reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 nie pamietam już dokładnie które to były tygodnie, w okolicy 16 tego... ale od początku były problemy, w jednej ciąży dziecko złe się rozwijało od samego początku, kolejne od 12 tygodnia od badań prenatalnych zawsze coś było nie tak z ciążami. Za mało wód, dziecko nie miało nerek, coś z serduszkiem ... takie smutne sytuacje. Badania prenatalne zawsze wychodziły złe, i poronienie było niestety kwestia czasu. I to było najtrudniejsze.
Jeśli moja ciąża się utrzyma to ja na pewno robię test Nifty bo chce wiedzieć jak najszybciej czy dziecko zdrowe. W 10 tygodniu od razu będę pierwsza w gabinecie na test :) :)
 
reklama
Hej dziewczyny, na poczatku tygodnia pisalam Wam ze moje mega slabe zarodeczki ruszyly, jak to nie wierzylam itp. No i dzisiaj szok dla mnie bo bete dzisiaj zrobilam i byl 899 (13dpt) a w poniedzialek byla 107, nadal podchodze spokojnie bo sie bardzo boje nadchodzacych dni. Sciskam Wam mocno, probuje wyluzowac aby nie zeswirowac, odezwe sie w srode po usg, chyba ze cos sie zmieni. Najgorsze ze u mnie kazde poronienie zaczynalo sie krwawieniem bez zadnego bolu a wiec wszystko moze sie zdarzyc. Dziekuje za kciuki i sciskam.

Mocno trzymam kciuki za powodzenie tym razem!! :)
 
Jeśli chodzi o Kiry to ja już sama nie wiem jak powinno być... mam info ze swojej wizyty i od jeszcze jednej dziewczyny. Takie wnioski:
Z mojej wizyty - W kirach najważniejsze sa 3 Kiry: 2dl1 aby był pozytywny (obecny), 2dl2 aby był negatywny (nieobecny), 2ds1 aby był pozytywny.

Od innej dziewczyny info- Paśnik powiedział ze są 3 najważniejsze kiry bez których się nie zajdzie naturalnie: 2DS1, 2ds5, 3ds1

A on jeszcze innej ze wszystko ds powinny być obecne.

Także już sama nie wiem...
dzięki za jakieś wyjaśnienie:), to wygląda chyba u mnie słabo....a z drugiej strony tych wszystkich trzech nie mam ostatnich co wymieniłaś, a w ciąży byłam sześć razy naturalnie więc nijak to się ma do tej teorii, a to już chyba genetyka nie immunologia.....napisałam do docenta, zobaczymy jaka mi teorię napisze i zalecenia..
@dżoasia dzięki równiez za twoją teorię:)
 
@marshia - dzięki za wyjaśnienie![emoji8]

@Hatice - super endokrynolożka! [emoji4] Zawsze kuzynka dla Pewnosci moze dla Ciebie dopytac tego Pasnika o encorton ale ja byłam z mezem na wizycie i dosc wyraźnie to tłumaczył [emoji4]

Ja za to dzisiaj wyrywałam kolejna ósemkę [emoji1] o 14:00, trwało to z pol minuty :O i o dziwo do tej pory nie wzielam ani jednej tabletki przeciwbólowej... Jestem w szoku[emoji1]

A z nowości - nie wiem czy ktoras z Was tak miała po laparo, ale - mnie przed okresem nigdy nie bolały piersi. Bolały tylko jak zachodziłam w ciaze. Teraz zbliża sie okres po laparo i nagle bola mnie od wczoraj cycki... jestem w szoku! [emoji33]
Ja tak ostatnio pojechałam "bo chyba była dziurka" a dentystka - to co rwiemy? ?? Ale że teraz już? ??-pytam. No tak, bo więcej Pani nie przyjdzie :p i zeszło jej pół minuty :)

@marshia bedzie ! Lezenie pomaga
Dbaj o siebie ;*
Ktory masz tydzien ? Chyba niewiele zostalo

Juz doczytałam ktory tc. Trzymam kciuki a ty jak tylko kozesz zaciskaj nogi i lez !


