reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo , nie wiem czy nie przebijam Cię w nieudolności zastrzykowej, a wprawę już mam sporą :p w ogóle po tych zastrzykach w udo często robi mi się opuchlizna bolesna, schodzi na drugi-trzeci dzień i robi się siniak. Powinnam rozmasowywać?
@magda1208 , zdrówka!
 

Załączniki

  • IMG_20180321_191627.jpg
    IMG_20180321_191627.jpg
    390,4 KB · Wyświetleń: 77
reklama
@magda1208 wiosna idzie może się lepiej poczujesz jak te choroby sobie pójdą. I u Ciebie coś sie zadzieje trzeba se wmawiac pozytywne nastawienie po mojemu to próbować bo co mamy do stracenia ale też nie spodziewac się nie wiadomo czego. @susana jest dla mnie taka inspiracją bo próbowała wiele razy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Zgadzam się nie należę do osób pesymistycznie nastawionych i staram się zawsze odnaleźć pozytywną stronę. Czasami jednak trudno zaakceptować pewne rzeczy.
 
@matylda23 mi tez te w udo nie wychodza robi sie taka poduszka mam ja jeszcze kilka kolejnych dni i to nie ma znaczenie czy robie bardziej w srodku uda metoda agatush czy bardziej z boku uda. Moze zle wkuwamy? Robisz pod katem 90 stopni?
 
@Maciejka78 , z tymi kątami to jak mi wyjdzie :p mi lekarka mówiła że pod kątem 45stopni, ale mam wrażenie że siniaki robią mi się bez względu na kąt,bo czasem robie też 90stopni. Pielęgniarki w szpitalu umieją robić zastrzyki, a też mam siniaki do tej pory ta rękach. Chyba taka moja uroda :D jak szkoła rodzenia?
 
@matylda23 u mnie to nie takie rozległe ale za to ciemno fioletowe kropki z czarna dziurka w srodku. W dodatku mam wysypke ktorej sie nie leczy tylko czeka az przejdzie wiec na brzuch patrzę jak muszę

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O w szpitalu to kazdy zastrzyk konczyl sie siniakiem. Podobno za szybko wstrzyknieta heparyna tez tak dziala powodujac siniory.
Szkola rodzenia bardzo nam sie podoba polecam :)
To dziewczynki trzymam &&& ze nasza iveo rozpoczela dobra passe :)
 
@matylda23 mi tez te w udo nie wychodza robi sie taka poduszka mam ja jeszcze kilka kolejnych dni i to nie ma znaczenie czy robie bardziej w srodku uda metoda agatush czy bardziej z boku uda. Moze zle wkuwamy? Robisz pod katem 90 stopni?
Ja robiłam pod kątem 45 stopni. Tak Basiowka mówiła :-)
@Maciejka78 , z tymi kątami to jak mi wyjdzie [emoji14] mi lekarka mówiła że pod kątem 45stopni, ale mam wrażenie że siniaki robią mi się bez względu na kąt,bo czasem robie też 90stopni. Pielęgniarki w szpitalu umieją robić zastrzyki, a też mam siniaki do tej pory ta rękach. Chyba taka moja uroda :D jak szkoła rodzenia?
Matylda lekarka też mi kazała lekki rozmawiać ten zastrzyk. Niestety uda to nie jest wdzięczne miejsce na zastrzyki ale co zrobić :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry