reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej dziewczyny;)4 dni na heparynie encortonie acardxie i dupku. .dziś planowany termin miesiączki...jak sądzicie kiedy umawiać się do lekarza?Teraz zdecydowanie za wcześnie nic nie zobaczy tydzien dwa?
 
@Bunia10 po prostu trudno wyjść z szoku,że znalazł się taki ktoś, kto był w stanie puścić hasło o statystykach. Przykro mi.
@Marthi kciuki za laparo;)
@marshia jak tam mamuśka się czujesz?
@bertha jak u Ciebie?
@marzycielka81 wierzę,że podjęte przez Was kroki są słuszne i przyniosą efekt;)
@Destino nasza dzielna kobitko, oby krwawienie ustało. Już chyba pisałam-Helenka piękne imię;* Zresztą jest to węgierska wersja mojego imienia;p
 
Ostatnia edycja:
@Destino ja to Cię kochana podziwiam, bo jesteś chyba najdzielniejszą Mamą jaką „znam”... zazdroszczę Ci tego spokoju, który masz w sobie... cudowne imię Helenka, corcia mojej kuzynki ma tak na imię i to imię tak dobrze mi się kojarzy [emoji173]
 
@Bunia10 niefajnie Cię potraktowali :( próbuj kochana sterydu.
@olaa90 macica na tym etapie jest niziutko. Rozkurczowo dziala magnez no i progesteron. Ale w 1 trym nie mozna przesadzac z magnezem bo nadmiar prowadzi do wad. Ile bierzesz progesteronu? Nie wiem na jakim etapie tracilas wczesniej ciaze moze jesteś gdzies w tym momencie i psychika tez zaczyna działać. Dla mnie najgorszy był 16tc nie wiem jak to przetrwalam.
 
@Zzzzzz wg ostatniego usg dzisiaj jest 9tc. Moje poprzednie ciaze nigdy nie doszły do etapu serduszka , wiec już i tak przeszłam pewien kryzys w swoim organizmie... jednak biorąc pod uwagę wasze straty na późniejszym etapie to wiadome, co się dzieje w głowie... szczególnie jak jednego dnia czuje się ciążowe, innego dnia nie... progesteronu jem duphaston 3 x 1 i progesteron besins dowcipnie 2 x 2. Magnez kupiłam slow mag bo mi powieka „skakała” od 2 dni, mimo ze z badań nie wyszedł niedobór. W którym tc już jesteś ?:)
 
@olaa90 ty się nic nie bój, będzie wszystko okej :) ja też kilka razy brałam nospę, ale też raczej wtedy dokuczaly mi jelita. Choć nie potrafiłam tego określić więc wzięła nospe żeby od razu przeszło. Magnez bierz sobie regularnie. Mi moja gin kazała brać 3x2 (@Zzzzzz skąd masz tą wiedzę że dużo magnezu w 1trym szkodzi dziecku??). Mam nadzieję że po nocy trochę lepiej ;)
 
@Bunia10 niefajnie Cię potraktowali :( próbuj kochana sterydu.
@olaa90 macica na tym etapie jest niziutko. Rozkurczowo dziala magnez no i progesteron. Ale w 1 trym nie mozna przesadzac z magnezem bo nadmiar prowadzi do wad. Ile bierzesz progesteronu? Nie wiem na jakim etapie tracilas wczesniej ciaze moze jesteś gdzies w tym momencie i psychika tez zaczyna działać. Dla mnie najgorszy był 16tc nie wiem jak to przetrwalam.
@Zzzzzz skad info , ze magnez prowadzi do wad? Szukam i nie umiem znalezc, a trochę sie przerazilam :(


Ja od wczoraj bole brzucha/pęcherza, myslalam ze jakas infekcja dziwne uczucie w okolicy pochwy mialam... pisalam do gin kazala brac trivagin , vitagyn C dopochwowo i smarowac clotrimazolum... dzis wstalam i na papierze sluz zabarwiony na brazowo... brzuch boli jak na @... do tego klucia, ciagniecie... masakara :(
Dzwonilam do przychodni i mam przyjsc miedzy pacjentami , a dzis lekarka ma ich juz ponad plan... wolalabym tam iles h nie siedziec ale co zrobic... boje sie , ze to juz koniec :(
 
@roki_1991 tak kochana dzisiaj cisza. Ale od dzisiaj zdecydowanie tez wprowadzam dietę do jadłospisu...
@Oczekujaca123 moze to krwiak? Trzymam kciuki, aby to było to. Wiem ile to stresu bo u mnie to samo co chwile.... :ninja2:
ja tez nie słyszałam o magnezie, pamietam jednak ze jak robiłam podyplomowke z autyzmu to miałyśmy artykuły, ze no spa może prowadzić do obniżonego napięcia mięśniowego, były tez wzmianki właśnie o autyzmie
 
reklama
@roki_1991 tak kochana dzisiaj cisza. Ale od dzisiaj zdecydowanie tez wprowadzam dietę do jadłospisu...
@Oczekujaca123 moze to krwiak? Trzymam kciuki, aby to było to. Wiem ile to stresu bo u mnie to samo co chwile.... :ninja2:
ja tez nie słyszałam o magnezie, pamietam jednak ze jak robiłam podyplomowke z autyzmu to miałyśmy artykuły, ze no spa może prowadzić do obniżonego napięcia mięśniowego, były tez wzmianki właśnie o autyzmie
O nospie slyszlalam, ale o magnezie nie.

Ja mam trochę wrazenie ze mnie lekarka to za kompletna wariatke uwaza...
Na 1szej wizycie dwa tyg temu mowila, ze moge plamic bo jest naly krwiak, odstawilam acard, tydzien temu go juz nie bylo a plamien tez nie bylo ;/
Od wtorku wlaczylam acard co 2gi dzien.
Tylko zastanawiam sie czy jakby to faktycznie byl krwiak jakis stary no bo krew brazowa to po 1 jak lekarka go tydz temu nir widziala po 2gie czy brzuch by mnie bolal jak na okres ? I ciagnal w dol? Dzwine uczucia...
 
Do góry