reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 myślę że co 4 tygodnie wystarczy pewnie u Maliny też zaczną ci teraz je robić wizyty masz często ja też tak się nachodzilam ale to wszystko dla bąbla.

@marshia ja nie mogłam 1 raz znaleźć serduszka i prawie zawał był to 11 tydzień może ale później @susana mi pomogła nakierowała gdzie szukac bo szukałam za wysoko. Ty chudzina to powinnas szybko znaleźć!

@mała79 dziękuję za informację. Przykro mi że inseminacja się nie powiodła trzymam kciuki aby i tobie wkrótce się uda tyle tu cudów mamy jak w nie nie wierzyć

@burczuś jak sytuacja u Ciebie ? Za Was również kciuki zaciskam

@bertha byłaś dziś u tej Pituch?


Tak chodzę dość często staram się na ile to możliwe czuwać choć wiem, że nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć.
Jestem bardzo zżyta z moją ginekolog to wspaniała kobieta .
 
reklama
Tak chodzę dość często staram się na ile to możliwe czuwać choć wiem, że nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć.
Jestem bardzo zżyta z moją ginekolog to wspaniała kobieta .

To bardzo dobrze! Moją ginekolog rownież bardzo lubię i ufam bezgranicznie! Jej zaangażowanie było nie na 100 % tylko na 200 % całą dobę to rzadkość!
 
@marshia ja napisalam ze immunoglobin niet czyli nie bralam:)w ogole nie wiem o co w nich chodzi.. @maria88 wiesz niektorzy mowia ze nawet 1 poronienie to nie przypadek ale ja akurat swojego nie wiaze z przeciwcialami czy jakakolwiek reakcja organizmu, poronienie to tez czesto po prostu selekcja naturalna, zarodek byl chory i nie przetrwal, moj sie w ogole nie pokazal. Jednak nie wykluczam ze to moj organizm i moglo by sie powtorzyc teraz wiec musialam sie zabezpieczyc i pobadac ile uwazalam. Ale masz juz prawie 13 tc to ładnie, kiedy prenatalne? Teraz na nfz masz szybsze wizyty( ustawa za zyciem-do 7 dni) wiec zapisz sie do reumatologa , fajnie tez pojsc prywatnie ale na nfz wiadomo za free, ja zlapalam swoja na korytarzu w szpitalu i na szczescie poswiecila mi sporo czasu, kilka razy za free, moze wlasnie w szpitalu ktos, w ciazy do Ciebie milej podejda:) bo fajne te skierowania na czasy av i echo serca, to potrzebne mi sie wydaje, no i ja bezwzglednie sie zaopatrzylam w detektor...tez mozesz badac czy nie zwalnia ale jak pisalam to juz blok II stopnia ale przez 8 tyg bylam badana przez specjalistow. Tak naprawde to z tego co sie orientuje to nic na to nie ma..ale jak sie dowiesz czegoś ciekawego napisz koniecznie:) ja zaczelam ogarniac dokumenty i lekarza w zwiazku z ro 52 w 13/14 tc wiec jestes do przodu:)
 
Dziewczynki moje kochane chciałam was ze swojej strony poprosić o obejrzenie filmiku od naszej Ani administratorki. Wtedy zrozumiecie mój apel, a jeśli któraś z was go nie otrzymała lub nie ma na to czasu to tak w skrócie wam napisze ja.
UWAŻAJCIE proszę na to z kim piszecie i o czym. To forum jest w dużej mierze anonimowe i zdążyło nam się po raz kolejny, że pojawiła się osoba z zaburzeniami. Na zasadzie ten "PAN GINEKOLOG, powie wam jak założyć globulke gdy wyślecie mu zdjęcie psiochy"?! Itp.
Ania zgosila sprawę tam gdzie powinna ale ja ten ze swojej strony tez apeluje o rozwagę choć wierzę głęboko na ile was znam, ze mam do czynienia z super rozsądnymi dziewczynami.
Asia ♡
 
@marshia ja mam angel, miałam jeden taki incydent że nie czułam ruchów środek nocy nie pamiętam który to był tydzień chyba 22 albo 23 i po dwóch godzinach stwierdziłam że posłucham tętna i się uspokoje i zasne.... dwadzieścia minut szukałam i nic, do tego brak ruchów myślałam że oszaleje nawet nie wiem jak dojechalam do szpitala. Zanim przy szedł lekarz to na izbie też nie mogli znaleźć tętna... I dopiero na USG wszystko było ok.... Była jakoś tak obrucona że te detektory nie lapaly.. I od tamtej pory użyłam go raz bo moja mała córcia chciała. A tak do wtedy to prawie codziennie i zawsze było ok.
 
RITA MICHALINA[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Nasz najwiekszy skarb
Dziekujemy wszystkim ciociom. To aby nie tracic nadziei i marzyć
Trzymamy za wszystkich kciukiZobacz załącznik 888946
@Czajak piekna ![emoji7]



Ja bylam wczoraj na wizycie , ginekolog z medycznego punktu widzenia pozwala sie starac po 3 miesiaczce czyli jak dobrze pojdzie pod koniec wrzesnia... odradzila jakakolwiek histeroskopie (lekarka u ktorej bylam po pologu dala skierowanie ale nie poszlam...) wypisala mi tez receptę na neoparin 0.8 zebym jak tylko wynik testu bedzie pozytywny wykupila i od pierwszego dnia robila zastrzyki. Jednak ona jest pewna ze u mnie nawalila szyjka sama w sobie wiec w kolejnej ciazy w 16tyg zaloza mi szew... taki jest jej pomysl na mnie. Na razie kazala brac acard , kwas foliowy (acidum folicum), molekin B12 i prenatal uno ( mam mutacje mthr i o tym wiedziała zastanawiam sie czy te witaminy sa ok... do tej pory bralam swanson) w pozostałych kwestiach jej ufam...

Panikowalam przed wizyta balam sie ze jak ja zobaczę (odbierala moj porod) to sie rozplacze, ale dosc dobrze to zniosłam...
 
Porzeczuniu @Porzeczka1234 narazie 27.08. 2gie szczepienie.potem wizyta w Czerwionce-Leszczyny u dr Kluszczyk. Zobaczymy co mi zleci. Odpisal mi na maila ze mnie skonsultuje. Chce cisnać o duzo sterydu i dyzo heparyny.i intralipidu tez duzo. No zobaczymy. Takze mysle miesiac i działamy.
A Wy myslicie o drugim bejbiku?
 
@Oczekujaca123 porządna dawka heparyny. Super że masz zaufanego lekarza. Bardzo się ciesze:) jeszcze wyniki posiewu z tego co pamietam dlugo sie na nie czeka wiem. Po tym wiele sie wyjasni.
 
Prenatal Uno jest spoko, bo tam jest metylowany kwas foliowy, nie ma acidum folicum, więc pewnie dlatego Ci zleciła dodatkowo Folik, pewnie w dawce std. czyli 0,4 mg? Jedyne, co by mnie zastanawiało, to jod - czy możesz przy swojej tarczycy? Nie piszę, że nie, bo nic na ten temat nie wiem, tylko zwracam uwagę. Z drugiej strony, jakbyś darowała sobie Prenatal i brała sawansona (rozumiem, że b6 i folian?) i jakieś D3, to gorzej by nie wyszło.
 
reklama
@Zzzzzz i jak sytuacja? Byłaś na IP?
@Oczekujaca123 dobrze, ze Twoja gin poważnie potraktowała VLeidena.

A ja już mam schizy...... nic nie kłuje, nic nie ciągnie, nic nie boli..... ciagle NIC. I już obawy, ze coś nie tak. A usg dopiero we wtorek..... oszaleję.... nawet boję się dxis zamawiać detektora, bo i tak przyjdzie dopiero we wtorek, a wtedy będę i tak wiedzieć od lekarza co i jak... wiec dziś nawrt nie zamawiam, poczekam do wtorku, żeby dostać przed kolejnym weekendem jak coś. Szkoda, ze żadna z Was nie jest z wro, żebym mogła dziś 1 razowo skorzystać ze sprawdzenia :( :sad:
 
Ostatnia edycja:
Do góry