reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 wlasnie nie wybrałam jeszcze lekarza, muszę to poważnie przemyśleć bo u Przybycienia to i tak już będzie ostatnia wizyta...
To kochana daj sobie spokój odczekaj 2 tygodnie zrób badania i na wizytę będziesz miała aktualne. A teraz przemyśl poszukaj ewentualnie jakiego lekarza ktory będzie Ci prowadził resztę ciąży!
 
Dziewczyny czy ten posiew jest ok ? W sensie wiem, ze wg skali jest ok, ale nie ma podanego ph i sa leukocyty , a gdzies czytalam, ze to.moze byc infekcja i nie wiem jak to zinterpretowac :(
20181113_173550.jpg
 

Załączniki

  • 20181113_173550.jpg
    20181113_173550.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 536
Dziewczyny czy ten posiew jest ok ? W sensie wiem, ze wg skali jest ok, ale nie ma podanego ph i sa leukocyty , a gdzies czytalam, ze to.moze byc infekcja i nie wiem jak to zinterpretowac :( Zobacz załącznik 916179

Jak dla mnie to jest okej. Tych leukocytów les malutko, wynik wskazuje na prawidłową florę, myślę że jest oki, ale niech się wypowie ktoś kto się zna ;)
 
reklama
Do góry