reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Magda przykro mi z powodu tesciowej.
Portia ja to mam wyniki inf i tnf po 3tys i to mnie martwi:(
Nafoczka ja tez dzis w pracy do tego chyba mnie boli wątroba albo zoladek i ledwo zyje, niewyspana jestem bo wczoraj do pozna u znajomych bylismy a dzis na bal ale tez ze znajomymi i najpier musimy tam 100 km dojechac:/-nie wiem jak bede tam funkcjonowac:/
Wracajac do tych przeciwcial limfocytotoksycznych to jesli ktos je posiada to np toczac krew trzeba podawac specjalnie przygotowane preparaty ubogoleukocytarne czyli praktycznie pozbawione bialych krwinek przz naswietlania itd to dlatego nie powinien dostawac taki ktos szczepionek bo to przeciez limfocyty! To są sprawy zwiazane z odczynami poprzetoczeniowymi itd dlatego jak mowila ze jak ktos ma to nie powinien byc szczepiony! Dlatego Felus nie mam pojecia czemu bylas szczepiona! No chyba ze te przeciwciala mialas jednak ujemne...bo ciezko mi to wytlumaczyc
 
Ostatnia edycja:
reklama
magdaCH bardzo współczuję z powodu teściowej. A co do planów to trzymam kciuki z całego serca. Niektórzy mówią, że odejście kogoś bliskiego przynosi nowe życie w rodzinie.
Nafoczka witamy w klubie. Mutacja A nie powoduje poronień, ale może podnosić poziom homocysteiny, więc warto brać metylowe formy witamin z grupy B. Ja kupuję na iherb.com, jest najtaniej. Gdybyś zamawiała, daj znać, podeślę Ci kod rabatowy. I nie martw się, masz najkorzystniejszą formę mutacji, możesz jej nie traktować jako przyczyny strat, ale dobrze o niej wiedzieć.

Dziewczyny ja przez cały czas myślałam, że test limfocytotoksyczny odnosi się tylko do męża jako ewentualnego dawcy i pozytywny wyklucza szczepionki z limfocytów męża a nie w ogóle. Dobrze, że przy Was mogę się dokształcić :)
 
hej dziewczynki!
Esperanza – odstawiłam, bo po kilku przeczytanych w necie informacjach i rozmowach tutaj z dziewczynami przede wszystkim okazało się, że za dużo tej methylowanej formy b12 też nie jest dobrze więc po prostu skończyłam opakowanie w 17 tyg, przez tydzień odstawiałąm i brałam po ½ tabletki
Burczuś - powodzenia ;-)
Nafoczka - ja też mam A1298c heterozygotę. Z tej okazji : Clexane 0,4, acard 75, b6,b12 methyl, kwas foliowy metyl + kwas foliowy 15. Tyle ;)
Madzia - tulę mocno!

Dziewczyny niech ten 2015 będzie dla każdej najpiękniejszym rokiem.
Niech spełnią się Wasze marzenia.
Życzę Zdrówka, bo to jest w życiu najważniejsze.
Uśmiechu, aby pokonać każdą przeszkodę.
I dobrych ludzi dookoła. Całuje mocno!
 
Magda wyrazy współczucia, ale tak jak mowisz, takie sytuacje potrafia wiele rzeczy uzmysłowić.
Ja tez kupuje na iherb metylowana b12, b6 w formie p-5-p i metylowany kwas foliowy. A kod rabatowy myślałam, ze jest tylko na pierwsze zamówienie, Ewa_Sz jak to działa? :-) Kupilam dzis tez Mumomega, bo w przypadku mutacji są ważne również kwasy Omega. No i nie biorę żadnego preparatu z DHA, a tam jest wiec się przyda. Szkoda, ze wcześniej nie słyszałam o tym preparacie.

Wszystkiego pięknego na nowy rok dziewczynki! Duzo siły i nadziei, buziaki ze śnieżno-słonecznej Gdyni :-)
 
Ewa kochana jesteś- wiedziałam, że kto jak kto ale na pewno TY :*
Joanna z pewnoscią bal bedzie szałowy tylko głupot potem nie naróbcie ;) bo będziesz siwiała jak ja kilka dni temu:-)
Ja wciąż w pracy, troche luzik ale musze czekać "na naliczenie odsetek" - urok pracy.
Za to mój Maluch szykuje się na imprezke i wyobraźcie sobie ja 3,5 latek stwierdza, ze placek ma za mały na imprezke- boki zrywać z niego :-D
Kochane współdziałaczki, życze wam CUDOWNEGO NOWEGO ROKU! i tak bedzie, musi być!!! moc uścisów i te co mogą moc bąbelków:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny życzę Wam udanego Sylwestra i cudownego Nowego Roku ;) tym ktore mogą jeszcze poszaleć - szampanskiej zabawy, w w przyszlym roku to już tylko brzuchy i pieluchy ;)
A tym które nie poszaleja - spokojnej nocy w gronie najbliższych i cudownej rodzinnej atmosfery.

Magda wyrazy współczucia.
 
Ja Wam wszystkim życzę spełnienia, żeby następny rok był najpiękniejszy i niezapomniany, żeby największym przyszłorocznym zmartwieniem każdej z nas było "czemu-ono-nie-chce-spać". Żebyśmy mogły urządzić wspólne ognisko z naszych wyników badań. Wypiję o północy kakałko w tej intencji.
 
reklama
A ja dzis sie spotkalam z kolezanka z pracy i dostalam dla maluszkow ciuszki, chusteczki i paczke duza pampersow !! az bylam zaskoczona.. nie spodziewalam sie tego....a druga troszke smutna wiadomosc mam zle wyniki krwi i moczu... w moczy leukocyty, erytrocyty, liczne bakterie, nablonki plaskie, okrogle, itp.. cukru nie ma.. to o tyle dobrze... no ale musi byc dobrze ! ;-)


Niech Rok 2015 obfituje w spełnianie się wszelkich marzeń niech przebiega drogą na której zawsze można spotkać PRZYJAŹŃ, ŻYCZLIWOŚĆ I ZROZUMIENIE...
Niech przyniesie dużo ZDROWIA, wiele RADOŚCI,a przede wszystkim SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI!!! oraz tego najwiekszego MARZENIA!!

 
Do góry