reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marzycielka81 - Ciebie również! :) Jak usiadłam wczoraj w klinice to tak sobie przypomnialam właśnie, że pisałaś, że idziesz na posiewy i patrzę, a Ty nagle wchodzisz :D heheh :))) Kiedy będziesz mieć wyniki? Nasza Pani dr nic więcej Ci o invitro nie powiedziała?

@burczuś - oj piękny! Kocham Kraków :)

Ja miałam wczoraj HSG, strachu się najadłam, a najbardziej bolało mnie założenie wziernika;P Potem bólu nie czułam właściwie prawie wcale, a wynik: wszystko idealnie, wszystko drożne, lekarka i drugi doktor prowadzący byli bardzo zadowoleni! ;) Ufff! (;
 
@marzycielka81 wlasnie podbijam pytanie @Marthi co więcej mówiła? Czemu widzi wskazanie do in vitro? Pytam, bo mi spec od in vitro best og the best we wro powiedział, ze skoro zachodzę i się wykrzacza potem (2 puste jaja, 2 biochem, 1 zarodek), to in vitro mi nie pomoże. No chyba, ze z KD, o ile to w tym problem (ale mam jeszcze poczekać chwilę z ta decyzją, a wie, ze magiczna 4 już przekroczona :o, albo IUI z nasieniem na upartego - bo tu troszkę do życzenia plemniki w powiększeniu i fragmentacja). Ale generalnie każe się starać jeszcze naturalnie i liczyc w końcu na mocną ciążę, bo jak sam to ujął: czułbym się nie fair proponując Pani in vitro i ściągając kasę. Zaskoczyl mnie wtedy pozytywnie uczciwością.
U mnie to pewnie wynika z faktu, ze zakładany problem może być we wszystkim: i w AMH, wiec jakości jajek, i plemniki graniczne, i NK wywalone w kosmos, i cytokiny zupełnie nie w normach. Wiec trudno określić 1 przyczynę :(
@dżoł a u Was jakueś decyzje w tym zakresie?
 
Ostatnia edycja:
@magda1208 - masz racje, mamy tutaj jakiś brzuszkowy przestój. [emoji6] Ja tez pamietam początki Bobaska i Maciejki a tu prosze - juz daleko w przodzie[emoji6] Ahh mozemy im pozazdrościć.

A jak u Ciebie z OA? Jaki dalszy plan?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@magda1208 - masz racje, mamy tutaj jakiś brzuszkowy przestój. [emoji6] Ja tez pamietam początki Bobaska i Maciejki a tu prosze - juz daleko w przodzie[emoji6] Ahh mozemy im pozazdrościć.

A jak u Ciebie z OA? Jaki dalszy plan?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


No dokładnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Musiałam przełożyć wizytę kolejny raz z powodu choroby.
Doszczepianie w lutym i zmutowane wirusy zrobiły swoje mój organizm znowu wariuje.
Oj czasami myślę , że odpuszczę te wszystkie starania .
 
@magda1208 ile szczepień miałaś? Ja jeszcE wczoraj byłam na nie zdecydowana,dzisiaj już zmieniłam zdanie. Mam grupę krwi - , w ana 3 coś mi wyszło :( i w bliskiej rodzinie mam toczeń :( ...
 
reklama
@marshia, @Marthi nie zachodze w ciaze, mam niskie amh, mimo stymulacji null zero od roku. Szczerze nie wiem czy moja dr jest taka fair. Jednak lubie ja jako osobe.

@Marthi napisze jeszcze raz cieze sie, ze wszystko ok. Z tego hsg i wyniku AMH. Zalezalo mi to zalatwic bo maly chory a do Medartu mam 45 minut samochodem i jak juz bylam na Cytadeli to ich bombardowalam telefonami. Wspaniala pani recepcjonistka mi pomogla. Wyniki posiew bakterie do piatku a na hpv dwa tygodnie czekania. Nic mi nie mowila wiecej odnosnie invitro.

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry