reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witajcie mam takie pytanie

Ostatnia ciaze stracilam w 23tc.Poprzednie ciaze tracilam na etapach 8/9/11 i 13tc.Po badaniach ostatnich u ginekologa jestem troche w szoku bo wyszlo PCO do tego problemy z tarczyca i za wysokim cukrem.
Czy ktos mial podobne problemy z tymi trzema rzeczami naraz? Martwie sie troche tym wszstkim i nie wiem czy jest mozliosc zeby przy tych wszystkich problemach moglo wogole sie udac jeszcze kiedys?
 
Dziewczyny,
Nie nadrobię póki co, ale obejrzyjcie dzisiejsza relacje mamyginekolog (na
Instastory) na temat MTHFR. Załączam Wam tez screeny, ktore udostępniła...

IMG_8254.JPG
IMG_8255.JPG
IMG_8256.JPG
IMG_8257.JPG
 

Załączniki

  • IMG_8254.JPG
    IMG_8254.JPG
    155,5 KB · Wyświetleń: 623
  • IMG_8255.JPG
    IMG_8255.JPG
    206,9 KB · Wyświetleń: 579
  • IMG_8256.JPG
    IMG_8256.JPG
    262,2 KB · Wyświetleń: 589
  • IMG_8257.JPG
    IMG_8257.JPG
    236,9 KB · Wyświetleń: 579
@Marthi dopuki nie zmierzylam sobie wartosci homocysteiny wydawalo mi sie ze wszystkie kobiety starajace sie o ciaze powinny brac kwas foliowy ale teraz zmienilam zdanie wartosci po braniu metyli sie zmienily czuje sie lepiej nie mam takich stanow depresyjnych wiec leki dzialaja;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@Marthi to samo powiedział mi Prof Sacha na ostatniej wizycie... powiedział,ze najpierw powinno się zbadac homocysteine - jeśli jest wysoka to wtedy badać mthfr , powiedział tez ze na tym ktoś niezłe zarabia ... ja jestem tego przykładem. Mam mthfr hetero 1298 , homocysteina na syntetykach 4,9 ... kwas foliowy ponad normę ale tylko dlatego , ze nie odstawiony do badania i krąży we krwi . Mamaginekolog daje nadzieje ze swoimi stratami,ze i może nam się kiedyś uda...

@Aschlee25 bardzo mi przykro z powodu Twoich strat szczególnie tej wysokiej... :( ja nie wiem na ile te czynniki, które wymieniłaś maja wpływ, ale czy badalas jeszcze inne rzeczy? Może masz jakieś problemy zakrzepowe? Szczególnie ta wysoka strata mogłaby na to wskazywać? Dziewczyny na forum maja tutaj duża wiedzę i na pewno podpowiedzą Ci co należy zbadac i gdzie szukać pomocy.
 
Ostatnia edycja:
@Aschlee25 strasznie mi przykro ze stracilas dzieci. Czy mialas laparoskopie i sprawdxona budowe macicy? Ja takie wysokie ciaze tracilam kiedy bylam posiadaczka przegrody w macicy.To ona nienpozwalala macicy sie rozciagac i rosnace dziecko nie mialo miejsca.
 
@Aschlee25 strasznie mi przykro ze stracilas dzieci. Czy mialas laparoskopie i sprawdxona budowe macicy? Ja takie wysokie ciaze tracilam kiedy bylam posiadaczka przegrody w macicy.To ona nienpozwalala macicy sie rozciagac i rosnace dziecko nie mialo miejsca.
Nie mialam bo lekarka twierdzi ze skoro mam juz dwoje dzieci to raczej nie jest to potrzebne
 
reklama
@agusia871 AMH obniżone niestety, co oznacza mało komórek jajowych zdolnych do zapłodnienia. Albo ze względu na liczbę, albo jakość.
Ale głowa do góry. Z mniejszym AMH zachodzą i naturalnie, i dzueki IVF :)
Ja mam 0,67 wiec nie jesteś sama :*
DZIĘKUJĘ za pocieszenie mam nadzieję ze sie uda. Chociaż ciężko jest w tymi niepowodzeniami sobie radzić :(
 
Do góry