reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
To mnie chyba psychika tam kluje piecze itd [emoji14]
myślę, że gdyby było cos nie tak to by przecież wprost o tym napisali :)
Dzień dobry Kochane :-)

Zwabiona przez Nafoczkę w trochę innej sprawie, zaglądam i do Was. Nie możliwe jest abym nadrobiła wszystkie posty, ale bardzo serdecznie witam wszystkich i ślę buziaki :-) :*
Nafoczka kusicielka- a raczej zwabicielka- podoba mi się :p kochana ty tu nam lepiej napisz co u was bo my tu juz skleroze łapiemy :)
haha patrzie ile mamy dzieci :) az musiałam sobie Gabis odszukać ;)
Link do: ŻYCIE CUDEM JEST - NASZE MALENSTWA
 
Hej wszystkim . Mam 24 lata , jestem po 2 poronieniach i obecnie czekam na 3 poronienie. Weszłam na to forum bo u mnie doktorka podejrzewa problemy immunologiczne. Powiedzcie mi czy badania immunologiczne po 3 poronieniu są refundowane czy płatne ?
 
myślę, że gdyby było cos nie tak to by przecież wprost o tym napisali :)

Nafoczka kusicielka- a raczej zwabicielka- podoba mi się :p kochana ty tu nam lepiej napisz co u was bo my tu juz skleroze łapiemy :)
haha patrzie ile mamy dzieci :) az musiałam sobie Gabis odszukać ;)
Link do: ŻYCIE CUDEM JEST - NASZE MALENSTWA


U nas z pewnością podobnie jak u wielu z Was :-) życie, praca, dom....nuuuda :-) :p

Dziewczyny rosną zdrowe, Blanka 17 listopada skończy rok i 6 m-cy, biega jak szalona, dużo mówi i broi, nie wiem za kim, bo na pewno nie za mną :-)

Mam troszkę problemów z tarczycą, która mi znowu szwankuje (TSH 0,005), a wizytę u najlepszego u nas w regionie endokrynologa mam na 2 grudzień 2019r!!!! Mój aktualny endo sugeruje jak najszybciej operację, żeby pozbyć się nadczynności a leczyć tylko niedoczynność. Ale sama nie wiem co dalej.

Czasami rozmawiamy z mężem o kolejnym dziecku, w sumie to już od dawna, ale oboje boimy się bać znowu :p :p Wiecie o co chodzi....no i to tak w skrócie tyle :-)
 
Hej wszystkim . Mam 24 lata , jestem po 2 poronieniach i obecnie czekam na 3 poronienie. Weszłam na to forum bo u mnie doktorka podejrzewa problemy immunologiczne. Powiedzcie mi czy badania immunologiczne po 3 poronieniu są refundowane czy płatne ?
Czesc Kochana bardzo mi przykro z powodu kolejnej straty przytulam Cie mocno ja nie wiem jak to wyglada bo nie mam ubezpieczenia i robiłam prywatnie ale zaraz dziewczyny Ci wszystko napiszą One sa genialne trzymaj sie jest mi bardzo przykro
 
Czesc Kochana bardzo mi przykro z powodu kolejnej straty przytulam Cie mocno ja nie wiem jak to wyglada bo nie mam ubezpieczenia i robiłam prywatnie ale zaraz dziewczyny Ci wszystko napiszą One sa genialne trzymaj sie jest mi bardzo przykro
Staram się trzymać i mam nadzieję że tym razem poronienie ruszy samo bo najgorsze to ten pobyt w szpitalu , ten wzrok ludzi....
 
reklama
@iveo to ja też nie wiedziałam. Gratuluję :) odpoczywaj i cieszcie się sobą ;)

Mnie coś dziś trochę kluje w dole brzucha. Nie cały czas, ale jak już to takie nieprzyjemne uczucie... Zaczęło się w nocy i co kilka minut takie klucie trwające kilka sekund. Wzięłam magnez i leżę ale chyba wezmę nospe bo cały czas to czuje...
 
Do góry