reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Tak, tak @roki_1991 to oczywiście przy owu w 13dc (plus minus) ;*
@basiawol kir się nie zmienia. A co u ciebie było nie tak z tym kirem coś? Ja mam to allo na poziomie 4% i dzięki encorton 20 mg pierwszy raz usłyszałam serduszko... w 2 poprzednich ciążach nie doczekałam... ty pamietam ,ze allo masz wyższe od mojego. Dziewczyny na forum piszą ze allo mlr się samo tez nie podniesie -ale te leki może uśpią jakoś organizm , a nk to wiem ,ze wystarczy głupi katar i wartości się zmieniają
 
Ostatnia edycja:
@marshia

Dziękuję :) Mój zestaw poniżej:)

Mam 6 szt. intra 20% i źle spojrzałam wcześniej, bo z tyłu jest napisane 100 ml :)
I 6 szt. soli 0,9% po 500 ml.

Czyli wychodzi na to, że tak jak Ty :)

upload_2018-10-24_21-39-43.jpeg


Mogłabyś podpowiedzieć jak długo brałaś Encorton i jeżeli to nie problem, mogłabyś rozpisać jak brałaś dawki?
 

Załączniki

  • upload_2018-10-24_21-39-43.jpeg
    upload_2018-10-24_21-39-43.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 419
Dziewczyny nie chce robić zamieszania z accofilem ja jestem po 12 szczepieniach różnymi limfocytami męża, dawców trochę się boję podać jeszcze na to accofil. Ale pamieyajcie doc Paśnik @burczuś napisał o przeszczepach i przetaczaniu a chyba naszej @maa821 , że to nie ma znaczenia w przetaczaniu i badz tu madry. Mysle ze jak do niego jeździcie to o prostu zapytać która opcja jest ok i jakie jest to prawdopodobieństwo ot tyle mądrości.

@dżoasia kochana ja chyba też ochłonełam po tych rewelacjach . Dla info. zrobiłam w końcu ta homocysteine i 10 łoooo matko metylki wracają do łask za to witamina D 35 w normie dobre tyle . Trzymam kciuki za Ciebie mocno mocno mocno ❤❤❤❤❤

@Marthi przytulam kochana

@kasiula8878 nie znam przyczyny straty córeczkę umarła mi pod sercem w brzuchu była zdrowa. Zaczęłam badania u mnie bez heparyny w ciąży chyba bym nie donosiłam . Zbadaj sobie trombofilie

,
Badałam wyszła tylko mutacja mthfr heterozygota to u mnie synek żył 16dni
 
@olaa90 mi Przybycien zapisal accofil cos mowil ze na nk i na kiry brakujace no ale jak sie nie zmieniaja to jak donosilam pierwsza ciaze bez problemu? Pasnik mowil znowu ze kiry ok tylko allo za male nk za duze noi na to steryd i duze dawki progesteronu sama nie wiem komu ufac
 
Ja tez bym metronizadolu nie wzięła na początku ciąży.



Haha [emoji1] zaraz napisze ale wcześniej -
Co do badania nasienia - to za jednym razem proponowałabym zrobić badanie nasienia ogólne , morfologię, posiew z nasienia i przeciwciała przeciwplemnikowe. To na początek dla mnie podstawa.



Ja mam takie zioła:
Zobacz załącznik 910467
Chuan Lian Zi. Po tej nazwie szukajcie.
Płaciłam 80zl za opakowanie. Dorośli powinni wziąć 2 opakowania - czyli na jakiś miesiąc czy półtorej te 2 opakowania starczają. To jest proszek, łyżeczka rozrabia się w cieplej wodzie i pije rano na czczo i wieczorem przed snem. Mega gorzkie wiec ja daje mało wody i dodaje pół łyżeczki miodu żeby jakoś wchodziło szybko.

A przed tymi ziołami robiłam oczyszczanie jelit olejem rycynowym, to takie mechaniczne oczyszczenie się z 60% pasożytów - bierze się nospa Max np o godz 23, o 00:30 tyle ml koniaku ile ważysz z łyżką miodu, o 00:50 tyle ml oleju rycynowego ile ważysz, ocieplonego w kąpieli wodnej. I po 5h lata się do kibelka ze 3 razy co godzinę na płynna dwójeczkę . Potem warto trochę probiotyku pobrać żeby wyrównać florę jelitowa dobrymi bakteriami.

Tu ulotka po polsku tych ziol
Zobacz załącznik 910473

Tu fajny artykuł o pasożytach
Link do: Pasożyty... - Najlepsi doradcy zdrowotni - schudniesz, efekt trwały

A to fajny wykład - akurat bardziej w kontekście chorób nowotworowych ale podaje dużo ciekawych informacji nt samych pasożytów, 40 minut trwa wiec trzeba znaleźć czas:

Tylko słuchajcie, ja to oczyszczanie robiłam z mężem - czyli osoby dorosłe, a dziecku nie miałam okazji robić, tylko znajoma robiła.
Wspominała ze ostrożnie, bo trzeba jeszcze coś na ochronę wątroby dawać i usuwanie toksyn - jak się pasożyty wybija to one rozkładając się produkują toksyny. Ja np biorę enterosgel na usunięcie toksyn z organizmu. Ale jeśli planujecie robić kuracje dziecku to zgłębcie temat jeszcze, najlepiej udajcie się do dobrego naturopaty.


Tu profil na fb na którym dużo tez o pasożytach: Link do: Centrum Dr Ozimek

A koleżanka pozwoliła wrzucic zdjecia nóżek synka przed i po 4 dniach stosowania tych ziol:
157dc2d3-35f2-4a39-afcd-ab43de904d24.jpg

c0b64a45-4b1b-4d36-b0e8-507c69ed6d57.jpg

Po 4 dniach
80eb95f4-5cac-4eb5-8dda-5dba3cbf09b3.jpg


Każdy lekarz wmawiał jej AZS u synka i przepisywał sterydy.
A teraz nie ma nic, w kupce dużo pasożytów wyszło, i również z ciekawostek - choroba lokomocyjna zniknęła.
 

Załączniki

  • 157dc2d3-35f2-4a39-afcd-ab43de904d24.jpg
    157dc2d3-35f2-4a39-afcd-ab43de904d24.jpg
    58,9 KB · Wyświetleń: 383
  • c0b64a45-4b1b-4d36-b0e8-507c69ed6d57.jpg
    c0b64a45-4b1b-4d36-b0e8-507c69ed6d57.jpg
    89,1 KB · Wyświetleń: 371
  • 80eb95f4-5cac-4eb5-8dda-5dba3cbf09b3.jpg
    80eb95f4-5cac-4eb5-8dda-5dba3cbf09b3.jpg
    71,6 KB · Wyświetleń: 380
Ostatnia edycja:
@olaa90 mi Przybycien zapisal accofil cos mowil ze na nk i na kiry brakujace no ale jak sie nie zmieniaja to jak donosilam pierwsza ciaze bez problemu? Pasnik mowil znowu ze kiry ok tylko allo za male nk za duze noi na to steryd i duze dawki progesteronu sama nie wiem komu ufac
U mnie tez jest problem z Kiry a teraz po tym wsxystkim szczepieniach Acoffilu taka niespodzianka krwawienie w 7 tyg nigdy wczesniej tak nie było zawsze serduszko przestawało bić w 12 tyg ja nie wiem co o tym myśleć szok a miało byc tak pięknie
 
reklama
Do góry