@olaa90 a po co liczyć? Serio pytam ;p nie mialam nigdy detektora myslalam ze ppkazuje ile bije i juz

@roki_1991 @Hope24 super ! :*
@Hatice macie już dostep do VIP :)

Hej dziewczyny, na poczatku tygodnia pisalam Wam ze moje mega slabe zarodeczki ruszyly, jak to nie wierzylam itp. No i dzisiaj szok dla mnie bo bete dzisiaj zrobilam i byl 899 (13dpt) a w poniedzialek byla 107, nadal podchodze spokojnie bo sie bardzo boje nadchodzacych dni. Sciskam Wam mocno, probuje wyluzowac aby nie zeswirowac, odezwe sie w srode po usg, chyba ze cos sie zmieni. Najgorsze ze u mnie kazde poronienie zaczynalo sie krwawieniem bez zadnego bolu a wiec wszystko moze sie zdarzyc. Dziekuje za kciuki i sciskam.
Ogromne kciuki. Niech rośnie :)
 
Hej :)
Chwile mnie nie bylo, bo poprzedni cykl byl na luzie, bez zadnych lekow. Niestety znowu klapa, wiec od tego cyklu zaczelam obnizac NK i ANA. Biore od 1dc 20mg Encortonu. Do tego postanowilam podrasowac moje jajka i biore CLO. Mam 2 cykle na zajscie. Potem kontrola i wielka niewiadoma.
Ide Was troche nadrobic :)
 
Hej dziewczyny, chciałam się przywitać ze starymi bywalczyniami i pozdrowić te nowe ;)
Dawno nie było mnie na forum.. Właściwie to od momentu zajścia w 4 ciąże. Potrzebowałam wyciszenia i tak jakoś zdecydowałam, że na ten czas usuwam się w krzaki ;)
23.10 urodziłam zdrowego synka Leona 10 punktów, 3640kg 57 cm :)
Chciałam Wam wszystkim podziękować za każde dobre słowo na tym forum, każdą wskazówkę, która zbliżyła mnie do urodzenia mojego cudu :D
Ciąża przebiegała w sumie bardzo spokojnie, ale moja psychika wymagała wyciszenia bo z nią nie było lekko ;)
Synek jest cudowny, mimo trudów macierzyństwa jestem najszczęśliwa na świecie, że w końcu go mam mojego Leona Franciszka:D:p
Gdyby ktoś był zainteresowany moim leczeniem moge je opisać.
Chciałam Wam wszystkim życzyć magicznych świąt! Tym, które się starają życzę tego abyście nigdy nie watpiły, że Wam się uda! Buziaki!
 
Hej dziewczyny, chciałam się przywitać ze starymi bywalczyniami i pozdrowić te nowe ;)
Dawno nie było mnie na forum.. Właściwie to od momentu zajścia w 4 ciąże. Potrzebowałam wyciszenia i tak jakoś zdecydowałam, że na ten czas usuwam się w krzaki ;)
23.10 urodziłam zdrowego synka Leona 10 punktów, 3640kg 57 cm :)
Chciałam Wam wszystkim podziękować za każde dobre słowo na tym forum, każdą wskazówkę, która zbliżyła mnie do urodzenia mojego cudu :D
Ciąża przebiegała w sumie bardzo spokojnie, ale moja psychika wymagała wyciszenia bo z nią nie było lekko ;)
Synek jest cudowny, mimo trudów macierzyństwa jestem najszczęśliwa na świecie, że w końcu go mam mojego Leona Franciszka:D:p
Gdyby ktoś był zainteresowany moim leczeniem moge je opisać.
Chciałam Wam wszystkim życzyć magicznych świąt! Tym, które się starają życzę tego abyście nigdy nie watpiły, że Wam się uda! Buziaki!
Te imie [emoji7]
moj syn nazywa sie Franciszek Leon i mial urodzic sie 15.10 , le niestety urodzil sie w czerwcu i zmarl. Tetaz w brzuszku juz 12tyg mam blizniaki, mam nadzieje , ze za rok bede sie cieszyć tak jak i Ty ;)

To Twoje pierwsze ziemskie dziecko?
Gratuluje i zycze duzo sily na kazdy dzien.

:*
 
reklama
Do góry