętasz ile to kosztuje bo te były na NFZ
Przepraszam dziewczyny ze Wam tu zaśmiecam moimi badaniami ;) ale wy skarbnica wiedzy jedtescie,;)
IMG_154445329346F.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_154445329346F.jpeg
    IMG_154445329346F.jpeg
    45,7 KB · Wyświetleń: 781
Dzięki roki . Mam jeszcze jedno pytanie doktorka kazała mi powtórzyć badanie na zespół antyfosfolipidowy powiedz mi ( zaraz wstawie foto) czy na ten zespół składa się wszystkie te badania czy tylko to ostatnie? I pamiętasz ile to kosztuje bo te były na NFZ
Przepraszam dziewczyny ze Wam tu zaśmiecam moimi badaniami ;) ale wy skarbnica wiedzy jedtescie,;) Zobacz załącznik 925258

Wszystkie te plus antykoagulant tocznia. Nie wiem jaka cena, na pewno zależy od labu.
 
reklama
Hej dziewczyny, chciałam się przywitać ze starymi bywalczyniami i pozdrowić te nowe ;)
Dawno nie było mnie na forum.. Właściwie to od momentu zajścia w 4 ciąże. Potrzebowałam wyciszenia i tak jakoś zdecydowałam, że na ten czas usuwam się w krzaki ;)
23.10 urodziłam zdrowego synka Leona 10 punktów, 3640kg 57 cm :)
Chciałam Wam wszystkim podziękować za każde dobre słowo na tym forum, każdą wskazówkę, która zbliżyła mnie do urodzenia mojego cudu :D
Ciąża przebiegała w sumie bardzo spokojnie, ale moja psychika wymagała wyciszenia bo z nią nie było lekko ;)
Synek jest cudowny, mimo trudów macierzyństwa jestem najszczęśliwa na świecie, że w końcu go mam mojego Leona Franciszka:D:p
Gdyby ktoś był zainteresowany moim leczeniem moge je opisać.
Chciałam Wam wszystkim życzyć magicznych świąt! Tym, które się starają życzę tego abyście nigdy nie watpiły, że Wam się uda! Buziaki!
Gratulacje!! Nawet ostatnio.myślałam o Tobie że zapewne masz już swój cud przy sobie:-) Opisz swoje leczenie...
 
Do góry