reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@dżoasia @edloteh kurcze jak mi przykro. Nie tak to wszystko powinno wyglądać. @dżoasia trzymam kciuki przynajmniej za cześć zwrotu kasy za procedurę, skoro oni nawalili :/. Ale stracony czas i emocje są niestety już Twoje, nie ich, a tego nikt nie odda :(. Ile teraz czasu trzeba odczekać do kolejnej?
@edloteh moze jednak ten ostatni ruszy z kopytka i się ujawni jutro. Oby tak było. Która to Wasza procedura? I, odpukać, jeśli teraz nie, to jest plan na „dalej”?
@czarna_mala @mała79 a Wy co tak cicho? Urlopy? Czy po prostu krzaki?
@dżoł a badania do Maliny masz już porobione i teraz tylko oczekiwanie na wizytę?
@JoannaRak @Lili81 co u Was?
Marshia, za jakieś 2 tygodnie będę miec wizytę to się wszystkiego dowiem, przede wszystkim co z moimi torbieliskami które się porobiły po punkcji... :/ Emocje emocjami, ale przynajmniej będzie komfort psychiczny, że o kasę chwilowo mogę się nie martwić. Toż to dziursko bez dna jest... :/
Jak tu niektóre piszą, że muszą płacić po ok 1000 zł miesięcznie za leki to mnie aż zazdrość ściska ;)
@iveo, ja cały czas wierzę, że jeden maleńki kroczek i będzie dobrze, ale póki co to chyba nogi mam zbyt krótkie, bo ten kroczek to jakis siedmiomilowy sie robi. Ale nie marudzę już ;)

Pozdrawiam Was cieplutko :)

ps. @marshia @JoannaRak grzeje muszelkę w Grecji na urlopie :D
 
Helou :)

@marshia u mnie nic nowego, po staremu jesteśmy ze starym we dwoje :( nie mam żadnej merytorycznej wiedzy, żeby tu obecnie przekazać, a o doopie marynie pisać przecież nie będę :)

Trzumam kciuki za wszystkie brzuchatki, staraczki i mamusie [emoji173] mimo, że nie piszę to mentalnie jestem z każdą z Was i wsoiewam :)
 
@czarna_mala masz jakiś plan czy pasujecie tera? myślałaś o zmianie kliniki od ivf czy coś? Szkoda czasu na stanie w miejscu...
A o d.pie marynie też czasem można :D coby nie wypaść z wprawy :D
A ja już sama nie wiem ;) chyba trochę odpuściłam temat i dobrze mi z tym :) walczę już 6lat i mam zmęczenie materiału :) pewnie, że super byłoby mieć dziecko, ale przez te 6lat ja nie żyję, ja wegetuję. Pieniądze idą na leki, lekarzy, badania a na porządnych wakacjach byliśmy w podróży poślubnej (kiedy jeszcze starań nie było), mam chyba prawo mieć dość...
Poza tym, że czas ucieka mi przez palce, to chciałabym wreszcie zacząć żyć życiem, a nie dniami cyklu :)
 
reklama
@marshia
Te śmierdzące ziółka na co były? :p
Intralipid i encorton ze względu na przeciwciała, nk czy na coś innego? :)
Zrobiłam allo mlr i wyszedł mi wynik 7%. Boję się szczepień i chyba nie jestem na nie gotowa :( Póki co czekam na wizyte u Paśnika. Nie zapisałam sie do Maliny. Moja głowa pęka z nadmiaru informacji :)
 
Do góry