reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ok prosze piszcie nazwiska lekarzy i namiary jutro poczytam i musze cos zadecydować umówić wizyte kupic bilety na samolot bardzo prosze nie mam dużo czasu te szczepienia tracą ważność a na kolejne nie wiem czy bym sie zdecydowała ide spac miałam dzisiaj bardzo zły dzien
 
No dla niego to jest jedyne wyjscie ... jak steryd nie pomoze to brnie dalej w in vitro szuka klientow na sile wmawia im ze inaczej sie nie da . Oczywiście klinika tez pomogla parom ktore no nie mogly faktycznie i byly powody takie nie inne , ale wydaje mi sie ze tutaj nie ma co z nim tematu zaczynac . To tylko moje zdanie bo się o nim naopowiadaly dziewczyny
A do kogo Ty chodzisz jak to nie tajemnica ?
 
@marshia jak tam kłucia?
@Bunia10 ja z tego co kojarzę,to @magda1208 też pierwsza ciąża po szczepieniach "poleciała". Druga za to jest już przy szczęśliwej końcówce?Także może po prostu tym razem pech...może jakiś trefny plemnik, lub komórka. Wg mnie powinnaś się uprzeć na steryd. Jeśli miałabyś problem z lekiem, to ja mam w szufladzie zapas. Zawsze w tym Cię wspomożemy. Głowa do góry. Widzę,że jesteś mocno zdeterminowana do działania od razu,więc walcz dziewczyno:*
 
Bunia ja pisalam wczesniej chodzilam do Przybycienia od 14tc do dr Lewandowskiej z tym ze do niej juz poszlam kiedy z ciaza bylo ok i kiedy zakończyłam brac accofil
 
@burczuś kochana dzięki. Wzięłam nospe, poszłam spać i przeszło. To był taki bol „okresowy” w całym podbrzuszu. Dziś ok.
@Bunia10 widzę w Tobie swoją desperację sprzed kilku miesięcy :) Super - popieram działanie na każdym froncie. Ja postawiłam na dawki leków większe niż zalecali lekarze. Brałam 15 mg sterydu, 10 razy więcej z intra więcej niż zalecił Pasbik.... bo on kazał 1 po pozytywnym teście, a ja wzięłam 10.... Ty masz już dzieci?
 
@roxie123 dziekuje ;* @kas90 ja w 6+3 tez miałam tętno 120, czyli takie jest za niskie tętno? Teraz to odczuwam już potrójny stres...

Ola, takie tętno jest jak najbardziej okej, przestań denerwować dzidzie!!!! :) u mnie było 107 po dwóch tyg 179 a teraz na prenatalnych 166 :) serduszko się dopiero rozkręca :* także proszę mi się nie denerwować :*
 
@burczuś kochana dzięki. Wzięłam nospe, poszłam spać i przeszło. To był taki bol „okresowy” w całym podbrzuszu. Dziś ok.
@Bunia10 widzę w Tobie swoją desperację sprzed kilku miesięcy :) Super - popieram działanie na każdym froncie. Ja postawiłam na dawki leków większe niż zalecali lekarze. Brałam 15 mg sterydu, 10 razy więcej z intra więcej niż zalecił Pasbik.... bo on kazał 1 po pozytywnym teście, a ja wzięłam 10.... Ty masz już dzieci?
Czesc mam dzieci i to One trzymają mnie przy życiu dopiero dzisiaj dotarło do mnie to co sie stało masakra napiszcie mi tylko do kogo mam sie wybrać umówić wizyte kupic bilet idą święta bilety beda po 700€ mam w domu steryd 10 ale tutaj na pewno GP przepisze mi bez problemu i jeszcze heparyna ? Czemu ona ma służyć przepraszam ze tak pytam ale nie wiem Ja poprostu musze zmienić lekarza a gdybym zaszła w ciąże wrócić do Dachy ma doszczepianie i to tyle ??co myślicie jak pierdziele jakies głupoty to piszcie do mnie a dzisiaj jeszcze bede rozmawiac tutaj z pl ginekologiem zobaczymy co on powie
 
reklama
@marshia jak tam kłucia?
@Bunia10 ja z tego co kojarzę,to @magda1208 też pierwsza ciąża po szczepieniach "poleciała". Druga za to jest już przy szczęśliwej końcówce?Także może po prostu tym razem pech...może jakiś trefny plemnik, lub komórka. Wg mnie powinnaś się uprzeć na steryd. Jeśli miałabyś problem z lekiem, to ja mam w szufladzie zapas. Zawsze w tym Cię wspomożemy. Głowa do góry. Widzę,że jesteś mocno zdeterminowana do działania od razu,więc walcz dziewczyno:*
Burczus staram sie nie zwariować ale jestem bliska myslisz ze powinna napisać do Magdy i popytać sama nie wiem ??
 
Do góry