reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 - dziękuję. No widzisz, czyli jesteś kolejna, a dotąd wszystkie tutaj sugerowały mi by brać przed 8 rano łącznie. A gin sugerowala mi 5mg do 8:00, a 2,5mg koło 12:00. Jak to tłumaczył Ci Malina?

@marzycielka81 - przytulam, wiem co czujesz... :( Bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się... Chociaż wiem, że takie rady nie pomagają (ja już nimi rzygam)... łączę sie w bólu :(
 
reklama
@marzycielka81 Hmmm.. ciekawe skąd bierze wiedzę, ze stymulowane byłyby puste.... argumentem jest wiek? Chyba nie, bo przecież sporo starsze babki do IVF podchodzą. Amh? Bo niskie? Przypomnij jakie Ty masz. Przecież z niższym AMH podchodzą i rodzą bliźniaki - znam osobiście.
@Marthi nie pytałam czemu dzielić steryd na 10 rano i 5 najpóźniej do obiadu. Przyjęłam po prostu to do wiadomości. Ale myśle, ze to wynika z wielkości dawki. Co innego 15 co innego 7,5. Skoro my bierzemy 10 do śniadania, to dawka 7,5 wg mnie powinna iść na raz.
 
@marshia Amh 0.9. Kazal przyjechac w 23 dniu cyklu. Ale ja mam wtedy targi i musze byc w pracy. Chce sprawdzic brak torbieli. Poza tym jeszcze jedna na naturalnym wg niego a nastepna na stymulowanym. On twierdzi, ze stymulowanym bedzie wiecej jajeczek pustych. Szczerze to stracilam wiare w niego i wkurza mnie to ze po nieudanym podejsciu przez telefon mam rozmawiac z nim a nie osobiscie. Szybko zalatwiane jak na rynku u przekupki. Maz mowi o powrocie do Kubiaczyk.
 
reklama
Do góry