reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Enya, nie jeszcze nie byłam, ale mamy skierowanie. Obawiam się tego, bo sama wizyta u neurologa była traumą dla Ewuni, strasznie płakała gdy ją wywracała w różne pozycje.. przestraszyła się tak bardzo że ciężko było ją uspokoić nawet w domu. Nie wyobrażam sobie co będzie na ćwiczeniach: / Ewa nie przekrzywia całego ciała tylko główkę. Wiem że to częste u dzieci, walczę z tym jak mogę.
 
reklama
Neli, enya sliczne te Wasze ksiezniczki;)

Kruszka trzymam bardzo mocno kciuki za wizyte!!

Ja zabieram sie za starania w tym miesiacu a potem na krotki urlop z...mama. Hehe moze nie bedzie zle a mysle, ze dobrze mi nawet wyjazd zrobi i nie bede tyle myslec;)
 
Jest piękne serduszko :-D

Już jestem w domu. Kochany gin widząc moje zdenerwowanie od razu zabrał mnie na usg. Za chwilę widziałam zarodek, ale nie byłam pewna czy to co widzę to serdunio. Gin nic nie mówiąc włączył odsłuch i poleciały mi łzy. Ciąża młodsza o 2 dni, pojedyncza :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kruszka kolejny cud!!!!!!!!! Pięknie:-) Teraz dbaj o siebie:D

Neli
powiem Ci że grunt to wyluzować, my z Basią z racji wcześniactwa mamy taką gonitwę po lekarzach że musimy mieć obie twardą skórę. Wierz mi że nic nie przebija okulisty u takiego malucha a my byłyśmy już 3 razy i czeka nas za 2 tygodnie jeszcze jedna wizyta na bank. Zaliczyłyśmy już 2x neonatologa + 2x pobieranie morfologi, 2xneurologa, rehablitację x2, USG główki, USG bioderek. I wszędzie to dziecko wywracają, obracają, sprawdzają odruchy itd...No i oczywiście do tego obowiązkowe badanie przed szczepieniami. Wszędzie nam mówią że rozwija się prawidłowo oprócz tej asymetrii a i tak musimy biegać. Wierz mi że szkoda mi strasznie Basiulki ale przez to jest tak zaprawiona w bojach że płacze tylko u okulisty, przewracanie i badanie nie robi już na niej wrażenia;-) W lutym kolejna wizyta u neonatologa i pewnie znowu morfologia. Właśnie tego bardzo chciałam uniknąć ale nie udało się:-(
 
Witam Was wszystkie dziewczynki, te duże i te małe :)
Mamy Nowy Rok, nowe plany, nowe wyzwania u co niektórych z nas. Ja właśnie zaliczam się do takich. Mamy 2015, w mojej głowie układa się powoli plan ponownego ruszenia z leczeniem. I teraz pojawiają się tysiące myśli, plany, wybory.Mam pytanie do dziewczyn od Wilczyńskiego - ile płaciłyście za wizytę? Chciałabym mieć jakiegoś immunologa pod ręką, zanim podejdę do starań na poważnie. Poza tym u mnie po tym półtora roku nie pojawiła się ciąża, więc czuję, że inseminacja albo in vitro mnie nie ominie. Jak wiadomo, do in vitro refundowanego nie podejdę :-( takie kobiety jak my, nie mają szans, a koszt jest przeogromny. Ale jeśli inseminacja nic nie da, to trzeba będzie spróbować. I teraz rozkminiam, która klinika byłaby najlepsza. Tylko proszę nie piszcie o Bocianie w Białymstoku, bo byłam, zawiodłam się i nie chcę tam wracać. Myślałam o Gamecie z Łodzi - ktoś coś wie? Jakaś duszyczka mogłaby się podzielić doświadczeniami? Będę wdzięczna :-)

Dziewczyny piękne te wasze maluszki!
Kruszka gratulacje!

Truskaweczko odezwij się kochana co u Ciebie? :*
 
Enya, my z Ewunią też już zaliczyłyśmy morfologię zleconą przez pediatrę przed szczepieniem, krew pobierali z paluszka i w sumie było całkiem ok, a szczepiona i tak jeszcze nie była, odwlekałam to ze względu na katarek, a teraz przez tą główkę dostaliśmy skierowanie do neurologa na konsultację przed szczepieniem i w sumie to dobrze że nasza lekarka jest ostrożna, neurolog nie widzi przeciwskazań do szczepienia, asymetria w niczym nie przeszkadza i będziemy szczepić dopiero teraz w styczniu, choć ja wolałabym poczekać do wiosny, kiedy minie ten okres chorób, gryp itp.
 
reklama
Barbinka wizyta 250 zł; jesli chodzi o gamete to nie mam za bardzo doswiadczenia, bylam tam na pierwszym usg w pierwszej ciazy u dr Kozarzewskiego ale to jeszcze bylo w łodzi a teraz to juz jest duzo wieksza klinika w Rzgowie, a i moj M. robil tam badanie nasienia ale to bylo dawno jak mowie ;
Kruszka gratulacje:)
Neli, Enya pozdrawiam
Jesli chodzi o asymetrie i nierwna glowke to mysle ze moglabym sporo powiedzie z autopsji. w kazdym razie Neli jak masz mozliwosc rehabilituj mala, mimo tego ze placze itd bo nas nikt nie skierowal i mimo ze asymetri sutapila kiedys tam to glowka sie nie wyrownala.... a lekarze to glupki czasami mowia ze sie wyrowna a to gucio prawda, to wynika juz z ulozenia plodowego dziecka, takie ma upodobania a lekarze tylko potrafia mowic ze sie wyrwna, ze przyjda wlosy nie bedzie widac ze 90 % dzieci tak ma-nie znaja sie i tyle- ale my ni dalismy za wygrana i nasz syn chodzil w specjalnym kasku przez 9 miesiecy -robionym i konsultowanym w Berlinie-jesli ktos bedzie bardzie zainteresowany napisze. W kazdym razie teraz główka jak makówka:) ale tez swoje przeszlismy a lekarze jak zwykle i w kazdej innej dziedzinie- tak musi byc....
 
Ostatnia edycja:
Do góry