reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi super że wszystko poszło ładnie! Oby teraz pędem dwie kreski i błogie miesiące w ciąży! Leczenie masz, podwozie całkiem nowe także tylko spokojnej ciąży Ci życzyć.

@edloteh Ja byłam u prof Pituch Kraków, ona zaleca wlewy zna się dość dobrze na mechanizmie niepłodności dużo potrafi wyjaśnić wiem że jednej dziewczynie starała się pomoc cała ciążę nawet. Nie gwarantuje sukcesu ale jak chcesz inne spojrzenie to polecam.

@dżoasia jak tam ?
 
reklama
@roki_1991 Ja uważam żeby robić to attp ja robiłam cała ciążę ale jeśli np zejdzie Ci z normy to wtedy bez paniki i zrobić to antyxa!

@anna_kat wspieram

@edloteh zadzwonię i zapytam po prostu ja jestem zapisana na wizytę i szczepienia także wiesz taki tak muszę odwołać w razie w..

@dżoasia właśnie jak tam znowu krzaki . Co ukrywasz?

@marzycielka81 masz gluko? Nie chcesz sprzedać ja robię zapasy więc jestem chętna? Jaka masz dawkę ?
 
Ostatnia edycja:
Accofil 30 - 5 dni przed FET jako wlew domaciczny, to już miałam w dwóch cyklach. Ładnie endometrium po nim wyglada.
Accofil 30 - co 3 dni podskórnie, pierwsza dawka 2 dni po FET. Potem w zależności od wyników morfologii utrzymanie dawki, lub jej zmniejszenie. Jak długo mam brać? Dobre pytanie....tego jeszcze mi nie powiedział [emoji51]Jeżeli będzie ciąża to nie wiem czy Jarek zleci do 12tc.... ale generalnie planuje tak długo brać, wtedy jako 1/2 dawki i rzadziej ;) ot takie marzenie mam [emoji2960]

A gdyby ktoś chciał wiedzieć jakich KIR mi brakuje to wrzucam wynik. Tak jak pisałam Bx nie koniecznie jest lepszy od AA... zależy od tego czego brakuje... a u mnie jak widać brakuje ważnych...

Zobacz załącznik 917993

O heparynie nie wspominam, bo nad tym rękę ma moj gin i od niego dostaje od 1-2dc w cyklu z transferem.

MLR nie mam co badać, bo po roku od szczepień z 70 na pewno zeszło na 0, i to jeszcze po braniu encortonu przez dwa cykle z crio w dawce 20mg...

NK mam niecałe 8%

Nie wiem czy coś powtarzać z badań, czy zdać się na los.... chociaż ten okrutny jak widać jest....
Dziewczyny a bierzecie accofil domaciczne w cyklach naturalnych? Słyszałam że domaciczny niszczy endometrium?
 
Przepraszam, ze tutaj ale czy możecie polecić jakiś nawilżacz powietrza?
Aha - jakbyś któraś był zainteresowana to sprzedam swój detektor tętna płodu angelsound
 
Ja juz w domku. Dziekuje dziewczyny za słowa wsparcia. Nieco załamała mnie dlugosc L4... ale lekarze nie chcieli nawet ze mna dyskutować o skróceniu tego okresu :( Do swiat Bożego Narodzenia siedzę w chacie :O :/
 
reklama
@Marthi to super, moze nastepne bedzie juz z kodem B, pracoholizm fajny, ale w domku tez dobrze jest byc. Moze masz hobby, ktore teraz mozna rozwinac. L4 nie jest kara. A dla wlasnego dobra czasem trzeba posiedziec. Sama sie tego uczylam
 
Do góry