reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Tak mnie zastanawia Pasnik i Sacha nie piszą encortonu do szczepień a oni są immuno czyli maja mega wiedze z tematu tak zakladam a Malina co immuno nie jest pisze kazdemu i ma więcej udanych ciaz tak mi sie wydaje bo co by o nim nie mówić rzadko mu się poronienia zdarzają
Gdzie tu sens i logika :)?
Ja jestem po szczepieniach u Pasnika i brałam encorton
 
Jak tak czytam te wasze posty to tylko utwierdzam się w przekonaniu że jesteśmy grupą eksperymentalna królików doświadczalnych na zasadzie "a może to zadziała a może tamto". Eh.. Przykre to że medycyna tak dobrze rozwinięta a w takich ważnych sytuacjach jak chęć posiadania dziecka, dalej w fazie eksperymentów.
Jedyny plus że na jakiejś części z nas te eksperymenty się udają.
 
Tak mnie zastanawia Pasnik i Sacha nie piszą encortonu do szczepień a oni są immuno czyli maja mega wiedze z tematu tak zakladam a Malina co immuno nie jest pisze kazdemu i ma więcej udanych ciaz tak mi sie wydaje bo co by o nim nie mówić rzadko mu się poronienia zdarzają
Gdzie tu sens i logika :)?

@bunia podbijam pytanie @dżoasia

@dżoasia Gdybyś ty widziała moje zalecenia to byś się za głowę złapała ;) szczepienia, immunosupresja, terapia encortonem, znowu szczepienia.... także ten. No comment.
Pasnik zaleca encorton po szczepieniach chyba wg humoru:D Oczywiscie tu troche zartuje, ale w ogole nie kumam kiedy i komu zaleci a komu nie, obserwuje forum nie tylko to od ponad roku i ni huhu nie moge ulozyc jakiegos schematu wiec no.
Pod koniec.listopada w krk ma byc jakas super hiper konferencja immunologiczna, na ktorej ma wystapic tez np Pasnik i ci z Macierzynstwa wiec moze uda im sie cos ustalic. Nie wiem kto jeszcze bedzie, ale bedzie taka pani dr u ktorej dzis bylam na wizycie, mloda jest to i ambitna zapewne wiec moze uda mi sie czegos dowiedziec :)
 
reklama
@Oczekujaca123 Byłaś u tego drugiego lekarza? Coś Ci doradził?
Bylam doradzil, zebym nie brala, ale uznal, ze on wogole jest za tym aby zadnych lekow nie brac w ciazy (wiec nawet ta neoparin czy glucophage czy cos to on jest na nie). Szczegolnie w 1 trym. Zalecil irygacje z wody utlenionej, jednoczesnie dodajac , ze moja lekarka jest swieta lekarka i on by jej ufal ale skoro pytam go to mowi swoje zdanie. On uczył sie od mojej lekarki (myslalam ze ona jest młodsza ;p)
W kazdym razie w koncu zdobylam jej nr telefonu napisalam i w nocy dostalan odpowiedz, ze globulki.mi nie zaszkodza bo to sa dwie sztuki ktore dzialaja miejscowo ale jesli sie martwie to zalecila tez irygacje z wody utlenionej przez tydzien rano i wieczor a pozniej globulki zakwaszajace.ph dozwolone w ciazy bez ograniczeń (zalecila na 10 dni). Wiec sie uspokoilam. Najpierw wystraszylan sie co do irygacji ale poczytalam i to wcale nic nadzwyczajnego taka metoda w ciazy jesli jest z zalecenia lekarza i pod kontrola.
 
Do góry