reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Oczekujaca123 - a na ile przed spaniem jesz ostatni posiłek i co najczęściej jesz? W tym wypadku lepiej abyś jadła kolacje bialkowo-tłuszczowe, najlepiej bez węgli. Ty sterydu nie bierzesz prawda? Bo on tez moze powodować podwyższona glukozę.

@olaa90 - graty!
 
@Bunia10 a mozesz napisac jak Ty ten aaccofil bralas? Jakie dawki? Ile czasu?Szczepienia mialas od meza czy pullowane? Mi tez Pasnik "zabronil" sterydu po szczepieniach.
Czesc ja Accofil brałam co 3 dni ale miałam jeszcze zlecenie wlewow do macicznych 3 dni przed owulacja ale po nich nie mogłam zajść w ciąże i zrobilam 3 te wlewy i przestałam i wtedy zaszłam w ciąże a miałam je brać do 12 tyg ciazy
 
Czesc ja Accofil brałam co 3 dni ale miałam jeszcze zlecenie wlewow do macicznych 3 dni przed owulacja ale po nich nie mogłam zajść w ciąże i zrobilam 3 te wlewy i przestałam i wtedy zaszłam w ciąże a miałam je brać do 12 tyg ciazy
A kto Ci zlecił tyle accofilu po szczepieniach? :)
Pytam, bo sama jestem w kropce, mam jeszcze 2 zastrzyki które mi zostały i nie wiem czy nie przedłużyć go sobie na własną rękę :/ Do tej pory miałam zawsze 1 wlew przed transferem (o ile przy naturalnych staraniach widzę, że jestes już którąś osobą, której utrudnia on owulację lub zajście w ciążę, o tyle przy transferach (ivf) nie przeszkadza) i potem 4 zastrzyki podskórne. W ogóle to chciałabym się teleportować na koniec listopada, bo zaczynam świrować już, im bliżej kolejnej próby to coraz większa panika - co jeszcze zrobić, o co pytać, co "załatwiać", a może jednak "na łyso"... :shocked2:
 
A kto Ci zlecił tyle accofilu po szczepieniach? :)
Pytam, bo sama jestem w kropce, mam jeszcze 2 zastrzyki które mi zostały i nie wiem czy nie przedłużyć go sobie na własną rękę :/ Do tej pory miałam zawsze 1 wlew przed transferem (o ile przy naturalnych staraniach widzę, że jestes już którąś osobą, której utrudnia on owulację lub zajście w ciążę, o tyle przy transferach (ivf) nie przeszkadza) i potem 4 zastrzyki podskórne. W ogóle to chciałabym się teleportować na koniec listopada, bo zaczynam świrować już, im bliżej kolejnej próby to coraz większa panika - co jeszcze zrobić, o co pytać, co "załatwiać", a może jednak "na łyso"... :shocked2:
Mi to wsxystko przepisał Sacha ale tym sie nie kieruj bo wlasnie jestem po kolejnej stracie po szczepieniach Acofilu juz sama nie wiem co sie stało .Dziewczyny piszą ze powinnam do tego wszystkiego jeszcze steryd i heparynę ale musze to wszystko zkosultowac jeszcze z jakimś lekarzem . Napewno jestes zdenerwowana ale wszystko sie uda zobaczysz ja trzymam kciuki i oczywiście powodzenia życzę ✊✊✊
 
@magda1208 Madziu nie wiem od czego zacząć jestem po szczepieniach a mimo wszystko straciła koleją ciąże jak znajdziesz chwile napisz nie chce sie tu teraz rozpisywać pozdrawiam i czekam na wiadomość
 
@kasiula222 tak mierzylam, po obiedzie
1h 98
2h94
po kolacji
1h 101
2h 98
teraz ok 4.00 bylo 78. Ale ide dalej spac zobaczymy ile bedzie jak wstane . Kolacje zjadlam ok 21.30 położyłam sie spac po22

@olaa90 super [emoji175]

@marti nie biorę sterydu. Zjadlam wczoraj na kolacje kanapke swojego chleba z serem kozim pomidory.i ogorek kiszony (ostatnio jadlam male kolacje bez wegli) dzis sprobuje zjesc tylko bialkowo tluszczowa kolacje. Teraz cukier 78 (jest 4.30 , zmierze jeszcze jak wstane)
 
Mi to wsxystko przepisał Sacha ale tym sie nie kieruj bo wlasnie jestem po kolejnej stracie po szczepieniach Acofilu juz sama nie wiem co sie stało .Dziewczyny piszą ze powinnam do tego wszystkiego jeszcze steryd i heparynę ale musze to wszystko zkosultowac jeszcze z jakimś lekarzem . Napewno jestes zdenerwowana ale wszystko sie uda zobaczysz ja trzymam kciuki i oczywiście powodzenia życzę ✊✊✊
Kochana moze pomysl jeszcze o intralipidzie.
Ja sie boje zeby znowu nie przedobrzyc :/ sama nie wiem co robic.
Jedno podejscie mialam na accofilu + immunoglobuliny, potem znowu na sterydzie + accofil + immunoglobuliny + heparyna i to tez nie pomoglo.
Teraz by byly szczepienia + accofil + intralipid + heparyna. Juz tyle kombinacji probuje i jak dalej bedzie lipa to juz kurka nie mam pomyslu.
 
Teraz zmierzyła cukier po przebudzeniu -98 ok4.00 byl 78 wiec wychodzi na to, ze bede musiala robic krótsza przerwe w jedzenie od wieczora do rana....
Jeszcze dzis sprobuje z kolacją bialkopw tluszczowa
 
reklama
Kochana moze pomysl jeszcze o intralipidzie.
Ja sie boje zeby znowu nie przedobrzyc :/ sama nie wiem co robic.
Jedno podejscie mialam na accofilu + immunoglobuliny, potem znowu na sterydzie + accofil + immunoglobuliny + heparyna i to tez nie pomoglo.
Teraz by byly szczepienia + accofil + intralipid + heparyna. Juz tyle kombinacji probuje i jak dalej bedzie lipa to juz kurka nie mam pomyslu.
@dżoasia a Ty zachodzisz po tym i ciaze leca jak rozumiem?
Ja sie zastanawiam czy tu jednak, w naszym przypadku akurat, samo ivf nie ma wplywu. W naturze niekoniecznie akurat ta komorka i ten plemnik by się polaczyly. U mnie kazdy transfer konczy sie ciaza, no przeciez to jest niemożliwe. Moze jednak jest cos z zarodkami nie tak, nie ze genetycznie sa chore, ale jak to kiedys uslyszalam, moze nie maja tego potencjału do dalszego rozwoju. I normalnie nie powinny albo powstac, albo przynajmniej nie powinny się zagniezdzic (tu moja sluzowka przyjmująca wszystko jak leci, tez nie mam pojecia o co chodzi). Czasem się zastanawiam nad ta cala immunologia, to jest wszystko bardzo eksperymentalne.
 
Do góry