reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczuś ja nie pomogę nie znam się!

@smerfik88 ja miałam 12 tetrowych białych 3 bambusowe i dwie bawełniane kwiatki gwiazdki te ostatnie używałam głównie idąc do lekarza mnie to wystarczyło. Co mogę doradzić to bardzo przydatny jest ręcznik z kapturkiem dla dziecka. Wózek masz bardzo fajny.

@tęczowa89 jeśli mogę zapytać jakie badania Ci robili stwierdzające sn ojca siostra ma i chyba powinnam się zbadać tylko nie wiem jak się do tego zabrać

@iveo jak to zleciało . . trzymam mocno kciuki za wtorek..
 
@burczuś ja nie pomogę nie znam się!

@smerfik88 ja miałam 12 tetrowych białych 3 bambusowe i dwie bawełniane kwiatki gwiazdki te ostatnie używałam głównie idąc do lekarza mnie to wystarczyło. Co mogę doradzić to bardzo przydatny jest ręcznik z kapturkiem dla dziecka. Wózek masz bardzo fajny.

@tęczowa89 jeśli mogę zapytać jakie badania Ci robili stwierdzające sn ojca siostra ma i chyba powinnam się zbadać tylko nie wiem jak się do tego zabrać

@iveo jak to zleciało . . trzymam mocno kciuki za wtorek..
Ja mialam robiony w pierwszej kolejnosci mri, czyli rezonans glowy. Wtedy wyszly zmiany demielinizacyjne aktywne czyli byl Stan zapalny. Od razu poszlam na oddzial. Tam zrobili mi badania na borelioze, która trzeba wylaczyc bo czesto daje objawy podobne do sm. Najpierw raz badania na borelioze w szpitalu potem po kilku tygodniach znow zeby potwierdzic. Mialam tez w szpitalu mri odcinka szyjnego tam tez mam zmiany demielinizacyjne, oprocz tego pobieraja plyn mozgowo rdzeniowy na obecnosc prazkow oligoklonalnych ktore ma ponad 90% smkow. Robia tez badanie oczu, czy nie ma zapalenia, bo osoby z sm czesto maja zapalenie nerwu wzrokowego I takie dragania galek ocznych. Tego akurat nie mialam dzieki Bogu. Sprawdzaja odruchy tymi swoimi narzedziami I chyba tyle
 
@burczuś ja nie pomogę nie znam się!

@smerfik88 ja miałam 12 tetrowych białych 3 bambusowe i dwie bawełniane kwiatki gwiazdki te ostatnie używałam głównie idąc do lekarza mnie to wystarczyło. Co mogę doradzić to bardzo przydatny jest ręcznik z kapturkiem dla dziecka. Wózek masz bardzo fajny.

@tęczowa89 jeśli mogę zapytać jakie badania Ci robili stwierdzające sn ojca siostra ma i chyba powinnam się zbadać tylko nie wiem jak się do tego zabrać

@iveo jak to zleciało . . trzymam mocno kciuki za wtorek..
O fajnie dziękuję za podpowiedź;) jestem właśnie ciekawa jak wózek się sprawdzi w użytkowaniu;)
 
Dziewczyny, czuję się okropnie. Mdłości nie opuszczają mnie przez całe dni. Nie mam kompletnie siły na najprostsze czynności w domu. Właśnie odpoczywam po 10 min zmywania naczyń. Cała mokra. Brakuje mi powietrza. Szkoda że ciążowe obiawy nie są wyznacznikiem prawidłowo rozwijającej się ciazy, bo miałabym pewność że wszystko jest ok.
@maa821 współczuję tego co przeszłaś, ważne że Adaś jest już z Tobą.
 
reklama
Do góry